» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Treść
gosia_ela
Gość
Pani Aneta prosę o podanie kontaktu do siebie
IP: 93.105.72.208
Ewa ze Słupska
Gość
jesli wszyscy Państwo dostaliscie postanowienia o odmowie wszczecia śledztwa w tym samym terminie to dziś upłynął termin złozenia zażalenia do sądu na to. Ja napisałam i wysłałam dziś. Zobaczymy...jestem dobrej myśli
IP: 87.250.178.231
zirytowana
Gość
Obserwator napisał
uczestnik z Poznania napisał
Sporo niestety racji-co by o nim nie mówić - ma ten przemądrzały facet. Ale chyba ten " Obserwator " do dzisiaj nie zna starej prawdy- aby nie wtykać nosa w nie swoje sprawy !! Bo może kiedyś ktos mu go utrze i będzie miał kłopot .

Pan też ma rację nie będę się więcej wypowiadał. Ale nie uważam bym wtykał nos w wasze sprawy, po prostu skomentowałem Wasze działanie, które uważam za bezsensowne. Z Happy-Travel byłem na wielu wycieczkach. Ten post znalazłem zupełnie przypadkowo dlatego mnie zainteresowało.
Pozdrawiam.


to bardzo ciekawe... pozwala sobie Pan na krytykę, że jesteśmy głupimi sknerami, którym należała się taka nauczka, po czym przynał się, że był Pan na wielu wycieczkach, które organizowało Happy Travel... chyba jednak coś nas łączy Panie Sknero, któremu podobno się udało!!!
IP: 94.75.121.218
uczestnik z Poznania
Gość
Wszyscy napisali zażalenie na postanowienie prokuratury ??? A jesli nie - to dlaczego ??
IP: 83.21.53.89
gość
Gość
A co z tą kancelarią, która miała przejąć sprawy Pani Magdy? Ktoś ma jakieś informację? Bo oczywiście kontaktu z M nie ma.
IP: 77.253.220.29
uczestnik z Poznania
Gość
Ja dostałem list od Kancelarii radcy prawnego Małgorzaty Sudoł ul. Zwycięzców 28 lok 79 03-938 Warszawa która prosi o : "dodatkową chwilę cierpliwości " gdyż M. W. postara sie rozliczyć z nami.
IP: 83.14.39.58
Obserwator
Gość
zirytowana napisał
Obserwator napisał
uczestnik z Poznania napisał
Sporo niestety racji-co by o nim nie mówić - ma ten przemądrzały facet. Ale chyba ten " Obserwator " do dzisiaj nie zna starej prawdy- aby nie wtykać nosa w nie swoje sprawy !! Bo może kiedyś ktos mu go utrze i będzie miał kłopot .

Pan też ma rację nie będę się więcej wypowiadał. Ale nie uważam bym wtykał nos w wasze sprawy, po prostu skomentowałem Wasze działanie, które uważam za bezsensowne. Z Happy-Travel byłem na wielu wycieczkach. Ten post znalazłem zupełnie przypadkowo dlatego mnie zainteresowało.
Pozdrawiam.


to bardzo ciekawe... pozwala sobie Pan na krytykę, że jesteśmy głupimi sknerami, którym należała się taka nauczka, po czym przynał się, że był Pan na wielu wycieczkach, które organizowało Happy Travel... chyba jednak coś nas łączy Panie Sknero, któremu podobno się udało!!!

Droga Pani;
Jest Pani bardzo złośliwa ale może to skutek irytacji. Owszem jeździłem z tym biurem wielokrotnie i potwierdzam to, że zawsze byłem bardzo zadowolony. Z tym, że zawsze kupowałem oferty w "normalnych cenach" Pani chciała zarobić wyjeżdżając za pół darmo i dostała Pani w dupę. No cóż czasem tak w życiu bywa. Życzę Pani Szczęśliwego Nowego Roku a w nim objechania Ziemi dookoła. Niech Pani trochę pomyśli nazywanie mnie sknerą w Pani przypadku jest chyba trochę nie na miejscu
IP: 95.49.8.248
Gościo
Gość
DO OBSERWATORA
Zachowuje sie Pan jakby był z Wołomina
IP: 94.158.230.10
aga
Gość
Szanowni Państwo
Pani Aneta się już nie odezwie bo najprawdopodobniej zamknięto jej buzię przekupując ja i dając jej pracę w biurze które powstaje od 1 stycznia w tym samym miejscu co Happy travel ale osoby nie będa związane z panią M. Taka informacja widnieje na drzwiach biura. A Pani M bedzie najprawdopodobniej cichym udziałowcem i dalej bedzie nabijać sobie kieszeń. A ostatnio widziałam ogłoszenie w internecie a mianowicie mąż pani M. zamieścił ogłoszenie o przyjęciu do pracy w nowootwieranym marokańskim hammamie w centrum Warszawy. Ogłoszenie było z końcówki roku 2009. To juz chyba wiadomo gdzie są nasze pieniadze. A jesli chodzi o kancelarię to ta cała pani adwokat zajmuję sie równiez szkoleniami i windykacja i czesto jest w rozjazdach więc wiedziała kogo sobie wziąć.
My również wysłalismy zazalenie do prokuratury i zobaczymy co dalej.
IP: 82.177.54.75
Ewa ze Słupska
Gość
w takim razie wysyłam jako suplement do wysłanego zażaleniana postanowienie o nie podjęciu śledztwa, wniosek o przesłuchanie męża W. ze szczególnym uwzględnieniem sprawdzenia środków finansowania tej jego inwestycji. Państwu, którzy są na etapie pisania zażalenia też tak doradzam. Im więcej konkretów podpowiemy w tym zazaleniu tym szanse na podjęcie działań przez prokuraturę bardziej realne.
IP: 87.250.178.231
gość
Gość
Do Pani Ewy ze Słupska
Proszę również jeśli Pani może w tym zażaleniu do prokuratury poprosić o sprawdzenie u syndyków masy upadłościowej Orbisu i Selectours czy Pani M złożyła wniosek o odzyskanie środków dla swoich klientów bo ona twierdzi że utopiła nasze pieniądze w tych biurach i czeka od nich na zwrot. A takich informacji syndycy nie chca podać może to sprawdzić jedynie prokuratura.
IP: 82.177.54.107
gość
Gość
Widzę, że jest więcej osób które otrzymały inf. że to wszystko przez upadek Orbisu. Ciekawe tylko czy faktycznie Orbis miał coś wspólnego z naszym wyjazdem. My nie mieliśmy pojęcia, że mamy lecieć z Orbisem do momentu kiedy upadł.
IP: 77.253.220.29
gość
Gość
Ja uważam że ten Orbis to tylko ściema dobrze że jest na co zrzucić winę.
IP: 82.177.54.107
Uczestnik z Poznania
Gość
Dostałem wyjasnienie od Pani Anety ( byłej juz pracownicy ) z Happy Travel . Pani Aneto bardzo Pani dziękuję za długi i ciekawy list . Pozdrawiam.
IP: 83.23.191.227
Uczestnik z Poznania
Gość
Jesli ktoś z Panstwa( Warszawa i okolice ) wie o jakiś ofertach pracy lub sam poszukuje pracownika to proszę dac znać . Pani Aneta (była pracownica Happy Travel) która przekazała nam bardzo cenne informacje -pilnie poszukuje pracy . prosze o pomoc . Z góry dziękuję .
IP: 83.14.39.58
gość
Gość
A jakie ciekawe informacje, o których jeszcze nie wiadomo?
IP: 77.253.220.29
ooww
Gość
Spokojnie.Te informacje nie są szczególnie cenne a p.Aneta może spokojnie odpowiadać za współudział w procederze.Propopnuję bardziej trzeźwe spojrzenie.
IP: 80.51.216.14
Aneta
Gość
Pani Magdo
Proszę mi lepiej oddać pieniądze, nie zaś straszyć mnie publicznie na forum za krzywdy które pani wyrządziła innym!
IP: 188.33.135.84
Uczestnik z Poznania
Gość
Czy ooww to słynna juz w całej Polsce Pani Magda ? Zlikwidowała swój numer telefonu i ukrywa się teraz przed swoimi klientami !! Juz niedługo .....
IP: 83.20.238.95
gość
Gość
W 2008 roku była też podobna agentka z Sosnowca z biura altur przywłaszczyła 300 tyś. Działała jak Pani M z tym że M była pazerniejsza albo ma przy boku lepszego doradce" ci kolorowi" sa podobno lepsi w interesach.
IP: 82.177.54.75
Sherlock
Gość
Pani Magda przy takich długach powinna zacząć bać się własnego cienia...
W tych czasach nie da się od tak zniknąć :)
IP: 195.187.14.118
ewa
Gość
Nie trzeba znikać jak mamy taki wymiar sprawiedliwości, mozna dalej naciągać kogo się da.
IP: 87.250.178.231
Marek
Gość
Czy wy wiedcie, co wy wypisujecie? Kto mógł przewidzieć zaplanowane bankructwo dużej, renomowanej firmy turystycznej! Bankructwo zostało ogłoszone po wpłaceniu im pieniędzy (warunek odbycia wycieczki). Małe biuro samo nie ma własnych hoteli, samolotów i autokarów, tylko wykorzystuje bazę potentatów. Teraz Pani Magda ma w plecy ogromne pieniądze, które straciła nie ze swojej winy a usiłuje, z tego co wiem, odpracować. Więc zamiast straszyć, powinniscie się odnieść ze zrozumieniem - Ona straciła znacznie więcej niż Wy.
IP: 193.99.214.135
aaa
Gość
Odpracować?Wolne żarty.Zero kontaktu z jej strony - z mojej-windykacja w toku.
IP: 95.40.128.215
gość
Gość
O jakim bankructwie dużej firmy turystycznej mowa? Nasz wyjazd się nie odbył ponoć z powodu bankructwa Orbisu ale to była inna wycieczka nie na Meladiwy. Tak naprawdę to nikt nie wyjaśnił dlaczego wyjazd na Meladiwy się nie odbył. Rozumiem, że Pani Magda chciałby oddać pieniądze i oczywiście mogę poczekać ale brak kontaktu prowadzi do różnych domysłów i coraz mniejszej wiary w to że kiedyś nastąpi zwrot pieniędzy. Sugeruję aby Pani Magda wyjaśniła całą sprawę podpierając się dokumentami i jeśli faktycznie chce oddać pieniądze przedstawiła jakiś plan działania. Można by było wtedy spokojnie poczekać.
IP: 77.253.220.29

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij