» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » z dzieckiem rocznym do Turcji???

z dzieckiem rocznym do Turcji???

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
IGA152
Gość
Czy ktoś był w hotelu BLUE STAR z dwuletnim dzieckiem? Proszę o opinię.
IP: 79.185.29.114
galde
Gość
chcę sie wybrać z 6 miesięcznym dzieckiem do Turcji do Iberotel Palm Gardern4 *, czy ktoś tam był z tak małym dzieckiem, proszę o opinię?
na co zaszczepić dziecko?
IP: 83.24.23.89
eke
Gość
Na wczasy się bierze ciuchy nie wymagające prasowania.
IP: 87.239.194.232
asia
Gość
Byłam w hotelu Blue Star w ciązy było super , teraz jadę z 1,5 rocznym dzieckiem do 5* Dinlera. czy ktoś tam był???
IP: 87.239.194.232
bartekmag
Gość
witajcie, jade na wakacje z 15 miesiecznym maluchem do hotelu Forte Liberty w Konakli, jeżeli ktoś tam był proszę o podzielenie się doświadczeniami, pytam żebym nie doznał rozczarowania.
IP: 90.156.56.90
Użytkownik
Posty: 17
Hotel Forte Liberty **** znam z opowieści siostry jedynie. Była tam na wycieczce all inclusive. Była zadowolona. Pojechała z mężem i 3 letnim dzieckiem. W hotelu był jakiś pokój zabaw czy takie miejsce wydzielone dla dzieci. Obsługa była bardzo przyjemna i generalnie chyba na nic nie narzekali. Pogoda też pewna :)
IP: 213.134.184.199
gosc
Gość
brak komentarza, kobieto sama sobie jestes winna, jedziesz na urlop po co ci wyprasowane szyte kiecki? oby kazdy mila takie problemy w watku z malym dzieckiem do turcji :D
IP: 83.243.104.255
osoba
Gość
a kąpiąc dziecko można dać smoczka, zeby sieę nie napiło amtejszej wody :) mój mały nawet w wannie moze go miec, muszę mu siłą wyciągać...hehe... pozdrawiam
IP: 79.189.122.218
ja_man
Gość
ano tak to jest jak jadą PANIE z Polski aby zaprezestować swoją szafę!! haha
IP: 193.162.26.10
a ja tak
Gość
[My byliśmy z 7 - miesięczną i 2,5- letnią dziewczynką. Kwestia jedzenia - walizka ze słoiczkami hipp i gerbera z Polski. Przydatne ale nie niezbędne - Hotel miał restaurację mini z jedzonkiem dla dzieci, malakser dostępny na sali... czajnik, żeby zalać mleko w proszku - otwarta do późnego wieczora.
W sprawie ochrony przed przegrzaniem - basen częściowo "zaparasolowany". Parasole nad morzem. Hotel nastawiony na pobyt rodzinny i świetnie przygotowany na gościnę dzieci (m.in. spacerówki na stanie) i czyściutki. Polecam ela quality resort - Belek. Planujemy kolejny wyjazd - już z trójką dzieciaczków - maleńki 5 mi- cy. Jedyny mankament - cena, ALE jakość usług na najwyższym poziomie.
IP: 188.47.138.84
mat
Gość
Byłam w blue star. Super hotel, czysty, fajne jedzonko.
DO plaży daleko, ale jeździ bus.
polecam dla dzieci
IP: 217.97.178.2
Użytkownik
Posty: 14
Skąd: 3miasto
Orbis Travel ma w ofercie ma w ofercie specjalne oferty dla rodzin z dziećmi, więc warto zaglądać na ich stronę, kiedy rezerwowałam wakacje była taka promocja, że drugie dziecko jedzie za darmo, a teraz widziałam, że dzieci jadą na wakacje już od 499 zł, popatrzcie, może znajdziecie coś dla siebie
IP: 89.191.160.80
kaja
Gość
Wybieram się na wczasy z dziecmi 2 i 4,5 w pierwszej połowie lipca. Jedziemy do hotelu Joy Pegasos World z opcją all. Może wiecie czy są w tym hotelu spacerówki na stanie? Szczepicie dzieci przed wylotem?
IP: 89.171.132.34
Aga
Gość
Cześć
Ja wybieram się z 2 letnim synem do Turcji,ale półroku temu z 1,5rocznym dzieckiem byłam w Egipcie. Trzeba zachować rozsądek i nie dawać wszystkiego co jest do picia i jedzenia. Mój syn pił tylko wodę przegotowaną mineralną, z Polski zabrałam słoiki i kaszkę, mleko i deserki. Nie ryzykowałabym z dawaniem dziecku napoi z hotelu bo nie wiedomo co za wodę dodają, ale bułki, chleb, makaron, ryż itp. młody zajadał i nie miał żadnych problemów,a przecież Egipt to dopiero egzotyka żywieniowa
IP: 95.49.149.241
Użytkownik
Posty: 2
Skąd: Orbis
hej w Orbisie w tym roku mają duże promocje na wyjazdy z dziećmi, poza tym gdy ja wybierałam miejsce na wakacje pani z biura była bardzo dobrze poinformowana jakie mają na miejscu oferty dla dzieci. Fajnie, to było bardzo pomocne.
IP: 83.24.56.102
alex
Gość
Czy zabierac ze soba zabawki do wody typu materac,kolko dla dzieci ,pontonik dla maluszka....czy ceny sa podobne do tych w pl. Jak wyglada sytuacja z czajnikiem bezprzewodowym w hotelu *****????
IP: 94.217.76.97
alex
Gość
JEDZIEMY DO SIDE NA PRZELOMIE SIERPIEN WRZESIEN.DZIECIAKI W WIEKU 10miesiecy,3,5 i 9 lat
IP: 94.217.76.97
karin78
Gość
No nie mogę, ale się uśmiałam z tych prasowanych kiecek :D w życiu by mi przez myśl nie przeszło, pewnie nie beę mieć ani jednej ;)
Nie jadę na pokaz mody, tylko odpoczać.

Moja 20 miesięczna córa tez raczej nie bedzie ze soba miała, raczej koszulki i gatki, bo najwygodniej ;)
IP: 87.207.98.93
mandriva1991
Gość
Wybiera się może ktoś do Blue Star w okresie 15.09.-22.09.2010?
Jak tak piszcie na e-mail :)
mandriva1991@o2.pl
IP: 87.205.25.115
Iwona
Gość
Mam zamiar wybrac się do turcji z 3 letnia córką chcialabym porozmawiać z kimś kto poleciłby mi hotel typowo dla dzieci, menu dla dzieci plac zabaw, itd. proszę napisać na maila zadzwonie i porozmawiamy. Iwona :) ivkasz@o2.pl
IP: 188.147.204.192
schatzi85
Gość
IGA152 napisał
Czy ktoś był w hotelu BLUE STAR z dwuletnim dzieckiem? Proszę o opinię.

witam cie my własnie z 2 latkiem wyjeżdzamy 4 czerwca do Blue Stara bylismy tam i jest poprostu fantastycznie :)
IP: 83.4.194.164
schatzi85
Gość
wybiera sie ktoś do BLUE STARA 4 - 11 czerwiec 2011 r.
prosze o kontakt na emaila
schatzi85@interia.pl
IP: 83.4.194.164
dominika
Gość
wybiera się ktoś do dinler 21 maja?? ja jadę z moim 1,5 rocznym synkiem:DD
IP: 89.126.125.63
Użytkownik
Posty: 26
Moim zdaniem roczne dziecko jest zbyt małe na podróż do Turcji,już sam lot samolotem może być bardzo męczący,no a na miejscu jest jeszcze specyficzny klimat. O wiele lepszym rozwiązaniem byłby urlop w spokojnym miejscu jakim jest Wisła.
IP: 79.185.157.195
Zosia
Gość
My wybieramy się z naszym 17 miesięcznym synkiem do Turcji 22 czerwca. Dziękuję wszystkim za pomocne rady. W zeszłym roku byliśmy w Grecji i było super, mały miał wtedy 7 miesięcy. Mam nadzieję, że teraz też nie będzie niespodzianek ;) Pozdrawiam, odezwę się po powrocie.
IP: 83.5.128.245

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Turcja » z dzieckiem rocznym do Turcji???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij