» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ceny kwater w grecji

ceny kwater w grecji

Strona: 1

Autor Treść
aldona
Gość
Chciałam zapytac jak jest z kwaterami, bo chcemy wybrac sie w ciemno samochodem do grecji czy spokojnie cos znajdziemy czy lepiej zarezerwowac sobie cos wczesniej , jedziemy z malym dzieckiem takze troche sie obwawiam
IP: 213.227.67.160
Aneta
Gość
Dużo zależy od tego w jakim okresie chcecie pojechać. Jeśli w szczycie sezonu, to ciężko Wam będzie coś znaleźć, tym bardziej z dzieckiem nie warto ryzykować.

Początkiem i końcem wakacji myślę, że nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem kwatery, ale bardzo łatwo zapłacić więcej niż przez biuro podróży. Dlatego lepiej wykupić sobie noclegi wcześniej i dojechać sobie już mając pewność gdzie się jedzie. Do Grecji jest spory kawałek drogi do przejechania, więc dojedziecie na miejsce na pewno bardzo zmęczeni i potem to już jest tak, że sie nie ma siły jeździć w tych upałach i szukać tanich kwater.
IP: 83.22.213.110
Wołk
Gość
Nie ma problemu z kwaterami. Apartament 1-pokojowy ok.30E 2-pokojowy od 40E. Najlepiej być rano, jak gospodynie sprzątają chodniki przed swoimi domami. Nawet jak zapytana nie ma wolnych miejsc to wskaże nam miejsce gdzie są wolne. Odradzam wcześniejszą rezerwację, bo nie utarguje się nic z ceny, a tak to boją się, że będę szukał gdze indziej, choć są ceny minimalne ustalone przez mieszkańców danej miejscowości poniżej której nie schodzą. Najgorszy cenowo okres to 15.07 - 15.08. Nie opłaca się mieszkać na campingach bo przeważnie płaci się za plac, a nie za namiot (tyle samo płaci karawan z przyczepą i namiotem co za sam namiot) Jeżdżę do Grecji corocznie od 15 lat, więc pewne doświadczenie mam.
IP: 83.8.78.66
mirek
Gość
A czy masz może jakiś dobry adres na riwierze olimpijskiej?Jadę z rodziną 9 osób 3 lipca na miejscu , pierwszy raz w Grecji.

pozdrawiam
IP: 87.205.51.145

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » ceny kwater w grecji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij