» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Tunezja/Corniche Palace

Tunezja/Corniche Palace

Strona: < 1 2

Autor Treść
Michal i Alex
Gość
:P Byliśmy na urlopie przełom lipca i sierpnia 2009. Znamy hotele o wyższym standardzie ale jak się jedzie wypocząć a nie podziwiać, hotel to za te pieniądze jest super. Zostaw magicznego Dinara(marne zarobki) i masz wszystko, drinki 40% zawsze i wszędzie. Jedzenie OK, jak jesteś na czas to masz wszystko(pożartuj z kucharzami a jesteś ich wy brańcem...kto ich docenia?)Animatorzy super o ile się lubisz bawić, disco...bawisz się ze wszystkimi to jest bajka, u nas nigdzie się tak nie bawiliśmy do rana. Bizerta piękna, jak zapoznasz się z miejscowymi to i w ich domach zagościsz, poznasz ich poza komercją. Karaluchy...nocą, na dworze ale gdzie ich nie ma przy tych temperaturach... na plaży w Rio? Też są i nie patrzą na gwiazdki a jak już gwiazdy patrzą na Ciebie i Cię to drażni to idź spać. Jesteśmy zadowoleni, zauroczeni i polecamy za tę cenę świetny pobyt i wypoczynek. Polecamy znajomości z plaży..właściciel wielbłądów Walid, Bomba itd.......:)
IP: 83.26.201.3
teresa77
Gość
Zamierzam w lipcu wyjechać z dwójką nastlatków do tunezji. Co możecie mi poradzić jakie wybrać miasto, aby im sie nie znudziło????? W którym miejscu jest dużo atrakcji???Moje dzieci lubia koszykówkę i dyskoteki ;) :D
IP: 178.36.55.154
Bożka
Gość
W Cornisze bylam z mezem isynem,zgadzam się że na plazy pełni nieczystości ale chodzili i je zbierali niestety fale nanosiły nowy szlam,nie jestem wybredna ale kazdy mogl sobie cos wybrac do jedzenia ,rzeczywiscie byl kot ktorego kelnerzy gonoli , na stołowce kotkowi sie podobalo .Hol i teren wokól hotelu sprzatany byl codziennie jedynie jak sie nie polozylo dinaea to pokoju nie posprzatali ja na 2 tygodnie mialam 2 razy posprzatano.Z drinkami ani szkłem nie bylo problemu nawet mielismy wlewane wiecej wodki lub ginu niz napoju.najwspanialsi byli animatorzy areobic ,zabawy Mimo malych niedociagniec bylo super polecam jesli ktos nie ma wysokich wymagan czytalam opinie o 5* hotelu to w porownaniu z tym to luksus.Polecam
IP: 83.27.107.38
gosć
Gość
Byłam na przełomie czerwca i lipca 2009 było fajnie animatorzy super dzieci zadowolone.W hotelu czysto bez robactwa klima sprawna.Posciel czysta .Jest to miejsce dla rodzin z dziećmi .Kto sie chce "bawic i upijac" niech to robi kameralnie nie na pokaz.Jest co zwiedzć .Obejrzeliśmy dwa wesela w naszym hotelu dla nas egzotyka.Miło wspominam i pojechałabym jeszcze raz.
IP: 78.30.97.179
Barny
Gość
Czego oczekiwaliście od 3* afrykańskiego hotelu na za*upiu Tunezji ?. Czego chcieliście za taką cenę, w takim mieście? Ja tam byłem, i powiem PODOBAŁO mi się. Animacje super, świetne wycieczki, całkiem dobre jedzonko, tani billard, basen. Byłem tam w 2008, co roku wylatuje na wakacje do Afryki, do lepszych hoteli niż Corniche, ale i tak ten hotel wspominam miło.
PS - Polecam jedzonko na mieście, jak wychodzimy z hotelu idziemy na lewo, będą tam bardzo smaczne i tanie knajpy. A jeśli chodzi o plaże, to za śmieszne 3 denary taksówką możecie pojechac na przepiękna, dziką plazę La Grotte. Nie narzekajcie!
IP: 83.3.102.218
justa
Gość
pytasz "czego wymagamy od 3 gwiazdek ????" na na pewno tego aby karaluchy nie spacerowały po pokoju i po hotelu, i żeby jedzenia było pod dostatkiem, a frytki nie były larytasem dla wybrańców - sam widzisz niewiele.... , a tam można zastać jedynie SYF SYF SYF . Miłego wypoczynku życzę nieszczęśnikom których tam zawiezie czarter z wielogodzinnym opóźnieniem. :) :) :) :)
IP: 83.26.187.170

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Tunezja » Tunezja/Corniche Palace

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij