» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » hotel almaz, Tunezja

hotel almaz, Tunezja

Strona: 1

Autor Treść
spalony
Gość
Ludzie wróciłem z hotelu Almaz 2 lipca.Tragedia!!!Tragedia!!!Tragedia!!!Jeden czynny bar na cały hotel,kolejka do każdego posiłku,kubki do drinków jednorazowego użytku myte pod bieżącą wodą.Żeby wypocząć na leżaku przy basenie trzeba było wstac o 5:00 rano,dyskoteka w remoncie.W tym roku zmienił się właściciel hotelu i nie nadaża za cywilizacją.Jedynymi plusami była pogoda i animacje ;)
IP: 95.160.155.60
A&A
Gość
Wróciliśmy z tunezji 10 lipca.Byliśmy w hotelu Almaz i powiem tak.Nie polecam tego hotelu rodziną z małymi dziećmi.Poznaliśmy dwie rodziny z dziećmi w wieku 2i 3 latka i byli bardzo nie zadowoleni.Co do pokoi jest ok.Co do baru to prawdą jest że jest tylko jeden ale nigdy nie widziałem żeby myli kubki jednorazowe.Jedzenie dobre ale z dluższym czasem staje się monotonne.Co do kolejek no to nic dziwnego skoro w hotelu jest ok 300 osób.No a leżaków no to faktycznie mogliby dokupić.Tak jak napisałem na początku hotel raczej dla par lub małżeństw bez dzieci.
IP: 83.4.146.127

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » hotel almaz, Tunezja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij