» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

INDEX KATOWICE

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
Malina24
Gość
Witam, właśnie wróciłam z wycieczki do Drezna organizowanej przet to biuro podróży. Pilotka, pani Paulina totalnie nieprzygotowana do wycieczki, żenada. Skąpe wiadomości czytała z kartki, pisane na prędce w autobusie, dukając przy tym wstawiała firmowe ...yyyyyyy.... W Dreźnie przez 3 dni chodziliśmy w to samo miejsce - znam je już na pamięć ale zero wiadomości z jej strony a jeśli już udało jej się sklecić poprawnie i po polsku jedno zdanie to odbiegało sporo od rzeczywistej historii. Wchodząc do muzeum nie była zorientowana że na ten sam bilet można zwiedzić drugą część muzeum!!!!!!! Na pytanie grupy o toaletę (w ciągu dnia zwiedzania), mówiła że to nie w jej interesie! Jak można wysylać w drogę tak niekompetentną osobę, kompletnie nieprzygotowaną za nasze ciężko zarabiane pieniądze???????!!!!!!
IP: 77.254.2.112
magda
Gość
Chciałam podziękować za wzorową organizację wycieczki do Pragi. Wszystko było na najwyższym poziomie. Pilotka Pani Grażyna oprócz niesamowitej wiedzy merytorycznej była dla nas uczestników super kompanem na wieczorne poznawanie miasta:)). Biuro wywiązało się ze wszystkich swoich obowiązków. Bardzo miło spędziłam czas w Pradze i planuje następny wyjazd z Biurem Podróży INDEX.
IP: 79.185.146.225
Andrzej
Gość
Witam. Byliśmy na wycieczce p.t.: "Białe Noce Sanki Petersburg". Jechaliśmy z myślą, że zobaczymy bursztynową komnatę w pałacu w Carskim Siole co było ważnym punktem programu podkreślanym w programie imprezy. Niestety, nie zobaczyliśmy bursztynowej komnaty, nie z powodu powodzi, trzęsienia ziemi lub innej klęski żywiołowej a z powodu najbardziej prymitywnego oszustwa biura, które wiedziało, że w ostatni poniedziałek miesiąca jak i we wszystkie wtorki pałac jest zamknięty. W te dni właśnie byliśmy w Petersburgu. Biuro "INDEKS" doskonale o tym wiedziało. Już na samym początku wycieczki pilot pan Mieczysław kręcił dając wymijające odpowiedzi na pytania o program zwiedzania. Propozycję aby przedłużyć pobyt o jedną noc właściciel biura pan Więcek w rozmowie telefonicznej arogancko odrzucił jak również jakąkolwiek rekompensatę z tytułu niewykonania programu.
Strzeżcie się biura "INDEX" Wojciech Więcek sp.k. w Katowicach.
IP: 87.99.98.91
INDEX
Gość
SZ.P. ANDRZEJU
Zgadzam się że z naszej winy nie zwiedzili Państwo Carskiego Sioła które okazało się że jest zamknięte w ostatni poniedziałek miesiąca (byliśmy pewni że jest zamknięte tylko we wtorek) za co bardzo przepraszam, ale dowiedzieliśmy się o tym przed samym wyjazdem a sprawy organizacyjne (umowy z biurem w Rosji , wizy i inni uczestnicy) nie pozwoliły nam na zmianę terminu.
Chciałbym podkreślić że był to jedyny punkt programu (na ok. 50 punktów) nie zrealizowany na bardzo bogatej imprezie o napiętym programie.
W zamian za to Pilot zwiedził z Państwem Jurmale, zorganizował rejs po Newie co było dla Państwa największą atrakcją oraz po rozmowie ze mną opłacił z naszych środków przewodnika miejscowego (wg katalogu za dopłatą)
Wszystkie świadczenia( hotele , transport, pilot, bardzo sprawna organizacja skomplikowanej imprezy) zostały zrealizowane – co potwierdzają inni uczestnicy - na wysokim poziomie pomimo małej ilości uczestników 25 (bez żadnej dopłaty jak stosują inne firmy, a kalkulacja została zrobiona w oparciu o 45 osób czego skutkiem jest ujemny wynik finansowy tej wycieczki ) co jest dowodem jak ważny jest dla nas każdy klient. Nie rozumiem czemu Pana stanowisko jest tak negatywne jeżeli pilotowi pan bardzo dziękował i mówił Pan że jest bardzo zadowolony.
Jeszcze raz bardzo przepraszam i zapraszam na wycieczkę w przyszłym sezonie w specjalnej cenie co pozwoli udowodnić nam że jesteśmy bardzo dobrym organizatorem wyjazdów.
IP: 195.94.208.134
Obozowiczka
Gość
Własnie dzisiaj wrociłam z obozu we Francji... Wlasciciel biura podczas podpisywania umowy mowil ze jada 2 autokary obozowiczow jednak podczas wsiadania okazalo sie ze obóz liczy 10 uczestników w tym 1 chlopaka... Dowiedzialam sie tez w biurze o prywatnej, płatnej plaży z leżakami ktorej rowniez nie bylo... autokar LUX, wypadające siedzenia, smierdziało wymiotami... A mobil hpmy szkoda gadac na zdjeciach wszystko ladnie, na miejscu tragedia, przysznic zgrzybialy, łozka rozmiarów niewyobrazalnie malych, sciany jak z papieru, przy wiekszym wietrze caly domek sie ruszal. A smród ścieków wokół domku i w domku nie do wytrzymania... Nie polecam!!
IP: 87.207.10.176
anka
Gość
Witam wszystkich. Byłam z indeksem na wycieczce opisalam ja tutaj wczesniej w superlatywach. Przed wyjazdem zajrzalam na to forum z ciekawosci i obawy ze bedzie tak zle jak niektorzy pisza, ale postanowilismy z mezem zaryzykowac i wyjazd zaliczamy do udanych. Tak sie zastanawiam skad te zle opinie i dochodze do wniosku ze trzeba miec szczescie po prostu. Bo nie za wszysko odpowiada organizator wycieczki bo niby skad on moze wiedziec ze w hotleu ktory nam proponuje smierdzi albo jest syf. musialby wszedzie jezdzic przed przyjazdem grupy i sprawdzac jak sanepid jak wyglada hotel. Wiec zastanowcie sie co czasami piszecie. Bo ze smierdzi w hotelu to tylko wina ich właścicieli. Po dyskusjach ze znajomymi z pracy wiem ze wyjazdy nawet firm z pierwszych stron gazet potrafia nizele dac w kosc uczestnikom. po prostu czasami ma sie mniej szczescia i trafia na fatalne warunki. A jak chcecie miec ekskluzywny wyjazd to nie za te pieniadze. porownajcie sobie w innych biurach ja tak zrobilam i index wyszedl na plusie. Dlatego dla ludzi pelnych obaw podpowiadam zaryzykujcie. w koncu ceny wycieczek w indeksie to nie majatek. pozdrawiam
IP: 83.238.210.226
Mama
Gość
Moja córka właśnie przebywa na kolonii w Czechach, zaraz po wejściu do autokaru dzieci dowiedziały się, że muszą oddać 240 koron z kieszonkowego na wejścia do obiektów podczas wycieczek. Oferta biura i inforamcje pracowników nie wskazywały na takie rozwiązanie. Prośba o wyjasnienie takiej sytuacji została najzwyczajniej w świecie zbyta. Po kolejnym telefonie do wlaściciela zapewnino mnie, że pieniądze zostaną dziecku oddane i na zapwenieniu poprzestano. O innych niedogodnościach i niejasnościach nie wspomnę bo znam je tylko z relacji dziecka i są one trudne do zweryfikowania.
IP: 217.173.198.6
mama
Gość
Pieniądze oddano, ale były to nasze ostatnie wakacje z tym biurem.
IP: 95.49.161.211
INDEX
Gość
SZANOWNA MAMO
Zaskoczyła mnie Pani ocena koloni córki która to kolonia była bardzo udana(jak sama Pani przyznała że program z wycieczkami był bardzo ciekawy i bardzo dobrze zrealizowany, ośrodek o bardzo dobrym standardzie z dwoma basenami, transport komfortowy - na dowód czego mamy liczne pisemne podziękowania od dzieci ) a w temacie zwróconej kwoty na bilety wstępu (co było wyrazem nasze dobrej woli ponieważ w świadczeniach zgodnie z umową nie było biletów wstępu w cenie ) nie usłyszalem nawet słowa dziękuje.
Pozdrawiam
Wojciech Więcek
IP: 195.94.208.134
Łukasz
Gość
właśnie wczoraj wróciłem z wycieczki z Paryża i muszę przyznać że jestem pod dużym ale to bardzo dużym wrażeniem, oferta cenowa o ile nie najlepsza to zapewne jedna z najlepszych w Polsce, przez te 5 dni zwiedziliśmy naprawdę sporo, pomimo 80 osób okazaliśmy się bardzo zgraną grupą, pani Kasia nasza przewodniczka posiada olbrzymią wiedzę o Francji, Paryżu i jego historii, także zainteresowani mogli się sporo dowiedzieć. Udało nam się zrealizować cały program wycieczki a nawet więcej i przy okazji dostaliśmy mase czasu wolnego,na przykład 3 godziny pod Halles spokojnie wystarczyły na pójście do kina na francuską wersje Shreka ;)
Jestem bardzo zadowolony i pomimo jak widzę wielu dość krytycznych komentarzy ( co prawda zawsze znajdą się osoby które będą narzekać, akurat nam w Paryżu się poszczęściło bo takowych nie było ) to zdecydowanie POLECAM wszystkim tą wycieczkę do Paryża i Biuro Podróży Index ( była to moja pierwsza wycieczka z tym biurem i zapewne nie ostatnia )
Łukasz W. Gliwice
IP: 213.227.72.181
frybra
Gość
Wczoraj wróciłam z wycieczki do Włoch. I tak jak mój przedmówca nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami o biurze Index na tym forum. Wyjazd zorganizowany profesjonalnie począwszy od transportu ( kierowcy mili, schludni i uczynni ) do samego zwiedzania we Włoszech. Pani Ania starała się aby urozmaicić wyjazd i pokazać dużo ponad to co znajdowało się w katalogu. Zawsze chętna do pomocy opiekowała się grupą jak mało który pilot. Pomimo tego że część grupy średnio była zainteresowana zwiedzaniem to i tak nie udało im się popsuć nastrojów tym którzy przyjechali coś zobaczyć. Do Rzymu musieliśmy dojeżdżać metrem, ale to nic strasznego a oszczędziło wiele czasu , który poświęciliśmy na zwiedzanie miasta z Panem Wojtkiem przewodnikiem miejscowym. Był i czas wolny na zakupy, skosztowanie wszystkich smakołyków polecanych przez Panią Anię i czas na zwiedzanie. Wszystko zgodne z opisem w katalogu. Polecam INDEX i na pewno wybiorę się z tym biurem na wycieczkę jeszcze nie raz!
IP: 89.74.40.126
Iwona
Gość
Witam serdecznie. Byłam z biurem Index na ostatniej wycieczce do Wiednia. Muszę przyznać byłam mile zaskoczona. Pragnę podzielić się swoimi wrażeniami. Tutaj jest relacja z wycieczki... //foto-grafika-pasja.blog.onet.pl/Wieden-2-dni-w-rytmie-walca,2,ID412735680,n
IP: 195.94.208.134
Użytkownik
Posty: 3
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ponieważ poprzedni link jest nieaktywny jeszcze raz go podaję

Bratysława
http://foto-grafika-pasja.blog.onet.pl/Bratyslawa-w-jeden-dzien,2,ID412726000,n

Wiedeń
http://foto-grafika-pasja.blog.onet.pl/Wieden-2-dni-w-rytmie-walca,2,ID412735680,DA2010-08-17,n
IP: 88.199.169.19
Mama
Gość
Szanowny Panie Wojciechu,
Myślę, że dyskusja na forum nie jest w Pana interesie, córka wróciła szczęśliwie do domu i nie chciałabym już wracać do polemiki z Państwem. I Pan i ja, wiemy jak wyglądały foldery, a jak rzeczywistość :), prosze mnie nie prowokować. Jakoś nie wierzę w te liczne, pisemne podziękowania od dzieci, szczególnie po tym co opowiadała córka (rozmawialiśmy o tym telefonicznie). Jeżeli w trakcie naszych rozmów telefonicznych nie padło słowo dziękuję, to stać mnie na to, aby podziękować Panu na forum. Zatem dziekuję, że wywiązał się Pan z umowy jaką zawarł Pan ze mną. Sprawa finasowania biletów wstepu jest zawsze dyskusyjna, dlatego w przyszłości proponuję takie informcje zapisać jasno w ofercie.
IP: 217.173.198.6
justa
Gość
masz może jakies namiary na tą pilotkę Olę Kania? była z nami na wycieczce w niemczech szukam jakiegoś kontaktu.
IP: 77.254.197.194
Kasia
Gość
Mogę wszystkim odpowiedzialnie polecić wyjazdy z tego biura. Pracuje w
turystyce od 6 lat, prowadzę agencje turystyczną i uważam że jest to najlepszy
organizator tańszych wycieczek objazdowych po Europie. Odpowiedzialni ,
elastyczni a klienci chwalą zawsze bogate programy i świetnych pilotów. Polecam
IP: 83.27.70.96
sandi
Gość
frybna, powiedz ile wyszly bilety wstepu na wycieczce do wloch? poniewaz jade tam 12.10.10r? ile mialas kiesoznkowego na te 6 dni?
IP: 83.19.50.114
Frybra
Gość
Na bilety wstępu potrzebne jest 60 €..a kieszonkowego.. wedle uznania..ja całe przejadłam:)) jedzenie..kawa ..słodycze..lody! wyśmienite :) Włochy to cywilizowany kraj.. jak Ci braknie pieniędzy to zawsze można skorzystać z bankomatu :)
pozdrawiam
IP: 89.72.231.121
maria
Gość
Byłam na wycieczce w Budapeszcie z biurem index iestem bardzo zadowolona organizacyjnie super pozdrawia pilota p.Kamila.
IP: 89.73.101.119
ania
Gość
maria napisał
Byłam na wycieczce w Budapeszcie z biurem index iestem bardzo zadowolona organizacyjnie super pozdrawia pilota p.Kamila.
IP: 89.73.101.119
ania
Gość
p.Wojciechu proszę dać nam jakieś namiary na pana pilota kamila -fantastyczny przekaz iesteśmy bardzo zadowolone.
IP: 89.73.101.119
margi14
Gość
byliśmy z Waszym biurem na wycieczce w Lwowie 14-16.10.2010 było b.fajnie.Znakomity pilot p.Andrzej obryty wiedzą na temat historii Lwowa i Ukrainy-historii Polski oraz świetna Lwowska przewodniczka p.Lesia.Świetny przekaz informacji.wspaniała znajomość informacji na temat miasta,różne ciekawostki.Małym niuansikiem był mały autokar bez barku i WC.Ale częste postoje-na życzenie zastępowły ten brak.Zakwaterowanie w małym,nowym i czystym motelu.Bawiliśmy się super.Nasza uwaga to podawajcie jako biuro termin wycieczki jako 3 dniowa,bo jeden dzień ucieka na granicę i drogę.
IP: 85.89.170.101
kaśka
Gość
Byłam z Indexem w Paryżu - najlepsza wycieczka na jakiek byłam - i to za takie pieniądze- inni biorą za to samo 2x wiecej kasy. Pozdrawiam pana Dominika- super pilot
IP: 83.16.137.42
maciek
Gość
Potwierdzam!!!! Świetne biuro , ja byłem w październiku z nimi w Rzymie , też za niezłą kase, doby hotel choć troche daleko, super pilotka i bardzo dobry , nowy autokar z firmy Bomatur, jedynie trochę mało czasu wolnego . Pozdrawiam Panią Kasie i kierowców
IP: 195.94.208.134
magda
Gość
Ja tez bylam z nimi w Paryzu na sylwestrze i bylo w porzadku a nawet bardzo fajnie, hotel blisko Rer switna pilotka( nie pamietam imienia), wszystko tak jak napisali.
Czy ktos byl z nimi na sylwestrze w Budapeszcie?
IP: 88.2.24.248

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij