» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja, Makarska

Chorwacja, Makarska

            Makarska wakacje Makarska opinie o hotelach

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
kkaylie
Gość
Witam:) my z mężem i córka jedziemy 03lipca,bardzonproszę doradzcie nam co tam trzeba wziąśc ile kasy tez mamy zabrac co będzie nam potrzebne wogóle jakie ceny tam są???powiedziano nam ,że 4tys mamy zabrac-MASAKRA! z góry dziękuję za wszelkie info-aaaaa i co koniecznie trzeba zwiedziec, zobaczyc
IP: 83.22.185.4
tysia
Gość
Witam wszystkich w tym roku jadę do Chorwacji i się zastanawiam nad wycieczkami , które warto wybrac. Mam do wyboru Dubrovnik , Split i Trogir , Medugorje ,Fish picnick i Wodospad rzeki Krka i Sibenik .
IP: 81.190.42.242
gość
Gość
28 sipernia do 8 wrzesnia jade z przyjaciólkę do Chorwacji do Makarskiej. :)
IP: 83.28.183.21
Ewa
Gość
Witam. Ja także wybieram się do Chorwacji ( Makarska) pod koniec sierpnia. Mam nadzieję że będą to super wakacje , już nie mogę się doczekać :)
IP: 91.206.65.131
gość
Gość
witam :) no tez mam nadzieje ze tam bedzie cudownie, ciekawa wycieczka :) tez nie moge doczekać :)
IP: 83.28.187.55
fan chorwacji
Gość
wybieram się ;) ;) ;) ;) do Makarskiej i słyszałam ,że w morzu są jeżowce czy to prawda i czy tam można dostać byty ochronne
?? dziękuje
IP: 83.12.146.226
sados
Gość
lexxis napisał
Dwa lata temu byłam w Chorwacji, tuż obok Makarskiej (w Tućepi). Byłam tam pierwszy raz ze znajomymi, jechaliśmy na 2 auta. Dlatego kodowałam wszystko, co przyda się w kolejnych wyjazdach. Mieszkaliśmy u Polki, warunki dobre, a opiekę mielismy dużo lepszą niż rezydenta, wiele pomagała i dzięki niej wiele rodzin spędzało czas razem. W grupie jeździlismy na wycieczki, chodziliśmy grać i na plażę. Polecam zarówno to miasteczko, o niebo lepsze od Makarskiej oraz pobyt u pani Małgosi. Każdy, kto u niej był, wraca. Zdjęcia okolicy wrzuciłam do netu. Więcej informacji - mailem.
IP: 77.253.80.206
sados
Gość
Witam. Właśnie po raz pierwszy jadę do Chorwacji. Za namowa znajomych wybieram się w ciemno do Makarskiej ,bądż jej okolic. Proszę Cię Lexxis podaj namiar na owa panią Małgosię w Tućepi. Pozdrawiam sados@poczta.onet.pl. Innych pomocnych,również pozdrawiam i poproszę o cenne informacje odnośnie apartamentów. jedziemy 2+2
IP: 77.253.80.206
gosc
Gość
Witaj Lexxis również będę jechał do Chorwacji na początku września po raz pierwszy w okolice Makarskiej wiec jakbyś mógł to również prosiłbym o namiar do pani Małgosi Pozdrawiam jaroo2008@gmail.com
IP: 77.254.17.162
zdziś
Gość
witam
ja też wybieram się w okolice makarskiej w przyszłym roku
jeśli był ktoś w fajnej kwaterze i ma jakieś namiary byłbym wdzięczny
z góry dziękuję zjurek42@wp.pl
IP: 87.96.105.127
cromaniaczka
Gość
Witam tez wybieram sie do Makarskiej w 2010 r.....pierwszy raz.....naprawdę skarbnicę wiedzy znalazłam na stronie cro.pl, a na tamtejszym forum setki zdjęć...relacji...porad....niesamowicie mi to pomaga w przygotowaniach...polecam :)
IP: 79.184.80.33
arek
Gość
moge dostac nr tel do p. malgosi? vcubek@gmail.com
IP: 83.230.96.1
pablo
Gość
w 2008 roku z Katowic jechaliśmy do Makarskiej 12 godzin , autostradami nocą. gdyby nie praca drogowe przy tunelach byłoby ponad godzine krócej
IP: 89.76.164.233
Użytkownik
Posty: 1
.Wybieram się po raz drugi do Chorwacji bylem rok temu w oklicach Zadaru.Proszę Cię Lexxis podaj namiar na owa panią Małgosię w Tućepi. Chciałbym poznać okolce Markarskiej bo ślicznie to wygląda na zdjęciach andrzejp68@o2.pl
IP: 83.12.140.35
stygs
Gość
bylem w makarskiej z przyjaciółmi,(lipiec/sierpien 2009) pojechalismy na pale bo duzo lepiej i taniej. na miejscu zabijali sie o nas. w ciagu godziny obejrzzelismy 4 apartamwnty. zdecydowalismy sie w koncu, za 12.5 euro mielismy apartament z kuchnia, lazienka, ogrodkiem, widokiem na atlantyk. 5 min od plazy, tylko z powrotem pod gore bylo:). polecam wycieczke statkiem. oferuja jedzenie i picie i rejsik na sasiednie wyspy. ale nie napalajcie sie na pierwsza lepsza oferte, my tak zrobilismy i zalowalismy. makarska, bardzo fajnie tam jest - polecam
IP: 213.227.73.36
stygs
Gość
fan chorwacji napisał
wybieram się ;) ;) ;) ;) do Makarskiej i słyszałam ,że w morzu są jeżowce czy to prawda i czy tam można dostać byty ochronne
?? dziękuje


jezeli trafisz na jezowca masz po urlopie, kup sobie abc pletwonurka (obowiazek) i pletwy zalatwiaja sprawe. opcjonalnie stare adidasy bez dziur równiez zalatwiaja sprawe. chorwaci oczyszczaja co prawda kapieliska z jezowcow, ale trafiaja sie pozdrawiam
IP: 213.227.73.36
groch
Gość
Czy ktos z Was jest w stanie napisac jak jest w Blato jade pierwszy raz na Cro i nie wiem co zabrac.
IP: 83.7.203.180
marta
Gość
Blato spokojna mieścina, na pewno będzie tam dużo mniej ludzi niż w samej Makarskiej. Jest pare knajpek, plaża oczywiście kamienista i w związku z tym należy wziąć specjalne buty do wchodzenia do wody. Jest to na pewno mniejsza masówa niż Makarska, można znaleźć dziewicze zakątki. Jednak w tym roku wybrałam Makarską, bo szukam bardziej imprezowego miasteczka ;) Wczasy planuje na czerwiec, mam nadzieję że wtedy jeszcze biuro Gandalf, z którego mam ofertę, będzie działało sprawnie i bez zarzutu!
IP: 217.97.160.5
Użytkownik
Posty: 1
Witam!Ja rówież wybieram się pierwszy raz do Chorwacji.Jakbym mogła prosić Lexxis namiary na tę Panią Małgosię z Tucepi.monikarubinkowska@vp.pl
IP: 195.82.167.1
Magdzia
Gość
Hej, byliśmy w lipcu 2009 r w Makarskiej rezerwowałam apartament przez internet biuro Adriatica, wszystko ok, na iejscu bardzo fajni ludzi i elegancji apartemencik, mieszkaliśmy w Podgorze ( 2 miejscowosci za Makarska ) moze z 5 min samochodem, palze idealne dosć przeludnoone wieć nie było problemu, do Makarskiej jeździliśmy wieczorami aby pobyć w tłumie ludzi, poprostu rewelacja, w tym roku też jedziemy do tych samych ludzi - dostaliśmy namiary do bezpośredniej rezerwacj ( sami stwierdzili ze nie ma sensu przez biuro dopłacać :mrgreen: ) Polecam, jeśli chodzi o jazdę w ciemno - bez problemu mieszkancy z ulicy ściągali turystów do wolnych apartamentów - jeśli macie samochód to po co się pchac w centrum Makarskiej wioski obok sa dużo tansze i wolnych miejsc mnustwo, w makarskiej hipermarket ceny atrakcyjne szkoda było ciągnąć kupe jedzenia, wody itp, tam za podobne pieniadze można mieć wszystko, jest super.... a ta autostrada hmmm cudenko :)))))) :P
IP: 89.231.188.31
Użytkownik
Posty: 1
pomóżcie nam moi drodzy w zaplanowaniu pierszego wyjazdu z dziecmi na chorwacje mam pare pytań:gdzie na pierszy raz z dziećmi? co czy niepowinnniśmy zapomnieć ?gdzie zarezerwować nocleg przez biuro czy osobiście? czy jak nieznamy języka damy sobie rade się dogadać ?gdzie winiety na autostrady i wogóle o czy niezapomnieć
IP: 84.38.83.190
suzi
Gość
Ja polecam jechać na własną rękę, nie lubie uzależnień od biur, szczególnie po jednej wpadce biura podózy jaką miałam w USA. Najlepiej poszukać jakiegoś noclegu przez internet i poczytać o miejscowości/kraju do którego sie jedzie - zrobić plan tego co chcemy zobaczyc - ale nie sztywny plan nigdy nie wiadomo co sie może zdarzyc...:)
Ja byłam w Chorwacji wynajęliśmy sobie pokoje prywatne w Dalmacji na wyspie Murter, fajnie i tanio :)
IP: 91.150.163.35
mikolaj
Gość
witam!!! wybieram sie do makarskiej w lipcu, ma moze ktos jakies namiary na fajne zakaterownie albo cos polecic?? pozdrawiam
IP: 89.79.220.163
mac
Gość
byliśmy w tym roku w Makarskiej z 5 letnim synem. Podróż samochodem z Krakowa przez Słowację, Węgry. Czas przejazdu 12-14h na miejscu nie ma żadnych problemów z kwaterami. Po przybyciu wybraliśmy lokum za 35 euro (2 osoby dorosłe + dziecko, 1 pokój, kuchnia-pełne wyposażenie, łażenka, balkon, klimatyzacja,parking na posesji-ca ważne bo w makarskiej jest problem z miejscami parkingowymi, klimatyzacja. do morza ok 300m. Jesli macie jakieś pytania chętnie odpowiem
IP: 95.155.122.6
michuu
Gość
mac napisał
byliśmy w tym roku w Makarskiej z 5 letnim synem. Podróż samochodem z Krakowa przez Słowację, Węgry. Czas przejazdu 12-14h na miejscu nie ma żadnych problemów z kwaterami. Po przybyciu wybraliśmy lokum za 35 euro (2 osoby dorosłe + dziecko, 1 pokój, kuchnia-pełne wyposażenie, łażenka, balkon, klimatyzacja,parking na posesji-ca ważne bo w makarskiej jest problem z miejscami parkingowymi, klimatyzacja. do morza ok 300m. Jesli macie jakieś pytania chętnie odpowiem

Witam!!
Chcemy( 2 osoby dorosłe + dziecko 14 lat ;) ) w sierpniu wybrać się po raz pierwszy do Chorwacji- bez biur podróży :D
Jeżeli mac mógłbyś dać mi namiary na to lokum,byłbym wdzięczny.
Mój e-mail michuu213@gazeta.pl
Dziękuję i czekam na odpowiedź :)
IP: 83.9.71.233

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja, Makarska

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij