» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel, biuro, last minute do Tunezji?

Hotel, biuro, last minute do Tunezji?

Strona: 1

Autor Treść
Miłka
Gość
Witam wszystkich! Postanowiłam tutaj zapytać bo sama już nie wiem co robić. Chcemy z koleżanką polecieć w ferie na jakieś fajne last minute do Tunezji. Kraj ponoć ładny a do tego nie bardzo drogi. Może ktoś mieszkał w fajnym kurorcie, w hotelu niedaleko plaży? Interesują mnie te lepsze biura, tyle się naczytałam o ludziach, którzy zostali oszukani przez nieznanych organizatorów. Myślałam więc o itace, exim, Alfastarze. No, muszę po prostu znać. Będę wdzięczna za informacje!
IP: 87.96.28.93
bilbao
Gość
może zanim zdecydujesz, pooglądaj telewizję, poczytaj gazetę lub wejdź na link
http://www.tvn24.pl/-1,1689520,0,1,okolo-300-polakow-w-tunezji-msz-nie-jedzcie-tam,wiadomosc.html
IP: 62.244.145.143
Miłka
Gość
Wiem co się dzieje w Tunezji, ale może do połowy lutego sytuacja się jakoś ustabilizuje? Bo jak nie Tunezja to może Egipt? Tam chyba też jest niedrogo? Piramidy i sfinksa też z wielką chęcią zobaczę! Tylko prosiłabym o polecenie niedrogiego i spokojnego kurortu. Tak jak napisałam, mogę jechać z itaką albo Alfastarem, inne już odpadają!
IP: 46.134.82.123
Sylwia
Gość
Mnie się wydaje, że do tego czasu powinno się w Tunezji uspokoić a jak nie to w wakacje już na pewno będzie ok. Ale masz rację jeśli nie Tunezja to poleć sobie do Egiptu bo na prawdę dobrze można sobie tam odpocząć. Mają ładne plaże i masę zabytków a wycieczki nie są drogie. Jeśli chodzi o kurorty to w Egipcie polecam Ci Makkadi Bay a w Tunezji Port El Kantaoui. Jestem tam w miarę spokojnie. Zaś co do biur to z tych dwóch, akurat osobiście wolę Alfę...
IP: 195.150.165.2
Martiq17
Gość
Itaka? Z całym szacunkiem ale to nie jest dobry pomysł-owszem Itaka się teraz polepsza jakościowo ale to nie jest zadrobre biuro. Mnie w ogóle odstraszają swoimi 'agresywnymi' kampaniami reklamowymi. AlfaStar lepsze o wiele ale też nie naj.
Neckermann,TUI-może i są dość drogie ale przy aktualnych lastach... można coś fajnego upolować.
Ja wczoraj wróciłam z Egiptu :)
W Tunezji w okolicach Port el Kantaoui- np. Hotel Seabel Alhambra-byłam,polecam. Choć w Tunezji to nie taka dobra poogoda jak w Egipcie. A w Egipcie nie polecam taniawych hoteli-zemsta Faraona jest o wiele bardziej możliwa!
IP: 83.5.19.254
bilbao
Gość
Wcale cie nie namawiam do Itaki ale 5000 osób "lubi to" na facebooku chyba o czymś świadczy. Alfa ma 772. Poczytaj opinie o Alfie na większych forach. Wakacje lub Gazeta. Przekonasz się jakie to "dobre" BP.
Druga sprawa Tunezja w lutym. Tylko nienormalny może Ci sugerować w tym terminie wyjazd. Woda lodowata, temperatury powietrza 12-18 w dzień i 3-5 w nocy http://polish.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=tunezja&wuSelect=WEATHER. Pomyśl o jakiejś ofercie 7+7 z rejsem po nilu. Połączysz spokojne zwiedzanie z "sanatorium" na statku. Koniecznie wybierz min 4* hotel i najlepiej 5* statek. Tu na forum jest ciekawy i wiarygodny wątek o rejsie. Poszukaj. Na luty zdecydowanie polecam Marsa Alam. Nie jest to kurort, bo takich niema w Egipcie( sprawdz znaczenie słowa kurort) ale zdecydowanie najcieplejsze miejsce w Egipcie. Gwarantuje Ci temp. pow. 22 st w dzień i wodę min.22-24 w zależności od miejsca. Jeśli pływasz, wybierz hotel nad zatoką. Zatoki gwarantują spokojną wodę a co za tym idzie możliwość całodziennego snurkowania. A tak przy okazji, porównaj lasty Alfy i Itaki na Marsa. Zwróć uwagę na hotel Solymar Abu Dabab. 5* dobry hotel, z rewelacyjnymi cenami. Na dodatek pływanie w morzu z żółwiami masz w cenie. :) Nie wypowiadam sie na temat innych BP, bo jak sama napisałaś, interesują Cię tylko te dwa. Pamiętaj jednak że każde BP zalicza wpadki. Jedne ze swojej winy, inne nie. Ważny jest sposób załatwienia problemu i zadośćuczynienia. z Itaka byłem już kilka razy w Marsa. Raz okazało się że hotel nie miał miejsc. Mimo potwierdzenia rezerwacji na piśmie. Itaka w zamian zaproponowała 4 hotele do wyboru i gratisową wycieczkę do 100$. zupełnie przypadkowo trafiłem do hotelu w którym łącznie spędziłem już 8 tygodni. Nie wiem jak się Itaka sprawuję na innych kierunkach. Z Itaka latam tylko do Egiptu. Na objazdy wolę Rainbow. Z alfą byłem dwa razy. To mi zupełnie wystarczy.
IP: 77.255.229.183
Martiq17
Gość
No bez przesady z tą temperaturą w Tunezji! Czasem jest chłodnawo ale gdzie 12 stopni. gdzieś 15-20. A pozatym ja przepraszam bardzo ale kto ocenia biuro po głupich "kciukach" z Facebook'a? To zależy od tego jak biuro zareklamuje swoje FB-i w ogóle ludzie czasem klikają "Lubię to" tak poprosttu-trafią np. na triadę i klikają,a tak naprawdę wcale z niej nie korzystali.
Trochę mnie denerwują osoby które latają z Triad,Rainbow'ów itp. tylko dlatego że jest "taanio"-a niektórzy później oczekują niewiadomo jakich warunków,super-hiper. Naprawdę czasem warto wydać trochę więcej żeby potem mieć spokojny udany wyjazd i gwarancję dobrej jakości.
IP: 83.5.34.35
bilbao
Gość
Może zamiast pisać bzdury wejdź na link który podałem i sprawdź jakie są temperatury w Tunezji. Ale po co, jeszcze by się wydało że piszesz bzdury. Wcale się nie dziwię że denerwują cię osoby które lataja z innymi BP niż to które Ci płaci. Wybierają BP które za mniejsze pieniądze oferują zdecydowanie więcej niż Alfa. Ostatnio to forum jest zalewane postami anonimów chwalących tylko jedno słuszne BP Alfa Star. Oszustwo na każdym kroku. Od NIBY turystów na forach, po masowe zamiany hoteli czy skracanie pobytów.
Mało Ci Facebook. Sprawdz (jeśli umiesz) Ile w ub latach przewiozły turystów poszczególne BP Od lat na czołowych miejscach jest Itaka i Triada. Gdzie jest alfa? podaj! Czyżby miliony Polaków to głupcy? . Rozwiń swoją mądrą tezę i napisz dlaczego ludzie mylą sie klikająć na Itakę czy Triadę, a nie mylą się klikając na Alfę
IP: 77.254.244.217
Martiq17
Gość
Nie wiem czy lubisz obrażać ludzi czy jak,ale to Twoja sprawa. Nie pracuję w żadnym BP więc daj sobie spokój-a zresztą mów co chcesz.
Niech sobie ludzie jeżdżą skąd chcą-chodziło mi o osoby,które potem wymagają niewiadomo jakich luksusów.
I wcale nie namawiam do żadnej Alfy-co ty gadasz?

Sama nie toleruję osób z biur które bronią swojej firmy...

Jestem "gościem",bo nie mam potrzeby zakładać konta.
IP: 83.5.34.35
rosalita
Gość
Miłka napisał
Witam wszystkich! Postanowiłam tutaj zapytać bo sama już nie wiem co robić. Chcemy z koleżanką polecieć w ferie na jakieś fajne last minute do Tunezji. Kraj ponoć ładny a do tego nie bardzo drogi. Może ktoś mieszkał w fajnym kurorcie, w hotelu niedaleko plaży? Interesują mnie te lepsze biura, tyle się naczytałam o ludziach, którzy zostali oszukani przez nieznanych organizatorów. Myślałam więc o itace, exim, Alfastarze. No, muszę po prostu znać. Będę wdzięczna za informacje!
IP: 79.191.167.164
rosalita
Gość
Witam. Od lat wyjeżdżam z ALFA STAR, SKY CLUB i jeszcze na tych biurach nie zawiodłam sie.Gorzej było np. z Triadą Rada trudna rzecz ale czasem warto posłuchać. Życzę powodzenia.
IP: 79.191.167.164
lora
Gość
Też muszę powiedzieć, że Alfa to fajne biuro, mają duży wybór hoteli i bardzo niskie ceny, a organizacja jest na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem mogę ich polecić. Jeśli chodzi o sky club to się nie wypowiadam bo nigdy z nimi nie byłam...
IP: 195.150.165.2

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel, biuro, last minute do Tunezji?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij