» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Makarska -

Makarska -

Strona: 1

Autor Treść
Jacek 46
Gość
Witam - wybieramy sie na przełomie maja i czerwca do Makarskiej. Planujemy jechac na Bratysławe , Wiedeń i itd.
Prosze o komentarze do tej trasy a takze o ewntualne propozycje ciekawych miejsc w Makarskie o órych nie wspominaja przewodniki.
Pozdrawiam

p.s. do Chorwacji jedziemy po raz pierwszy
IP: 83.29.36.28
Aneta
Gość
My w ubiegłe wakacje też po raz pierwszy jechaliśmy na Chorwację. My wybraliśmy trasę przez Słowację, Węgry itd. W sumie dość szybko przyjechaliśmy na miejsce, bo podróż trwała około 11 godzin. Jechaliśmy w ciemno i dojechaliśmy właśnie do Makarskiej. Miasteczko przepiękne, ponoć najładniejsze i największe dla turystów. Z noclegami był problem, bo to środek lata, a my nie mieliśmy nic zarezerwowanego. W końcu jednak udało się coś znaleźć (ale dość drogo). Jednak warunki mieszkalne rewelacja i wszędzie blisko. Miasteczko jest przepiękne, dużo palm :) Powiem szczerze, że Chorwacja jest teraz u mnie na drugim miejscu zaraz po Egipcie :) Także ogromnie mi się podobało. Co do zwiedzania, to my wybraliśmy się do Dubrovnika, gorąco polecam bo naprawdę warto, szczególnie spacer starymi murami miasta - przepiękne widoki. Ponadto byliśmy na wycieczce statkiem na wyspę Hvar i wyspę Brac, też bardzo fajnie. Także polecam. Na pewno jeszcze nieraz się wybierzemy na Chorwację...
IP: 83.22.178.148
Jacek 46
Gość
Mam pytanko - ile oczywiście orientacyjnie potrzebuje kaski na tygodniowy pobyt - nocleg i wyzywienie mamopłacone.
dzieki z góry za wszystkie info.
IP: 83.29.18.93
Sławek
Gość
Ceny w Chorwacji jak byłem w zeszłym roku kształtowały się mniej więcej tak, że było 2x drożej niż w Polsce. Jeśli masz wykupione wyżywienie i nocleg to kasa tylko na pamiątki i przyjemności potrzebna a to już bardzo indywidualne kalkulacje. Jeden poszaleje za 200zeta w jeden dzień a inny w tydzień za tyle samo.

Jak chcesz skorzystać na plaży ze skuterów, pojeździć na dętkach czy bananie to warto zabrać minimum 500zł. To są najdroższe zabawy dodatkowe.
IP: 83.22.180.30
:))
Gość
Nie wiem z której części Polski wyjeżdżasz, ale trasa którą obrałes jest bardzo O.K. Po drodze polecam zajechać i zobaczyć Jeziora Plitvickie:) i tamta strona od strony gór zjechać do Splitu i stamtad do Makarskiej. Droga spokojna, można zobaczyć inną część Chorwacji. Zaś autostrada i droga nad morzem jest zapchana niestety:((
Co do samej Makarskiej - to zaje.. fajna miejscowość, coś jak nasze Miezyzdroje, bo dużo zabawy, młodych ludzi, etc.
Polecam, w tym roku wybieram się tam ponownie:))
IP: 81.168.163.130
gonzo
Gość
mam pytanie , słyszałem ze lepiej sie opłaca wziąć złotówki i dopiero na miejscu zamienić na Kuny , czy to jest rzeczywiscie opłacalne ??
IP: 83.8.27.248
JaJaJa
Gość
plaze w makarskiej rzeczywiscie beznadzieja?
IP: 89.76.42.35
Jacek 46
Gość
Byłem- wróciłem i postanowilismy że w przyszłym roku znów jedzeimy. Było pieknie- trasa Kraków- Makarska( przez Czechy ,Austria,Słowenia) spoko - auto nagaz- ceny w Chorwacji 3,35 kuny- wszędzie- opłaca się zabrać euro i wymienić na miejscu. Opłaca sie także płacić kartą . Polecam wyjazd na górę Św.Jerzego -obok Makarskiej- wyjeżdżamy na 1762m -krętą , na jeden samochód drogą asfaltową -23km za 25 kun - adrenalina po drodze skacze- ale te widoki rekompensują wszystko .
Jesteśmy zachwyceni Chorwacja o pozdrawiamy wszystkich "cromaniaków"
IP: 83.29.47.140
KAMA
Gość
mam pytanie, czy wjadę na dowód osobisty autem do Chorwacji? bo w paszporcie mam panieńskie nazwisko, a już nie zdąże wymienić....
IP: 89.171.82.82
marw
Gość
bylem w zeszlym roku, z wjazdem na dowod nie bylo problemu, proponuje jeszcze zadzwonic do ambasady chorwackiej, choc nie sadze aby cos sie zmienilo
IP: 87.204.27.162
Aneta
Gość
My w zeszłym roku byliśmy w Chorwacji i musieliśmy mieć paszporty, więc lepiej dobrze to sprawdzić.
Pozdrawiam
IP: 83.22.218.3
Użytkownik
Posty: 1
Cześć, jest wiele rzeczy, aby zobaczyć w Makarska, ale jest najbardziej znana jest buki. Makarska posiada bogatą historię, tak starej części miasta jest miejscem do pracy. Istnieje także wiele restauracji, barów i klubów kawy. Każdy dzień może być przygoda, jeśli chcesz ...
IP: 78.3.42.98
LALA
Gość
HEJ BYLISMY TEGO ROKU NA MAKARSKIEJ CUDOWNIE!!!!!!JEST TROCHE DREPTANIA ALE OGOLNIE PIEKNIE!!!! NIE JEST AZ TAK DROGO JAK JEDNI PISZA WIADOMO MNA PLAZY MALA WODA KOSZTUJE KOLO 15KUN TO TAK Z 8ZŁ ALE NAJLEPIEJ KUPOWAC PIWKO I NAPOJE W SKLEPIE KERUM! A TAK JEST FAJNY BAR NA PLAZY BUBA BAR :) SUPER MUZYCZKA I TANCE! WARTO JECHAC!!!!!!!!!!!!!!!! :D
IP: 87.101.66.80
LALA
Gość
....Co do wyzywienia to chyba lepiej samemu sie stołować dziennie na obiad na 2 osoby koło 100zł czasem 70zł to w polsce tez sie tyle wyda gdzies w resteuracji! pozatym nie trzeba wstawac rano na sniadania no i specjalnie z plazy gdzies dalej przychodzic na obiadokolacje! a w biurze podrozy wyzywienie na 2 osoby tez kosztuje 1000zł lepiej samemu chodzic pojesc jesz co chcesz a znam opinie ze te obiadki co przez biuro sa bardzo skape!!!! zawsze mozna zabrac co nie co do jesdzenia w pokojach sa aneksy kuchenne!!!! aha no i zabrac buty ochronne bo mozna spotkac jezowca! ale niepszejmowac sie tym jest pieknie krajobrazy cudne!!!!!!!!!!!!!!
IP: 87.101.66.80
gabi
Gość
wybieramy sie do Makarskiej z fanclubu- apartamety -czy ktos byl jakie sa warunki ,czy warto wykupic posilki prosze o opinie pozdrawiam
IP: 83.168.76.211
Magda
Gość
A ja mam pytanie, jaka pogoda krąży w Makarskiej we wrześniu ?? Mamy zamiar się wybrać od 5-go na 2 tyg. Dzięki ;)
IP: 83.5.177.161

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Makarska -

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij