» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Szwajcaria » A czy ktoś jeździ latem do Szwajcarii lub Austrii?

A czy ktoś jeździ latem do Szwajcarii lub Austrii?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
tak sie zastanawiam, bo non stop ludzie młóca te same kraje, tylko dlatego, że teoretycznie pogoda tam ładniejsza, ja się w zeszłym roku zakochałem w Szwajcarii i szukam innych miłośników Europy centralnej

pozdrawiam
IP: 95.152.83.191
Użytkownik
Posty: 2
świeżo sprawdzone, więc jak najbardziej mogę polecić Verzasca Damm, 220 metrów, 7.5 sekundy lotu, drugie najwyższe bungee na świecie :D wrażenia niezapomniane :D
IP: 95.152.114.28
Użytkownik
Posty: 3
Holidaycheck! bardzo lubię Szwajcarię :) zakochałam się w niej prawie 4 lata temu. Podobał mi się Bern, śliczne i bardzo czyste miasto. Chętnie jeżdżę tam o każdej porze roku, a we francuskiej części lubię sobie pochodzić po Alpach. Nie potrzebuję do tego zimy, bo zimę owszem lubię, ale jestem antytalenciem w jeździe na nartach i tak dalej :) pozdrawiam
IP: 83.18.177.42
Użytkownik
Posty: 17
Jakiś czas temu byłam w Szwajcarii. Dziwi mnie, że ludzie głównie wyjeżdzają na narty w takie miejsca, a nie w lecie. Kiedy ja odwiedziłam ten przepiękny kraj, pogoda była wspaniała. Uprzyjemniałam sobie czas spacerami górskimi, Szwajcarzy maja znakomicie przystosowane górskie szlaki do pieszej wędrówki. Nie zdawałam sobie sprawy, że ten kraj jest tak barwny i malowniczy. Polecam wszystkim letni wypoczynek w Szwajcarii.
IP: 83.10.67.100
Użytkownik
Posty: 3
Austria i Szwajcaria słyną głównie z zimowych ofert, ale gorąco polecam odwiedziny w oby tych krajach w lecie. Szczególnie oczywiście regiony przyalpejskie. Cudowna przyroda, czyste powietrze, widoki jak marzenie. Jedyny minus to wysokie ceny w tamtych regionach. Ani Austria, ani Szwajcaria nie są w zasięgu dla klasy średniej. Przynajmniej na dłużej niż kilka dni.
IP: 83.4.183.149
Użytkownik
Posty: 5
Ja również z całego serca zachwalam Szwajcarię latem. Bardzo różnorodny kraj - piękne miasta do zwiedzania: Geneva, Berno, Zurych ni i te przepiękne góry, które są tuż tuż... wspaniale przygotowane szlaki, piękne widoki i i jedyne w swoim rodzaju poczucie wolności. Świetni ludzie, małe, prowincjonalne miasteczka - generalnie każdy znajdzie coś dla siebie.
IP: 213.238.117.94
shymoon
Gość
Mam pytanko... czy jakies biuro organizuje letnie wakacje w Szwajcarii?
IP: 94.254.240.134
Użytkownik
Posty: 2
Jeśli zapytasz tutaj, to może zorganizują Ci wakacyjny wyjazd do Austrii austria-na-narty.pl
IP: 31.1.107.18

Strona: 1

Forum turystyczne » Szwajcaria » A czy ktoś jeździ latem do Szwajcarii lub Austrii?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij