» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » hotel Elwira- Rawda

hotel Elwira- Rawda

Dodaj opinię Opinie o hotelu Elwira

Strona: < 1 2 3 4 > »

Autor Treść
<m>
Gość
ja lece samolotem do bulgari pod koniec lata wlasnie do elwiry nie wiecie moze jaka ma byc pogoda??:) :D
IP: 83.29.137.212
maniek
Gość
Pogoda powinna byc ok ale to wiesz różnie bywa, natomiast napewno morze bedzie super ciepłe:) Pozdrawiam!
IP: 83.7.165.231
kasia
Gość
KAMILA napisał
JA JADĘ 19 SIERPNIA AUTOKAREM, JEDZIE KTOŚ W TYM OKRESIE??:) :)


hej ja lece 24 do tego hotelu :)
IP: 79.175.220.122
Dominik i Agnieszka
Gość
hej my lecimy tez 24 fajnie ze z polski tez ktos bedzie ;)
IP: 88.199.101.220
kasia
Gość
Dominik i Agnieszka napisał
hej my lecimy tez 24 fajnie ze z polski tez ktos bedzie ;)


To pewnie na lotnisku was wypatrze ;p jade z kolezanka, wiecej osob nam sie nie udalo namowic:) do zobaczenia:)
IP: 79.175.220.122
<m>
Gość
ja tez lece 24 z katowic;]
IP: 83.29.123.238
kasia
Gość
<m> napisał
ja tez lece 24 z katowic;]


już z nas niezła gromadka ;p my też z Katowic:)
IP: 79.175.220.122
rafał
Gość
hej ja zamierzam się wybrać w terminie 03-09-14-09 czy może ktoś w tym terminie leci do tego hotelu? a może ktoś kto był by coś o nim napisał i o cenach :)
IP: 79.187.31.10
rafał
Gość
moje gg 22517053 proszę pisać jak ktoś ma ciekawe pomysły na wrzesień
IP: 79.187.31.10
Gość
Gość
Właśnie wróciłam z urlopu w hotelu Elwira w Rawdzie z biura OK SERVICE za pośrednictwem biura podróży mercedes. Schodzimy wieczorem na kolacje i okazało się , że jej nie mamy i nie będziemy mieć bo biuro mercedes zapomniało nas poinformować , że trzeba za nie osobno zapłacić , ale w biurze zapewniała miła pani , że wszystko jest w cenie tzn. sniadania i obiado-kolacje. Rezydent bardzo przyjemny i sympatyczny , ale wszystko co mówił było na odwrót , albo coś było nie dopowiedziane do końca. Zapewniano nas paro krotnie na wejściu przez rezydenta i właścicielkę hotelu , ŻE W ELWIRZE NIC NIE GINIE , a po paru dniach wyparowały nam pieniądze z pokoju i rzeczy. Nie jesteśmy jedynymi osobami , którym coś zniknęło na tym turnusie.
IP: 188.123.208.62
kasia
Gość
Gość napisał
Właśnie wróciłam z urlopu w hotelu Elwira w Rawdzie z biura OK SERVICE za pośrednictwem biura podróży mercedes. Schodzimy wieczorem na kolacje i okazało się , że jej nie mamy i nie będziemy mieć bo biuro mercedes zapomniało nas poinformować , że trzeba za nie osobno zapłacić , ale w biurze zapewniała miła pani , że wszystko jest w cenie tzn. sniadania i obiado-kolacje. Rezydent bardzo przyjemny i sympatyczny , ale wszystko co mówił było na odwrót , albo coś było nie dopowiedziane do końca. Zapewniano nas paro krotnie na wejściu przez rezydenta i właścicielkę hotelu , ŻE W ELWIRZE NIC NIE GINIE , a po paru dniach wyparowały nam pieniądze z pokoju i rzeczy. Nie jesteśmy jedynymi osobami , którym coś zniknęło na tym turnusie.


Hej:) dobrze wiedzieć że lepiej nosić wszystko przy sobie, współczuje zgub ;/ a mozesz powiedziec cos o wycieczkach, ktore byś polecała, czy na jakiś byłaś?
dzięki.
IP: 79.175.220.122
Laura
Gość
Gość napisał
Właśnie wróciłam z urlopu w hotelu Elwira w Rawdzie z biura OK SERVICE za pośrednictwem biura podróży mercedes. Schodzimy wieczorem na kolacje i okazało się , że jej nie mamy i nie będziemy mieć bo biuro mercedes zapomniało nas poinformować , że trzeba za nie osobno zapłacić , ale w biurze zapewniała miła pani , że wszystko jest w cenie tzn. sniadania i obiado-kolacje. Rezydent bardzo przyjemny i sympatyczny , ale wszystko co mówił było na odwrót , albo coś było nie dopowiedziane do końca. Zapewniano nas paro krotnie na wejściu przez rezydenta i właścicielkę hotelu , ŻE W ELWIRZE NIC NIE GINIE , a po paru dniach wyparowały nam pieniądze z pokoju i rzeczy. Nie jesteśmy jedynymi osobami , którym coś zniknęło na tym turnusie.


wraz z moim chłopakiem mielismy identyczną sytuację z obiadkolacjami ;o
i w biurze również nas nie poinformowali , że za obiadokolacje trzeba dopłacić jeszcze chociaż w umowie pisalo " 10 sniadań, 10 obiadkolacji (w odpowiedniej wersji cenowej)"
dygersja więc jest taka ,że warto dokladnie wszystko obadać w umowie Okejki bo jest tam jednak duzo niejasności .
Nam na szczęście nic nie zgnielo , może dlatego ,że rzeczy watosciowe kiedy ich nie zabieralismy ze sobą choiwalismy w szafie między ubraniami :)
IP: 193.59.121.234
Kacper
Gość
Witam serdecznie wszystkich, jesteśmy wlasnie po podróży wrócilismy z hotelu ELWIRA w RAVDZIE. Najpierw o Ravdzie - miejscowość ładna skromna spokojna, dużo sklepików supermarketów, ładnych restauracji trochę rozrywki, jakies skromne karuzele, plaża super choć wąska, glony itp to normalna sprawa jecdnego dnia sa drugiego nie ma, to natura, ale ogolnie zawsze jest miejsce na plaży takie w których glonow nie ma, woda jest w morzu rewelacyjna cieplutka, cieplejsza niz w kranie w hotelu, polecam tę miejscowość i oceniam na 5. ELWIRA HOTEL - na wstępie powiem ze za te 1000 zł w tym podróż i sniadania, to nie ma co narzekac, pokoje dosyc czyste z balkonem, tv, z naczyn tylko 2 szklanki, radze wziac sobie sztucce grzałke i kubek, w pokojach nie ma klimy, jest tak cieplo ze wychodzac z pod przysznica i nie wycierajac sie jestescie spoceni do 3 minut na nowo, ale pokoj to przeciez tylko meijsce do spania, pokoje sprzatane codziennie ale tu kryje sie tajemnica, wyrzuca popielniczke przetrą mopem lazienke i balkon zasciela lozka wyniosa smieci to wszystko, reczniki wymienią tylko RAZ na wczasy, dlatego ja mialem swoje. po DRUGIE I CO WAZNE, moj kolega nie zyczyl sobie aby mu sprzatano po tym jak zgineli miu 20 euro, ktore na poczatku wlozyl do paszportu gleboko w szafie na podroz powrotna i nagle pewnego dnia z ciekawosci zajrzal i nie ma, dziewczynie mojej zginela rozowa bluzka i okulary sloneczne, innej zas kolezance 10 LEVa to jakies 20 pare zlotych ale sam fakt, innej znów rodzinie w 1 dniu wczasow zginelo 1000 zł w barze na dole, gdyz zostawila przez przypadek potrfel na barze poszla do gory wrocila sie do minuty i uz nikt nie wie gdzie jest, takze radze uwazac albo sprzatac sobie samemu. Obsługa hotelu rozumie po polsku wszystko takze latwo sie dogadac, ale jesli chodzi np o to ze spoznilismy sie na sniadanie godzine, to nie chciano go nam wydac nagle Ci wszyscy uprzejmi ludzie w barze nie mogli nic zrobic, nawet Pan wzsystko wiedzacy obieżyświat Rezydent Ronadl owszem pomocny i uprzejmy, ale nie potrafil zalatwic nam tego sniadania, bo kelnerki sa pod barmanem i on nie moze. JEDZENIE - idzei się zapchac tym jedzeniem zeby zaspokoic ranny głód, ale takie same prawie codziennie zmienia sie jedyne to ze jest albo 1 jajko, albo 2 parowki, albo 2 grzanki, raz byla watrobka, a po zatym standardowo Plasterek ogorka pomidora 2 kosteczki mniejsze niz zapalki sera bialegom, jeszcze mniejsza masla, chleb malusia salaterka dzemu + 8 os , osy to tam są gratis mnostwo i zawsze, ale przypominam jak na ta cene to jest git. Obiadow nei mialem lepiej zjesc na miescie wycghodzi taniej i wiecej, naprawde mozna sie tam najesc do 15 20 zlotych tak ze nie mozna wrocic do domu bo sie nie ma sily. Wazna sprawa ejst to ze NIE WOLNO z baru na dole w ELWIRZE wynosic jedzenia do gory an i na zewnatrz, natomiast jedząc na miescie tej samej cenie duzo lepszy wiekszy obiad, mozesz zabrac nawet mały kawalek pizzy czy jedna ryke i nie nma rpoblemu. Polecam spaghetti z elwiry za 5 leva, bo jest naprawde dobre, albo rybke panierowana z frytkami, duzo i smacznie, reszta zalezy od gustu. SKLEP przy hotelu na dole, jest wlasnoscia Elwiry i tez tak sie nazywa, mozna tam kupic duzo zimnych napoi i dobre slodycze czy ejdzenie, pizzeria obok sklepu elwira rowniez wlasnoscia elwiry ktora dostarcza pizze do baru elwira, jest rowniez godna polecenia pizza ROMA jest swietna i nie droga. Na dole w recepcji mozna wymienic pieniadze, mamy pewnosc ze ebda prawdziwe na miescie moga byc o 0,02 0,03 leva, ale nie wiadomo czy nie falszywe, w NEssebarze miejscowosc o 10 minut oddalona, sa kantory w ktorych sa przeliczniki np. elwira 1.43 (usd) 1.91 (euro) a w nessebar 1.51(usd) i 1.97(euro) lecz ceny wyzzsze wiec dobrze tam ejst pieniadze se wymienic a w ravdzie wydawac lecz liczyc sie z ryzykiem. Tyle co pamietam narazie, ogolnie moga polecic za ta cene hotel, miło ciekawie, obsługa na 4+ imprezy zacne, lecz o 23 cisza nocna potem pewien ochroniaz z ogoloną klatą przychodzi i straszy "POLICIJA KARCIER CIIII" my do 5 , 7 rano imprezowalismy na balkonie i przychodzil ale zlewalismy go subtelnie, po czym odpuszczal tylko ze staralismy sie byc ciszej, do pewnych ludzi w pokoju policja przyjechala ale Ci przytomnie poszli spac i odjechali. Jesli tylko ktos bedzie chcial zaczerpnac informacji zapraszam na gg 7696545 odpowiem chetnie. Pozdrawiam.
IP: 80.238.64.14
Dagmara
Gość
hej hej no ja tez jade z 3 przyjaciólkami do Elwiry w terminie 03.09-14.09 :DD
pewnie sie spotkamy. A Rafał Ty jedziesz, czy lecisz? Skąd? Pozdrawiam :)
IP: 83.30.31.32
Dagmara
Gość
oj oj nie doczytałam dokłądnie... lecisz... więc skad? ;> moze juz spotkamy sie na lotnisku... My lecimy z Pyrzowic.
a lecisz sam czy z jakąś ekipą?
kto jeszcze leci w tym terminie?
IP: 83.30.31.32
goscc
Gość
No duzo tu info:) Ale ktos korzystal z tych wycieczek ktore niby ma organizowac rezydent czy to sciema?????????
dzieki jakby co za odp
IP: 79.175.220.122
Kacper
Gość
Owszem są wycieczki, drogie i takie sobie, dyskoteka zangador teledysk młodziez w strojach kapielowych i muzyka z telebimu, BUŁGARSKA WIEŚ - koledzy pojechali 40 lewa od osoby autobus ise spoznil zdazyli na godzine i nie bylo to nic fjnego takies grajki.
NESSEBAR aquapark polecam ale na wlasna reke tam sie jedzie.
UISTAMBUL 165 leva, 9 godzin w busie . i takie dupsy lepiej samemu sie ywbrac do slonecznego brzegu czy nessebaru piekne stare miasto z portem
IP: 80.238.64.14
Rafał
Gość
szukam osoby chętnej do wyjazdu do hotelu elwira 03-14 wrzesień do wspólnego pokoju galdin51@wp.pl
IP: 78.8.88.169
sasha
Gość
ja jade 11.09-23.09 autokarem z dziewczyna jedzie kto w tym terminie??
IP: 89.200.167.181
maniek
Gość
Witam! Mam pytanie czy ktoś mieszkał w holelu elwira w pokoju 504 po 23 lipca? piszcie bo pytanko mam, pozdrawiam!
IP: 83.7.165.47
jaro
Gość
witam mam pytanko czy ktos wyjeżdza do hotelu Elwira autokarem w dniu 08.09.2010
IP: 83.9.162.186
sasha
Gość
ja wyjezdzam z dziewczyna :]
IP: 89.200.167.181
Magician88
Gość
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wróciłam z Rawdy dwa dni temu i jak większość z Was byłam w hotelu Elwira. Moja opinia zapewne będzie się różniła od przedstawionych powyżej. Jazda autokarem do Bułgarii w moim przypadku trwała 27 godzin. Oczywiście granica serbska zjadła około 3 godzin. Natomiast powrót do Polski to około 24 godzin. Wyjazd z Rawdy mieliśmy już o godzinie 12. Co do samego hotelu. Moi drodzy, hotel ma bardzo dobrą lokalizację, ogromnym plusem jest również market, jak i bar. Kantor w Elwirze to naprawdę super sprawa. Pieniądze można było wymienić o każdej porze dnia, a także późnymi wieczorami. W recepcji prawie zawsze ktoś był, a jeżeli zdarzyło się tak, że recepcja była pusta, wystarczyło wyjść przed wejście do hotelu, a tam była Justyna albo Elwira. Pokoje czyste, ale zgadzam się z poprzednikami, że panie sprzątające mogłyby częściej użyć magicznej maszyny jaką jest odkurzacz;-) Brakowało momentami klimatyzacji, ale jeżeli ktoś posiadał wiatrak, to problem z głowy. Poza tym nie ma się co oszukiwać 900 zł to nie astronomia i nie można wymagać cudów. Obsługa hotelowa- w moim przypadku spotkałam się z bardzo miłymi i życzliwymi ludźmi. Nie miałam problemu z pożyczeniem czegokolwiek, jak i z otworzeniem wina zakupionego w markecie. Kelnerki były na tyle uprzejme, że przechowywały mi jedzenie, które miałam przygotowane na wyjazd( lodówki w pokojach troszkę kiepsko chłodzą). Jeżeli chodzi o pana Rolanda, również mogliśmy na niego liczyć. W Elwirze bywał często, a także podał numer telefonu w razie wypadku. Duży plus za organizację wypadu do Zangadoru w Kiten. Pech chciał, że nie wszyscy dojechali w stanie trzeźwości na dyskotekę. Dzięki Rolandowi mieliśmy czym wracać do hotelu :))
IP: 91.94.86.173
kas
Gość
Hej, wróciłam z Elwiry, i tak nie było żadnych kradzieży może dlatego że na początku pytałam o te kwestia, i wyraziłam jasno, że opinie na te tematy sa inne, ze bylo wiele w poprzednim turnusie... wiec u nas zadnej nie bylo. Jedzenie hotelowe w miare dobre, raz był masakrycznie okropnie obiad, ale ogolnie dalo sie zjesc, dla dziewczyn w sam raz, gorzej z facetami.... wiadomo, jednak kolacje o 21 chętnie się zjadało:).
Wycieczki drogie, dużą marżę dopisują sobie rezydenci, wiec lepiej samemu jechac, wszędzie są autobusy więc to żaden problem, a rezydenci podaja okolo 25-30 lewów wyższą kwotę, wycieczki też płacone w lewach. A poza tym hotel ok, jedzenie też całkiem, jak ma się towarzystwo dobre to i zabawa udana:)
Ogólnie polecam bardzo.
IP: 79.175.220.122
Shadow
Gość
18.09 -30.09 wyjeżdżamy z dziewczyną właśnie do Elviry z ok service , ktoś zabiera się na chyba na jeden z ostatnich turnusów? gg. 5528813 :)
IP: 79.163.238.176

Strona: < 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » hotel Elwira- Rawda

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij