» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Maciek
Gość
Może mi ktoś( osoba która była) udzielić informacji o pensjonacie Toronto w Parali oraz o organizatorze OK Services i przejezdzie autokarem do Parali z firmy Pastuszek.
IP: 77.253.202.52
Sylwia.M
Gość
OK Services to samo co Tramp Travel.
Poczytaj na forum, a się wszystkiego dowiesz i załamiesz :(
IP: 83.24.173.219
Maciek
Gość
Sylwio nie załamuj mnie bo mam z nimi jechać do Parali, a to co czytam to już się boję.
A czy Ty byłaś gdzieś z tą firmą?
IP: 77.253.202.52
Sylwia.M
Gość
Byłam z nimi dwa razy. Raz w Grecji jakieś 8 lat temu, drugi raz w Bułgarii w zeszłym roku.
Według tego co widzę na forum, to musze przyznać, że miałam niesamowite szczęście jeśli chodzio te biuro.
Co prawda w Grecji przez tydzień mieszkałam w innym hotelu niż wybrałam, ale jakoś nie narzekałam, bo jeszcze na miejscu wyciągnęłam od rezydentki odszkodowanie :)) Przejazd faktycznie męczący, ale awarii żadnych nie było (8 lat temu).
W zeszłym roku w Bułgarii wybrałam najdroższy hotel z oferty i tylko dlatego nie narzekam. Miałam dobry hotel, a czas potrafiłam sobie zorganizować sama bez pomocy rezydentki czy kogokolwiek. Gorzej mieli inni wycieczkowicze z autokaru. Zasyfiałe apartamenty, czy kiepściutkie hotele, ale za tą cene? Awarii autokaru nie było, ale za to była kiepska klimatyzacja i wionęło z łazienki.
Z tego co wiem w tym roku nie mają w swojej ofercie swoich sztandarowych hoteli, które towarzyszyły im od lat. Dla mnie niepokojący objaw i dlatego jadę z zupełnie innym biurem.
Życzę powodzenia!!!! Pewnie się przyda.
IP: 83.24.152.79
Maciek
Gość
Dzięki Sylwio za informację
IP: 83.22.242.43
Anetka
Gość
Maciek napisał
Może mi ktoś( osoba która była) udzielić informacji o pensjonacie Toronto w Parali oraz o organizatorze OK Services i przejezdzie autokarem do Parali z firmy Pastuszek.


Witam,
równiez jestem zainteresowana opiniami na temat wyjazdu do Paralii i pobytu w pensjonacie Toronto City, który podobno jest nowy :D póki co na folderach są tylko zdjęcia projektu :lol: mam nadzieję że ten hotel tak wogóle stoi. Wybieram się tam od 6 do 18 sierpnia. Po opiniach które czytam o Tramp Travel zaczynam myśleć o nadchodzących wakacjach z trwogą :( Maćku, a Ty kiedy wyjeżdżasz?
IP: 83.5.61.99
monika
Gość
witam właśnie wróciłam z Parali i mieszkałam w pensjonacie TORONTO CITY i naprawdę tam stoi i jest nowy jedyne to nie 200m od plaży a 600m .I też jechałam z tym biurem OK Services i wszystko było ok tylko ostatni dzień był trochę nie zorganizowany ale szło przeżyć i ja tak szczerze to z tym biurem jeszcze raz bym pojechała
IP: 88.156.116.61
Anetka
Gość
Czy w pensjonacie Toronto City jest do dyspozycji kuchnia? czy jest możliwość ugotowania tam np obiadu (tzn czy jest jakiś piec?) Z góry dziękuje za info
IP: 83.5.53.234
beti jaguar
Gość
pastuszak jeszcze jest ok. nie polecam jazdy z firma ok bo brakuje klimy w autokarze .hotel toronto jest na odludziu
IP: 195.82.165.38
młoda
Gość
czy ktoś był może juz w hotelu sotiris?? czy inf podane na stronie biura są prawdziwe?? i czy rzeczywiście jak 250 metrów od plaży??
IP: 77.223.201.86
gość
Gość
Sotiris stoi w tej samej lini co toronto city i zdjęcia prezentowane na stronie ok s. sa zgodne co do odległości to napewno jest więcej niż 250 m ale jeżeli wolisz spokojne miejsca(cisza nocna)to lepiej nie mogłaś trafić i będziesz zadowolona a te pare metrów więcej nie zrobi różnicy.Co do przejazdu do Grecji-szczerze jazda autobusem nie należy do przyjemności bo jak można nazwać przyjemnością jazdę przez 24 h na siedząco-:(( i nic nie pomoże,kierowcy od pastuszka ok,klima działa,przystanki robią co 4-6 h i przyjeżdzają za wcześnie więc awanturujcie się o dłuższe postoje bo i tak zakwaterują was do godziny 12 bo sprzątaczki muszą pozabierać fanty:)i sprzątnąć.Przystanek na słowacji koszmar ludzi w tej knajpie od groma a jedzenie-dajcie spokój-to minus ale ogólnie sporo plusów.W autokarze będą wciskać wycieczki fakultatywne-spokojnie jak was zakwaterują to na wieczornym spotkaniu terz wam zaproponują promocję i obniżki i zdążycie się zastanowić,nie dać się nabrać pilotom autobusu na promocję typu dostaniecię obiad w dzień wyjazdu- :))) do centrum z toronto i sotiris jest ta sama droga co na plaże,blisko do supermarketu ale nie wszystko tam jest tanio,więc pomyszkujcie po tych małych marketach po blisku,troche dalej piekarnia,pytać zrozumią,głównym deptakiem wzdłuż morza idąc w stronę cerkwi patrz w lewo i szukaj PERYCLES czysty schludny bar szybkiej obsługi:)))a tak naprawde prosta knajpka w której zjesz gyrosa,pizze z krewetkami czy lazanie ,baranine itp napijesz się Amstela moim zdaniem jedyne zdatne piwo tam do wypicia ,lub lampke wina-bardzo dobre żarcie polecam wypasiona porcja za 6 eu piwko 1.6 meni po mpolsku i obsługa tzn jeden bystry umi po polsku:).Co by wam tu jeszcze napisać sam niewiem.O biurze nie będe pisał bo niema sensu zaraz znajdzie się stado baranów którzy zaczną krytykować i oczerniać.Szczerze nie obawiajcie się jest naprawde spoko ja jechałbym drugi raz i to teraz,napisałem tu pare opini i wskazówek-np do rossi pewno jak przyjedzie to bedzie miała nowe fakty zobaczymy.Ja naprawde dobrze trafiłem bo i z zakwaterowaniem miałem fuksa a byłem w sotiris super hotelik.Smutek w oczach no ale cóż teraz na was kolej życze udanego wypoczynku.A wiecie niebyłem zadowolony z wieczoru Greckiego bo krutki nie biorąc meni pod uwage bo ja szłem się bawić-co prawda koszule miałem mokra a le gdzie tam było do rana:))
IP: 80.53.237.106
MŁODA
Gość
dziekuje bardzo za opinie na pewno skorzystam z rad jeżeli chodzi o zakup jedzenia, pocieszyła mnie opinia o hoteliku a z wieczoru greckiego ii tak nie skorzystam bo wiem jak one wygladają pozdrawiam
IP: 77.114.74.51
Hala
Gość
Jadę w sierpniu z Ok. Services na wyspę Thassos na Golden Beach. Czy ktos mógłby udzielic mi informacji odnośnie: pobytu , wycieczek (kto organizuje wycieczki fakultatywne) czy jest na miejscu dużo knajpek, sklepów ? Czy redydent jest na miejscu, czy dojeżdża z innej miejscowości i jaki jest w stosunku do wczasowiczów z Polski. Słyszałam od znajomego, że rezydent olewa wszystkich twierdząc że on nie jest od niańczenia przyjezdnych, jego rola kończy sie na zakwaterowaniu. Chciałabym wiedziec co mnie tam czeka.
IP: 89.79.94.202
Agawa
Gość
a jak wygląda sprawa toples na plaży,bo w tym roku byliśmy w Bułgarii i panowała totalna swoboda, a podobno w Grecji wygląda to inaczej
IP: 79.190.253.66
uta
Gość
a ja właśnie wykupiłam wczasy 27.07.09 do Torontno City a znajomi do YAKINTHOS. może ktoś coś wie na temat tego drugiego apartamentu???
IP: 80.48.237.99
orzel85
Gość
Witam
co sadzicie o paralli i jakie hotele byśćie polecili :) ja z dziewczyna wybieramy sie do hotelu yakinthos!wiecie cos na jego temat??? a moze ktoS w nim moze był ?? i jeszcze jedno moi drodzy czy jedzonko jest warte zakupu czy raczej samemu sobie coś ugotować??
pozdrawiam
IP: 83.22.91.253
V@ldiM
Gość
Widzę, że kilka osób zna temat PARALIA. Może ktoś nada kilka info na temat hotelu PRINCIPAL. Bardzo byłbym wdzięczny
Pozdrawiam V@ldiM
IP: 78.8.47.239
V@ldiM
Gość
DO Orzeł85 w Yakintos mam obiadokolacje ale we wrześniu więc jak wrócisz chętnie posłucham opinie na ten temat.
PozdrawiamV@ldiM
IP: 78.8.47.239
V@ldiM
Gość
Do agawa Toples w Grecji jest na każdym kroku i tak jak piszesz pełny luz
Pozdro V@ldiM
IP: 78.8.47.239
renatka
Gość
Czy w Toronto pokoje mają lodówkę
IP: 83.30.112.234
ola
Gość
Jaki jest hotel Luiza w Paralii?
IP: 87.199.27.108
kasia
Gość
Czy ktos sie orientuje ,czy w Paralii jest bar w którym podają polskie potrawy?Jedziemy z dziecmi-niejadkami,które nie lubią obcego jedzenia,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
lola
Gość
Czy ktoś był w hotelu Luiza w PAralii?
IP: 87.199.27.108
domiiiii
Gość
tez szukam jakis informacji na temat tego obiektu...
Mam kolezanke w grecji jak da rade sprawdzic ta Luise to cos tu napisze
IP: 83.27.60.120
gość
Gość
witam czy ktoś był moze w pensonacie John & Eve 3*, w Paralii. prosze o krótki opis. wybieram sie tam w sierpniu. z góry dziękuje
IP: 77.45.17.239

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij