» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » żałośni Ci z San & Fan

żałośni Ci z San & Fan

Strona: 1

Autor Treść
jokla
Gość
san&fan to koszmar bardzo niesolidni, Jeden wielki burdel . Nie polecam a przed wyjazdem wszystko wydawało sie ok. Byli naduprzejmi . Po nie chca nawet rozmawiać . Poprostu juz cię nie potrzebują. Żyłusy
IP: 153.19.67.149
jokla
Gość
masz rację. To żadne biuro podróży. Wiem coś na ten temat.
IP: 153.19.67.149
Stasiek
Gość
czytając wypowiedzi tych co to piszą na temat san&fan o biurze jacy to oni są nieodpowiedzialni i mierni a zwłaszcza "jokla" to pisze bzdury szanowna Pani ja byłem od 11-09 do 25-09-2009 w Hurghadzie w hotelu Alladin i było po prostu super :P czyściutko obsługa w hotelu bardzo miła i życzliwa wyżywienie bardzo dobre do wyboru jeśli chodzi o same biuro to to co było w ofercie było w rzeczywistości i gdybym słuchał takich jak jokla to musiał bym siedzieć w domku polecam san&fan bo mają niskie ceny a standard taki sam jak w tych drogich biurach które też mają oferty w tym samym hotelu a tam nie dzielą na tych z san&fan bo zapłacili o 1000 zł mniej niz w innym biurze tylko otrzymują to samo wyżywienie ten sam pokój po prostu płacąc w innym biurze drożej płacisz za ich reklamę
a jeśli chodzi o Panią jokle to proszę kupować wczasy za 12000 tys w Hiltonie choć tez w to wątpię to będzie pani wtedy miała super :evil: bo coś mi się wydaje że to Pani jest żałosna lub samotna xD
IP: 188.33.43.161
turkishdelight
Gość
ta jokla to sama sobie odpowiada...niezle hahaha
IP: 81.219.180.106
sonia121k
Gość
Co wy pieprzycie ja bylam w sierpniu w TABIE HOTEL HILTON super wczasy mila obsluga,rezydent billi niezle ciacho fajny gosc mozna bylo z nim porozmawiac i nie tylko .POZDRAWIAM CIE BILLI.PA PA
IP: 188.146.180.255
czaki
Gość
Byłem z tym biurem w Egipcie w marcu 2009. Było bardzo fajnie, opieka rezydenta bardzo troskliwa. A cena za hotel 5* z opcją ultra allinclusive wyniosła za 15 dni 2.500 zł. Polecam to biuro. W tym roku również skorzystam z ich oferty .
IP: 83.3.182.33
edyta
Gość
hmmmm, już sama nie wiem co sądzic o tym biurze po przeczytanych komentarzach. mam zamiar wykupic wczasy w egipcie w 5* hotelu w Hurghadzie. Po tych komentarzach zaczynam miec wątpliwości czy warto ryzykowac. proszę o pomoc!!!!
IP: 91.94.199.87
bilbao
Gość
Przed podjęciem decyzji zerknij też tu:
http://forum.travelway.pl/topic-438.html
IP: 87.205.34.165
tok
Gość
a ja bylem w hurgadzie i bylo spoko. Dodam tylko ze korzystalem z innych biur i byly problemy. brak rezerwacji itp wiec mysle ze czasami sie to zdarza i nie konicznie jest to wina biura tylko hotelu!!! A ze maja dobra cene to konkurecja na nich pisze!!!
IP: 77.114.0.221
szadok
Gość
Ktoś kto pisze takie bzdury na temat San&fan chyba nigdy z nimi nie był ja byłem z nimi 4 razy z tego trzy w Egipcie i zawsze byo zajefajnie polecam wszystkim
IP: 87.101.64.220
dzastimna
Gość
Byłam w tantym roku z tym biurem w Egipcie Wybrałam z kolezankami oferte Fortuna4* I faktycznie trafiłysmy do hotelu 4 * z tego co wiem to inne osoby trafiły do hoteli 5* czyli oki Jedyne co to na samym poczatku ludzie w recepcji w hotelu wciskaja najgorsze hotele jak sie nie da w łape. I trzeba walczyc o swoje ale to chyba jest na porzadku dziennym Rezydenkta sun fun pierwszego dnia nie pokazała sie bo nie mogła ale 2 dnia załatwiła zmiane pokoi, robiłą co mogła zeby nam pomoc Reasumujac nie narzekam na te biuro w tym roku lece z Oasis i boje sie ze spotkaja mnie gorsze rzeczy...
IP: 77.255.144.166
KRZYSIEK
Gość
JADE NIEDŁUGO I JAK MNIE ŚCIEMNIACIE ŻE SAN&FAN JEST ZŁE ,PO POWROCIE WSZYSTKO OPISZE JESZCZE 10 DNI I LECE.
IP: 87.205.208.48
jola
Gość
Byłam z nimi w Tunezji i niech ich....Władowali nas do hotelu 3 gwiazdki (jak sie okazało żadnych gwiazdek nie było -biuro informacjo turystycznej) Nigdy ale to nigdy nie nie wybierajcie się z nimi bo będziecie mieć koszmar a nie wakacje.ostrzegam
IP: 89.234.219.71
saszka1
Gość
Żadne biuro nie ma 100 % pozytywów bo nie ma tak żeby wszystkim dogodzić !!!!! bo są i tacy że potrafią jadąc w czerwcu do Eiptu narzekać nawet na to że za gorąco. A nawiasem mówiąc drogie wakacje wcale nie znaczy pewne !
My np. byliśmy 2 lata temu autokarem za 1200 i wszystko było ok !!!
IP: 31.134.58.100
Użytkownik
Posty: 3
Sun^Fun to jedno z najlepszych biur z jakim miałam przyjemność jeździć!! Żadnych zgrzytów, problemów ani kombinacji!! Polecam serdecznie, ja staram się latać tylko z nimi!! A jeżeli chodzi o Egipt to mają super ceny, znalazłam ten hotel http://www.traveligo.pl/hotel/Egipt/Three-Corners-Palmyra-137002.html#od-2015-10-13,7-dni,All-Inclusive,wylot-z-KTW,osoby-2_0_0_0_0 za pół darmo!!
IP: 79.191.8.197

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » żałośni Ci z San & Fan

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij