» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGAGIA HOTEL ATLANTIC RAWDA

BUŁGAGIA HOTEL ATLANTIC RAWDA

Strona: 1

Autor Treść
lukasbogusiak
Gość
Witam wszystkich jadę z rodzinką 21062008 do hotelu atlantic może ktoś byl w tym hotelu .Pozdrawiam
IP: 83.31.53.214
Juska
Gość
Witam jak już wróciliście to napiście jak było w tym hotelu atantic ja jade 17.07.08 mam nadzieje hotel ok
IP: 83.8.140.148
lukas
Gość
również tam sie wybieram do Atlantica godny polecenia??
IP: 62.87.161.132
miika
Gość
Bardzo Polecam ten hotel- sama mialam wątpliowści, ale to jeden z lepszych w jakich byłam. Mały, rodzinny ale bardzo przyjemny, a przede wszystkim zapewniający prywatność - nie tak jak inne z basenami prawie na ulicy. . Pokoje parterowe rozmieszczone dookoła basenu, otoczone okoliczną roślinnością i drzewkami owocowymi. Pokoje czyste, w łazienkach natryski, no i klimatyzacja. Rawda może wydać się mało ciekwa, dlatego ja jezdziałm autobusem( przystanek 2minod hotelu) do nessebaru na plaże a do sunny beach na imprezy (bilet ok2 zł). Jedyny minus to jedzenie- zabrać wegete:D przyprawiane w typowy sposób więc dla mnie niezjadliwe, ale w okolicy można naprawdę tanio zjeść więc nei ma problemu.
IP: 79.186.107.201
gosc
Gość
czy jest tam automat na pranie czy trzeba zabrac duzo ubran
IP: 83.10.76.128
Ania
Gość
Witam.
Właśnie wróciłam z Bułgarii z Hotelu Atlantic w Ravdzie.
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym ośrodku.
Pokoje wyposażone w TV, lodówkę, klimatyzację (płatna dodatkowo ale uważam, że wcale nie jest potrzebna). Pokoje i łazienki są codziennie sprzątane, a co 5 dni wymieniana jest pościel i ręczniki. Na terenie ośrodka znajduje się duży basen, bar, bilard. Jest dużo zieleni i możliwość schowania się w cieniu drzew co jest przewagą nad innymi ośrodkami. Obsługa bardzo miła i przyjazna turystom a co najważniejsze można się bez problemu porozumieć. Szefostwo bardzo uprzejme i gościnne. Jedzenie w ilościach zadowalających i dość dobre tylko trochę mało urozmaicone. Da się jednak przezyć na tym wyżywieniu :) Z ośrodka blisko jest na plażę, do centrum o do sklepu. Na zakończenie, o ile zbierze się cała grupa organizowany jest wieczór bułgarsko -polski. Jedynym minusem jest to, że w pokojach nie ma szklaneczek czy talerzyków ale zawsze można poprosić i chętnie pożyczą. Naprawdę bardzo polecam ten ośrodek - bo hotelem tego raczej nazwać nie można.
IP: 188.122.5.86
XXX
Gość
HOTEL "ATLANTIC" W RAWDZIE OCEEENIAM NA BARDZO DOBRY.
Dzisiaj wrocilam po 10 dniach w tym hotelu.
Codziennie bylo sprzatane, po 5 dniach zmieniana byla posciel i byly wymieniane reczniki.
Jedzenie serwowane przez szefowa bylo bardzo smaczne, dobrze przyprawione i syte.
Jest to rodzinny hotel, przemila atmosfera, wszyscy zyczliwi i uprzejmi.
Barman robi bardzo dobre drinki w dobrej cenie - Polecam ;-)
W pokojach jest mozliowosc wlaczenia klimatyzacji, ale nikt z niej nie korzystal, poniewaz pokoje polozone sa w cieniu. Na okolo przy domkach jest pelno owocowych drzewek, wlasnie dzieki ktorym jest cien i jest chlodno.
basen jest co 3 dni czyszczony, a codziennie wieczorem chlorowany.
RAWDA TO UROCZE turystyczne miasteczko. Blisko do plazy i do centrum. Niedaleko jest Lidl. Ceny w przeliczeniu takie jak w Polsce. Polecam tez zwiedzic Nesebar - stare miasto, niedaleko Rawdy.

Goraco polecam Hotel Atlantic !!! Imperial sie chowa przy Atlanticu ;-)
IP: 109.243.241.240

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGAGIA HOTEL ATLANTIC RAWDA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij