» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Treść
pysia_81
Gość
do Lasska36, jeśli odejdziesz od głównej plaży za miasteczko mozesz opalac się jak chcesz i woda jest czystsza (bo niezmoncona). na plazy moze troszkę więcej syfu ale cos za cos:) pozdrawiam i udanych wakacji.
IP: 79.189.68.202
Wiola
Gość
A wie ktoś może czy w okolicy Olimpic i Paralii sa jakies aquaparki czy tego typu rozrywki?:)
IP: 89.25.200.58
jolka
Gość
Tak jest aquapark w Salonikach, choć największy jest kolo Aten, ogólnie z tego co pamiętam to wyjazd oferowany do aquaparku koło Salonik przez hotele pokrywa się mniej więcej cenowo z indywidualnym wyjazdem w to samo miejsce pociągiem - choć jak dla mnie to dużo więcej frajdy jest gdy się jedzie samemu w dodatku pociągiem jest się szybciej na miejscu(tzn w Salonikach, bezpośrednio z dworca odchodzą darmowe busy do aquaparku)...
IP: 89.79.223.230
GGGG
Gość
Ja jade w sierniu(17) z antalka do olimpic beach do hotelu 'parthenon' z krakowa.
Moze byl juz tam ktoś? :D
IP: 83.29.24.85
Paulina
Gość
MoOn!aaa ja jade w tym terminie ;)) a z jakiego biura podrózy jedziesz? :) skąd jesteś? :D
IP: 83.6.27.242
pawelboy
Gość
Witam wszystkich. Proszę o opinię na temat hotelu EUROPA w Olimpic Beach. Wyjeżdżam 5 sierpnia z Tychów :) .
IP: 93.179.216.5
jew
Gość
Troche moge sie wypowiedziec, rok temu bylem z biora Antalek, do apartamentu teodora, teraz go nie maja w ofercie, ale czesc znajomych byla w Parthenon w pozniejszym terminie. Jest to jeden z ladniejszych apartamento w olimpik, dobrze zlokalizowany i ma naprawde dobra restauracje. Co do biora to jechalismy bardziej studencko wiec za 999zł nie mozna sie do niczego przyczepic, wyjazd punktualny, autokar tragedia- wedlug mnie nie jest on przystosowany do tak dlugich tras. Moge w tym temacie cos powiedziec bo to moj 6 wyjazd ktory trwal 25h... To jest tesn sami autokar co woza na stoki w Slowacji to z czym do ludzi. Poza tym rezydentka Aneta jak dobrze pamietam- glupszej baby w zyciu nie widzialem, nic nie potrafi zalatwic, olwa wszystko jak leci. Mi to nie przeszkadzalo osobiscie bo zalatwialismy wszystko na swoja reke, ale szkoda mi bylo wspolokatorow co latali do niej z jakimis drobiazgami a ona totalna olewka... Ale polecam Antalka poza autokarem i Aneta wywiazali sie z umowy z pobytu jestem bardzo zadowolony. Cos o Olimpik, spokojne bardzo male miasteczko, woda czyta ale pelno glonow, trawy i meduz wiec trzeba uwazac, w Olimpik nie ma zadnej dyskoteki, jest jeden music bar gdzie mozna wypic drinka... Raj dla imprizowiczow jest w Parali, raz tylko bylismy na nogach bo sie nie oplacalo taxi kosztuje 2-3 euro. Jedne z lepszych dyskotek jakie widzialem, jest ich mnostwo, osobiscie Polecam najwieksze i najlepsze Gold Deluxa a takze kokosa, habane. Dyskotek do wyboru do koloru to co kto preferuje. Wjazd na impreze od 7-12euro, dziewczyny za darmo. W cenie biletu w jakis tam godzinach jest darmowy wybrany drinek piwo uzo jak kto woli. Ogolnie Paralia jest stworzona do nocnych wypadow, nie zdziwcie sie jak na dyskotece o godzinie 24-1 nikogo nie bedzie, tam ludzie do klubow przychodza wlasnie po godzinie 1 i zabawa trwa do 6-7 rano. Z alkocholem jest tragedia, jedyna vodka czysta jaka mozna kupic w olimpik czy to parali a zwiedzilem chyba wszystkie sklepy do Absolut i jakies 2 inne ruskie chyba wynalazki. Raz w atenach kupilismy finlandie tak to czystego alkocholu chyba nie pija. Uzo i metaxa w powalajacych ilosciach, z piwa polecam Amstela. Absolut od 11euro do 13 w Parali. Amstel 0.50 centow puszka. Ceny w restauracjo do 10 euro, kebab 150-2euro, salatka grecka na full wypasie 3,80 euro, frape 1,80 euro, sa 2 kafejki internteowe godzina euro. Wypozyczalni jest od pierona, ale nie radze wypozyczac szybszych skoterow komus kto nie mial z takim sprzetem do czynienia bo za glupie przetracie lub pekniecie sciagaja masakryczne pieniadze lub strasza policja. Bez prawa jazdy nie da sie wypozyczyc ani klada ani skutera. Pamietajacie 1 prawo jazdy jeden skuter, jak was policja zlapie bez uprawnien placicie wysoka kare. Plaza na nudystow jest w parali za kosciolkiem
IP: 89.187.248.13
Anulka
Gość
Siema
Kto jedzie z Funclubem do Grecji (olimpic beach) termin 20.07.09r.?? - piszcie!!
Jeżeli ktoś był to proszę o małą recenzje ;)
IP: 79.163.61.141
Edzia
Gość
małgoś napisał
Antek jak jedziesz na oboz do hotelu Dias i liczysz na dobra zabawe na dyskotekach to tylko ratuja Cie wypady do Paralii (spacerkiem ok 20min) tam jest raj dyskotekowy.



Ja jade 21.06 do Olympic Beach samochodem, to juz 3 raz jade samochodem, trase znam jż na pamięc, z tym że zawsze jeździliśmy przez Bułgarie a w tym roku chcemy jechac przez Macedonię. Jesli ktoś chce info odnośnie trasy to moje gg 7425483, również jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie Grecji (w sumie byłam tam juz 9 razy) to pisać. :mrgreen:
IP: 83.7.226.232
Asia
Gość
jedzie ktoś może od olimpic beach od 16.06 ?? z biurem ok service ??
IP: 85.202.213.121
monia
Gość
witam jedzie ktoś do olimpic bech w terminie od 7 d 21 sierpnia? my jedziemy z biura maretin z piły w sumie to organizuje to fun club!!wsiadamy w pile.pozdrawiam tych co tam juz byli prosze o informacje jak tam jest co warto zobaczyc no i ceny. zna ktos ceny z mcdonaldsa? wiem ze jest w paralii co ucieszylo naszego syna.
IP: 86.63.66.105
anitkaaa
Gość
witam a jedzie ktoś może do paralii??ja jade 25 kwietnia? :P
IP: 83.14.231.138
Olka;dd
Gość
Ej ludzieee. Szukam osób które jadą, do Grecji - Paralii z kolonią z kopalni "JAS-MOS" od 5 sierpnia do 20...
No bo jakoś się złożyło, że jadę tam i raczej nikogo nie będę znała :( i głupio taak... więc wole teraz już z kimś się zgadać czy coś ;DD
IP: 80.238.64.28
Ona
Gość
jedzie ktoś do olimpic beach 10 lipca 2009?? z biura ok services????????????????????
IP: 77.253.193.140
BASTIAN
Gość
Ja jadę do OB 21.05-02.06 z OKservices do pensjonatu "Anna" czy ktoś może mi cos powiedzieć na temat tego pensjonatu?
I jaka jest pogoda w tym czasie( temperatura,czy ciepła woda w morzu itd.)?
z góry dzięki za wszelkie info
IP: 87.207.172.112
Olka;dd
Gość
A ja bym chciała się czegoś dowiedzieć o Hotelu Philippos w Paralii ;)) [?]
IP: 80.238.64.28
Dudzio
Gość
Wyjeżdża ktoś do Grecji do Olimpic Beach 26-08-2009roku ? jak tak to pisac na gg 6659945 :D
IP: 91.201.120.222
Dudzio
Gość
aha zapomniałem oczywiście z biura podróży Oskar
IP: 91.201.120.222
Dudzio
Gość
ale i z innego biura tez mogą ludziska być :D
IP: 91.201.120.222
takaja
Gość
kto jedzie z biura jovi travel ? 16.07 -28.07?;p
IP: 83.28.111.160
Mateo
Gość
jechał ktoś do Olimpic Beach do aparthotel Pistolat???? Fajnie tam???
IP: 85.128.107.226
abe
Gość
Witam
Odstąpie rezerwacje z biura podróży VictoriaTrawel (Rybnik, Katowice) termin 06-06-2009 do 17-06-2009. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze pisać gg:7847366 lub dzwonić tel kom 503790999. Pozdrawiam
IP: 79.175.235.134
Wika
Gość
Ja byłam w Olimpic Beach 2 lata temu, w hotelu Dias z bióra podróży Arion. W Olimpic Beach nie spędzałam dużo czasu. Właściwie to za dnia leżałam nad basenem a wieczorkiem szłam do Paralii na dyskoteki :) Spacer przyjemny, wzdłuż brzegu morza a dyskoteki 1. "na dachu" hotelu idąc z Olimpic po prawej stronie. Fajnie, towarzystwo nie zawsze ciekawe. Faceci płacili wtedy 5 euro za wstęp, dziewczyny za darmo. Jedni i drudzy mieli darmowego drinka :) Druga, "Cocus" na plaży, również fajna, wstęp 2 euro każdy. W cenie drink. Gdy byliśmy tam dużą grupą i było mało osób poza nami włączyli nam polską składankę i tak w Grecji na dyskotece śpiewaliśmy "Wehikuł czasu"...:) Bióra podróży nie polecam ale samo miejsce jest jak najbardziej godne polecenia :)
IP: 89.231.198.224
gosc
Gość
kurczę ja i moje koleżanki zastanawiamy się właśnie czy jechać do Parali, czy do Złotych Piasków, w celu imprezowania. Był ktoś z Was w obu kurortach? Bo chciałam zapytać, gdzie jest taniej i więcej klubów i imprez?:)
IP: 90.156.111.4
gość
Gość
Witam! Chciałam się dowiedzieć czy w Olimpic Beach można się dobrze bawić, w sensie czy są dyskoteki, jakieś puby gdzie można tańczyć?? A wogóle czy w nocy ludzie są na mieście czy raczej nie bardzo ta miejscowość jest rozrywkowa??
IP: 83.30.68.210

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij