» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Balkan Hellas, Grecja

Balkan Hellas, Grecja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Balkan Hellas

Strona: 1

Autor Treść
lala
Gość
wróciłam właśnie z hotelu Balkan Hellas, jechałam z biura Tramp Trawel, jestem zadowolona z wszystkiego, jedzenie mi bardzo smakowało, wycieczki też były udane (skiathos - 28 euro, meteory-18), do salonik pojechaliśmy sami pociągiem 2os. za 11 euro. Hotel jest czysty, pokoje sprzątane codziennie, polsko języczna obsługa. Polecam bardzo, jedynie co mnie denerwowało to kilka osób z którymi podróżowałam tam i z powrotem i czasem spotykałam na mieście, wiecznie nie zadowolone z wszystkiego i marudzące na kazdym kroku ( za kilkaset złotych chciały by mieć niewiadomo jakie cuda na kiju). :P
« Ostatnio edytowane przez Neta, 15:23, 19.09.2007. »
IP: 213.227.69.144
Bodzioboss
Gość
Byłem w Leptokarii i raczej Balkan Hellas to hotel, który daje duzo do życzenia.
Jest basen - ale jak na taka liczbe gości za mały, no i te wspaniałe dyskoteki - chyba w garażu hotelu, jedzenie za bardzo nie urozmaicone, posiłki oferowane przy wykupie innych apartamentów które były serwowane w tawernach na mieście dużo lepsze.
Jezeli chodzi o wycieczki to lepiej wykupować na miejscu niż w autokarze.
IP: 83.22.5.29

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Balkan Hellas, Grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij