» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Oboz steja travel Egipt

Oboz steja travel Egipt

            Egipt wczasy last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
mala11
Gość
Witam!
Chce jechac na oboz do egiptu ale nie wiem nic o biurze podrozy steja travel.
Macie jakieś opinie na ten temat? Czy warto jechac czy nie??
Wybieram sie w tym roku w lipcu wylot z Katowic.
Prosze o pomoc :)
IP: 88.199.240.231
wooco
Gość
Ja też wybieram się do Egiptu ze steja ale jeszcze nie wiem w którym turnusie, byłem z nimi w bułgarii w zeszłym roku i było super.
IP: 95.50.30.218
lena
Gość
O też planuję obóz w Egipcie, ale czekam jeszcze na jakieś ciekawe oferty :P Bo z tego co widze to dopiero sie zaczynaja pojawiać :D
IP: 87.96.125.2
kacha9g
Gość
Hej!
JA też zastanawiam się nad wyjazdem do Egiptu z tego biura podróży, ale chciałabym dowiedzieć się czy to biuro organizuje fajne wyjazdy bo w zeszłym roku byłam z innego biura i nie jestem za bardzo zadowolona. Proszę o szczere opinie i oceny.
Pozdrawiam
KASIA
IP: 82.160.184.41
lena
Gość
z tego co słyszałam to tak, warto jechać z tego biura :p
a na który turnus byście jechali??
IP: 91.94.132.229
marta
Gość
ja chcę też jechać do egiptu, wylot z katowic, ale nie mam z kim ;| ja bym jechała na 2010-07-23 - 2010-08-06.
IP: 78.8.135.3
lena
Gość
No ja właśnie jadę sama :P wylatuję też z Katowic, ale turnus wcześniej :) ten od 09.07. :) Może się skusisz i pojedziesz wcześniej ? :D
IP: 79.162.29.90
marta
Gość
ja chętnie bym pojechała, ale czemu chcesz tak wcześnie?? ja bym trochę poczekała aż woda się bardziej nagrzeje itp.:) a poza tym opalenizna będzie krócej się trzymała:) a w ogóle ile masz lat i skąd jesteś??:))
IP: 78.8.135.3
kasia
Gość
Ja też myślałam o tym turnusie 09.07;p z Katowic; jeszcze się zastanawiam nad tym biurem ale tyle pozytywnych opinii już czytałam więc może się uda. Bo zeszłoroczne biuro to jakaś porażka ;/
IP: 82.160.184.41
marta
Gość
ile masz lat?
IP: 78.8.135.3
lena
Gość
noo to nic, tylko się decydujcie i jedziecie :D:D Ja już mam zarezerwowany :) Ja mam 17 :) a wy??
IP: 91.94.107.46
lena
Gość
marta napisał
ja chętnie bym pojechała, ale czemu chcesz tak wcześnie?? ja bym trochę poczekała aż woda się bardziej nagrzeje itp.:) a poza tym opalenizna będzie krócej się trzymała:) a w ogóle ile masz lat i skąd jesteś??:))

eee tam w Egipcie to zapewniam woda będzie ciepła nawet wtedy :D:D i to aż za ciepła :D opalenizna po krajach afrykanśkich trzyma się długo, baaardzo długo :d do dzisiaj mam ślady po Tunezji <3, a czemu tak wcześnie? niestety w poźniejszym terminie nie dam rady, bo wyjeżdzam jeszcze do bułgarii :) lat mam 17 jak już pisałam a jestem z krakowa. A ty??
IP: 91.94.107.46
marta
Gość
ja też♠ mam 17 lat, rocznikowo 18, ale kończę dopiero w październiku ;PP z jakiego miasta pochodzicie?:)))) może się zdecyduję
IP: 78.8.10.18
marta
Gość
napiszcie do mnie na gg 848261, nawet jak bd niedostępna, bo często siedzę na niewidoku:P
IP: 78.8.10.18
Lolli
Gość
No własnie;P Kto w tym roku leci do Egiptu z biura Steja? :)) ;)
IP: 78.8.3.166
mala11
Gość
Nie uważacie że to trochę tanio jak na 15 dni do Egiptu??
Co o tym obozie sądzicie?
Był ktoś z was na tym obozie?
IP: 88.199.240.231
Kasia
Gość
Ja też mam 17 lat i jestem z okolic Zawiercia;p turnus mi pasuje ten od 09.07; i właśnie też się zastanawiam, że tanio jak na 15 dni do Egiptu ale dużo czytałam, że im wcześniej tym taniej dlatego może tak bo dopiero luty mamy :)
IP: 82.160.184.41
marta
Gość
w necie jest dużo dobrych opini o steja, więc się tym nie martwię;)
IP: 78.8.156.75
lena
Gość
marta sorry ze nie pisalam na gg ale nie miałam neta odezwe się do ciebie :) i jak tam zdecydowani już na oboz? z tą ceną to też się na początku martwiłam ze za tanio, ale dużo czytalam i chyba zadnego haczyka w tym nie ma :P mam nadzieje bo oboz juz zarezerwowalam
IP: 83.29.164.231
paulina
Gość
macie jakis znajomych,którzy byli gdzieś z biura Steja Travel? :P
IP: 87.204.40.13
otix
Gość
Ludzie bardzo sobie chwalą to buro.Tak jak pisza w ofercie tak jest..:]
Ja równiez jade do Egitu z tego oto biura..:]
IP: 77.254.89.3
bartek12
Gość
HEj, powiem wam ze nie ma sensu za bardzo jechac bo 3 gwiazdki egipskie to tak jak 2 polskie. bylem kiedys w 3-gwiazkowym hotelu w egipcie i straszny syf. J a chyba sie zdecyduje na oboz z ok-tours do egiptu bo bylem rok temu i bylo super. ;)
IP: 83.15.58.170
wychowawca
Gość
Ja byłam w ubiegłym roku ze Steją w Bułgarii jako wychowawczyni. Musze przyznac, że wszystko było swietnie zorganizowane, hotel w którym mieszkaliśmy tez był rewelacyjny, młodzież była bardzo zadowolona, o czym świadczy chęć pojechania i w tym roku z nami. Także naprawdę polecam biuro.
IP: 77.253.186.174
Adam1908
Gość
siemka ja tez jade do egiptu ze steja w 1 turnusie;D
IP: 81.15.252.41
Billie
Gość
Witam. Chciałbym wybrać się wraz z 2 znajomymi na obóz do Egiptu w terminie 25.06.2010 - 09.07.2010. Chciałbym zaczerpnąć od Was kilku informacji.Mianowicie:
1.Czy będę miał zagwarantowany pokój na 3 osoby, mogę zastrzec to sobie przy rezerwacji oferty?
2.Jeżeli ktoś był, to proszę o informacje na temat opieki? Czy jest surowa i jest jakikolwiek rygor?(Nie widzi mi się jechać w miejsce, w którym będę pod ciągłą kontrolą i mam nadzieję,że nikt nie każe mi wcześnie rano wstawać...)
3.Czy cena,która tam widnieje zawiera opłaty lotniskowe?(dziwne, bo zazwyczaj są dodatkowo płatne... a tutaj ani słowa o tym)
4.Widząc tylko *** w opisie hotelu niemożna spodziewać się cudów,ale czy ktoś wie jak często są sprzątane pokoje?

Proszę o odpowiedź na te wścibskie pytania, pozdrawiam
IP: 83.30.103.89

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » Oboz steja travel Egipt

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij