» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Indie » Indie

Indie

Strona: 1

Autor Treść
Grzegorz Kurcoń
Gość
Jakie jest najlepsze połączenie z Kalkuty do Puri nad zatoką Bengalską? Czy istnieje połączenie kolejowe obu miast?Podróżując w ten sposób można zobaczyć prawdziwe życie Hindusów. Samolot nie wchodzi w rachubę.
Grzegorz z Siemianowic
IP: 87.207.22.188
Jacus
Gość
Z Kalkuty do Puri jest bezpośrednie połączenie drogowe, więc najlepiej autobusem.
IP: 87.207.22.188
Grzegorz Kurcoń
Gość
Gdzie można się zatrzymać na nocleg w Raipur? Czy można prosić o jakieś adresy?
Grzegorz
IP: 83.22.247.249
MartaS
Gość
Puri tam gdzie Ojciec Żelazek miał swój ośrodek? To ten nominowany do nagrody Nobla?
IP: 87.207.22.188
Grzegorz Kurcoń
Gość
Zgadza się, ze miał. Będzie z 2/3 lata jak umarł
IP: 87.207.22.188
Nixonn
Gość
Indie są tanim krajem. Wytrzyma nawet kieszeń studenta:) Tylko jeden problem zeby się tam dostać
IP: 87.207.22.188
Alapso
Gość
Grzegorzu K. a my to się chyba znamy. Studiowaliśmy razem. To ja Agnieszka M.?:) Poznajesz?
IP: 87.207.22.188
Grzegorz Kurcoń
Gość
Witaj Aga, tak oczywiście pamietam Cię.Co tam słychać dobrego?
IP: 87.207.22.188
Anna Lesik
Gość
Słyszałam, ze w Indiach jest podatek wyjazdowy. Czy ktos słyszał o tym? Proszę o jakies informacje
IP: 87.207.22.188
Grzegorz Kurcoń
Gość
Podatek wyjazdowyw wysokości 500 INR zazwyczaj wlicza sie w cenę biletu.Niższa jest opłata do krajów ościennych takich jak: Bangladesz, Nepal, Sri Lanka,Bhutan i wynosi 250 INR
IP: 87.207.22.188
Alapso
Gość
Grzegorzu musimy się spotkać koniecznie i powspominac dawne czasy :)
IP: 213.227.99.100
Wacławek
Gość
Chciałbym sie wybrac do Azji, ale oferty biur podróży nie są na moją kieszeń. Czy znacie osoby, które organizują takie wyjazdy? Razem łatwiej cos zorganizować. Proszę o kontak
IP: 89.76.175.221

Strona: 1

Forum turystyczne » Indie » Indie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij