» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja, Makarska

Chorwacja, Makarska

            Makarska wakacje Makarska opinie o hotelach

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
sados napisał
lexxis napisał
Dwa lata temu byłam w Chorwacji, tuż obok Makarskiej (w Tućepi). Byłam tam pierwszy raz ze znajomymi, jechaliśmy na 2 auta. Dlatego kodowałam wszystko, co przyda się w kolejnych wyjazdach. Mieszkaliśmy u Polki, warunki dobre, a opiekę mielismy dużo lepszą niż rezydenta, wiele pomagała i dzięki niej wiele rodzin spędzało czas razem. W grupie jeździlismy na wycieczki, chodziliśmy grać i na plażę. Polecam zarówno to miasteczko, o niebo lepsze od Makarskiej oraz pobyt u pani Małgosi. Każdy, kto u niej był, wraca. Zdjęcia okolicy wrzuciłam do netu. Więcej informacji - mailem.

Bardzo proszę o namiary na tę kwaterę- będę wdzięczna. Mój mail: denise@poczta.onet.eu
IP: 83.5.119.107
Użytkownik
Posty: 2
Witam1
Bardzo proszę o namiary na tę kwaterę na maila: denise@poczta.onet.eu
będę wdzięczna za podanie sprawdzonej kwatery i jeśli można o przesłanie zdjęć
Danuta
IP: 83.5.119.107
michuu
Gość
DENISE napisał
sados napisał
lexxis napisał
Dwa lata temu byłam w Chorwacji, tuż obok Makarskiej (w Tućepi). Byłam tam pierwszy raz ze znajomymi, jechaliśmy na 2 auta. Dlatego kodowałam wszystko, co przyda się w kolejnych wyjazdach. Mieszkaliśmy u Polki, warunki dobre, a opiekę mielismy dużo lepszą niż rezydenta, wiele pomagała i dzięki niej wiele rodzin spędzało czas razem. W grupie jeździlismy na wycieczki, chodziliśmy grać i na plażę. Polecam zarówno to miasteczko, o niebo lepsze od Makarskiej oraz pobyt u pani Małgosi. Każdy, kto u niej był, wraca. Zdjęcia okolicy wrzuciłam do netu. Więcej informacji - mailem.

Bardzo proszę o namiary na tę kwaterę- będę wdzięczna. Mój mail: denise@poczta.onet.eu

Witam
Ja też barzo prosiłbym o namiary na tą kwaterę. mój e-mail michuu213@gazeta.pl
Z góry dziękuje
IP: 79.186.44.25
tytan79
Gość
ja jadę jutro z rodzinką,martwię się tylko drogą bo słyszałem że tam jest lipa jeżeli chodzi o drogi,no ale mam nadzieję że jakoś to będzie pozdro dla wszystkich
IP: 83.11.190.33
syba
Gość
Mam serdeczną prośbę o jakieś namiary na kwatery w Makarskiej lub w innych atrakcyjnych miejscach syba70@o2.pl.
Z góry dziękuję:)
IP: 79.191.157.8
syba
Gość
Ja też bardzo proszę o namiar do Pani Małgosi syba70@o2.pl:)
IP: 79.191.157.8
ja2
Gość
Bardzo prosze o namiary na panią Małgosie lub inne sprawdzone w okolicy Makarska
Dziękuje z góry Gośka, gochna20@poczta.onet.pl
IP: 178.36.103.60
ja2
Gość
poprosze o namiar gdzie byliście
gochna20@poczta.onet.pl
z góry dziękuje
IP: 178.36.103.60
Użytkownik
Posty: 1
michuu napisał
mac napisał
byliśmy w tym roku w Makarskiej z 5 letnim synem. Podróż samochodem z Krakowa przez Słowację, Węgry. Czas przejazdu 12-14h na miejscu nie ma żadnych problemów z kwaterami. Po przybyciu wybraliśmy lokum za 35 euro (2 osoby dorosłe + dziecko, 1 pokój, kuchnia-pełne wyposażenie, łażenka, balkon, klimatyzacja,parking na posesji-ca ważne bo w makarskiej jest problem z miejscami parkingowymi, klimatyzacja. do morza ok 300m. Jesli macie jakieś pytania chętnie odpowiem

Witam!!
Chcemy( 2 osoby dorosłe + dziecko 14 lat ;) ) w sierpniu wybrać się po raz pierwszy do Chorwacji- bez biur podróży :D
Jeżeli mac mógłbyś dać mi namiary na to lokum,byłbym wdzięczny.
Mój e-mail michuu213@gazeta.pl
Dziękuję i czekam na odpowiedź :)


Ja również wybieram się z rodziną i będę wdzięczny za namiary
Pozdrawiam
Mirek
IP: 217.197.79.206
Użytkownik
Posty: 1
Ja również byłabym wdzięczna za namiary na fajny aprtament/kwatery z kuchnią i łazienką w Makraskiej (plus ceny).
Z góry dziękuje.
anabel1@poczta.onet.pl
IP: 83.18.19.204
rafek
Gość
Witam

mac ;)

jeśli mógłbyś też poproszę o namiary thantall@o2.pl

z góry dziękuje

Pozdrawiam
rafał
IP: 84.172.8.157
michuu
Gość
Niestety mac nie odpisuje :(
Szkoda
IP: 79.186.43.96
nochal1
Gość
Witam, miałbym zapytanie do osób które już tam były, mniej więcej w jakich cenach za dzień/ tydzień za osobę miejscowi oferują lokale? Interesowały by mnie apartamenciki na 3 osoby z kuchnią i balkonem. Pewnie mniej więcej oriętujecie się. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
IP: 93.179.248.12
Użytkownik
Posty: 26
Makarska jest jedną z bardziej rozrywkowych miejscowości Dalmacji. Posiada dwa nadmorskie bulwary (przez miejscowych zwane po prostu "starą" i "nową" promenadą), wysadzane palmami i otoczone butikami, kawiarniami i barami oraz długą plażę. Plaża jest nieco kamienista, zaś w płytkich wodach łatwo natknąć się na jeżowce, dlatego do obowiązkowego ekwipunku plażowicza należą klapki. W Makarskiej znajduje się kilka dyskotek: popularna Grota (w prawdziwej jaskini na skalistym wybrzeżu półwyspu Sv. Peta w centrum miasta), Opera, Disco Plaža.
IP: 83.238.168.152
basto_krk
Gość
jedzie może ktoś do Makarskiej 19.08.2010 z Gandalfem??
IP: 83.29.35.27
Piotrek
Gość
Juz byłem na przełomie lipca i sierpnia w Makarskiej z Gandalfem ,było super !!!!!!!!!!!!!!
IP: 20.133.40.85
basto_krk
Gość
Piotrek a Twoim zdaniem PLN na Kuny gdzie najlepiej wymienić??Tam na miejscu w banku,kantorze czy może skorzystać z bankomatu :? ?!
IP: 83.29.169.140
norka asia
Gość
ja jade
IP: 91.149.207.119
basto_krk
Gość
norka asia napisał
ja jade
a z którego miasta Asiu jedziesz jeśli można wiedzieć:)pytam z czystej ciekawości bo zastanawia mnie ile będziemy mieli miejsc zbiórek zanim wyjedziemy z Polski ;)
IP: 83.29.145.183
polaa
Gość
mam pytane do lexxis czy mógłbyś przesłać mi na meila jakieś namiary na tą panią Małgosie u której nocowaliście jak byliście w chorwacji bardzo proszę to mój adres e-mailowy pawus4@wp.pl
IP: 79.163.192.194
polaa napisała
Gość
prosze o kontakt z panią o nicku lexxis na meila pawus4@wp.pl chciałam jakieś namiary na tą Panią małgosie u której nocowaliście podczas pobytu w chorwacji.
IP: 79.163.192.194
bodzio
Gość
Witam serdecznie chciałbym wszystkim polecic Makarską ,jest to chyba najpiękniejsza miejscowośc w Dalmacji.Byłem pierwszy raz w Chorwacji i się w niej zakochałem.Cudowny kraj,ludzie,krajobrazyitd,itd.Jechałem pełen obaw bo 1 raz i w "ciemno"ale wszystko poszło gładko i bez problemów,cudowne 2 tygodnie wakacji w przyszłym roku znowu Chorwacja.Co do podrózy to wyjechałem w niedzielę 15.08 a wracałem 30.08 zero korków i stania na bramkach i granicy,czas podróży z Bytomia 12.5h
IP: 87.101.40.6
Użytkownik
Posty: 1
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyjazdem do Chorwacji, uważacie że Makarska będzie najlepszą opcją czy może by jechać gdzieś indziej. Napiszcie jakie są tam atrakcje turystyczne i czy gdzieś można tam wynająć samochód.
IP: 83.10.227.186
rafik123
Gość
DENISE napisał
sados napisał
lexxis napisał
Dwa lata temu byłam w Chorwacji, tuż obok Makarskiej (w Tućepi). Byłam tam pierwszy raz ze znajomymi, jechaliśmy na 2 auta. Dlatego kodowałam wszystko, co przyda się w kolejnych wyjazdach. Mieszkaliśmy u Polki, warunki dobre, a opiekę mielismy dużo lepszą niż rezydenta, wiele pomagała i dzięki niej wiele rodzin spędzało czas razem. W grupie jeździlismy na wycieczki, chodziliśmy grać i na plażę. Polecam zarówno to miasteczko, o niebo lepsze od Makarskiej oraz pobyt u pani Małgosi. Każdy, kto u niej był, wraca. Zdjęcia okolicy wrzuciłam do netu. Więcej informacji - mailem.

Bardzo proszę o namiary na tę kwaterę- będę wdzięczna. Mój mail: denise@poczta.onet.eu
Czy ktoś dostał namiary do tej polki do Makarskiej tez bym był chętny czy mozna prościć rafik333@interia.pl
IP: 77.254.153.161
TERKA
Gość
Wybieram się w tym roku od 8.06 do Makarskiej-willa Marina. Może mi ktoś napisać jakie tam są warunki ponieważ jadę z własnym wyżywieniem. Co trzeba zabrać aby sobie ugotować coś jeść na ciepło. Jakie są ceny w sklepach? czy warto zabierać żywność ze sobą? może stołować się na miejscu? Ile trzeba mieć kasy na wycieczki fakultatywne? Które należy zaliczyć i są najciekawsze? Co można kupić na upominki?
proszę na e-maila: poteresa@op.pl Dzięki :lol:
IP: 77.253.106.35

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja, Makarska

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij