» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Ecco travel

Ecco travel

Strona: 1

Autor Treść
niezadowolona
Gość
Witam!
Poleciałam z tą firmą na Margaritę...Na miejscu rezydenta brak...pojawiła się po kilku dniach i co się okazało...Ecco Travel sprzedało Naszą wycieczkę do innego biura"W voucherze nazywa się to Agent miejscowy"a Ten który Nas odwiedził była jeszcze inna firma!!!Także już wiemy czemu wycieczka tyle kosztowała!!No i masa kłamstw ze strony biura ...gdy pytaliśmy dlaczego !!!Jak ktoś lubi nerwowe wakacje to jest to firma godna polecenia!!!1 :mrgreen:
IP: 77.112.137.9
Użytkownik
Posty: 6
O matko nie rozumiem takich sytuacji. Tak z ciekawości spytam ile kosztowała ta wycieczka, bo chciałam się wybrać do ciepłych krajów, a teraz te ceny są naprawdę bardzo niskie. Ogólnie nie jestem zwolennikiem wyjazdów zorganizowanych, wolę załatwiać wszystko na własną rękę, dość często korzystam z baz hoteli dostępnych w necie, ale do Afryki raczej sama nie pojadę...
IP: 78.133.242.162

Strona: 1

Forum turystyczne » Wenezuela » Ecco travel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij