» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria we wrześniu.

Bułgaria we wrześniu.

Strona: 1

Autor Treść
Dorota
Gość
Witam wszytkich. Chciałabym się dowiedzieć czy warto jest jechać do bułgari <złote piaski> w drugiej połowie września. chodzi mi przede wszytmi o pogode, czy można bez proble,mu sie wygrzać. Niestety tylko w tym terminie mogę tam pojechać i ważna jest dla mnie pogoda.

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :) i.
Pozdrawiam
IP: 89.78.204.132
mloda
Gość
także jade do bulgarii w II poł września tylko: Słoneczny Brzeg i słyszałam, że tam nawet w październiku pogoda jest ok.
IP: 83.22.147.240
magda
Gość
my wyjeżdżamy 21 września w okolice Słonecznego Brzegu,też chętnie dowiedziałabym się,jaka tam będzie wtedy pogoda - strasznie się o to martwię...
IP: 84.10.193.6
ryszard
Gość
Tak - w pażdzierniku,a nawet w listopadzie jest tam wspaniała pogoda,tyle że na narty!! WARNA-06.09.2007R.10.00 = 11 stopni C.
W Bułgarii od września zaczyna padac deszcz i jest dużo chłodniej,oczywiście są wyjątki /trzeba trafić/!!
IP: 212.2.100.188
Mariusz
Gość
Byłem w2 połowie wrzesnie w Słonecznym Brzegu i było ok.pogoda super 9 nocy spędziłem w hotelu Jaśmine nowy i bardzo dobry chotel niskie ceny.Był tylko jeden mankament nie wykupyjcie posiłkow z gory to straszna porażka,namiescie mozna zjesc o wiele lepiej i taniej. Teraz zastanawiam sie nad Grecją cz ktoś może mi podpowie czy warto tam jechac no i czy nie jest drogo mariuszkotala@wp.pl
IP: 217.98.242.135
lucyna
Gość
byłam 2 razy w grecji według mnie jest tam bardzo drogo jezeli chodzi o okolice to byłam w parali jest przepiekna i byłam na wyspie thasos ta wyspa dopiero sie rozbudowywuje ale jak bys mił jechac to polecam paralie dam ci przykład picca kosztuje 10 euro a obied od 12 do 15 euro piwo 2 euro oczywiscie w kafejce a w sklepie 1,20 euro wybr nalezy do ciebie a jezeli chodzi o sniadania i obiado kolacjie to sa wstretne 0 przypraw
IP: 83.4.221.34
joanna
Gość
heh, my tu o Bułgarii....
IP: 83.5.106.218

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria we wrześniu.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij