» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 18
Skąd: ;D
Ktoś był? czekam na opinie. :))
IP: 178.37.39.193
elde
Gość
wybieram się z olimpem na thassos willa herih , proszę o opinie
IP: 89.234.202.200
ewa
Gość
ja też chciałabym jechać do tego hotelu ale nie ma żadnych opinii, szkoda:(
IP: 195.225.94.41
Aneta
Gość
Witam,
ja także jadę ale dopiero 28.08 :)
IP: 84.10.231.153
ewa
Gość
też jestem chętna na te wczasy , ale widzę że nikt nic nie pisze:(więc jeżeli wrócicie to opiszcie troszkę , jetem ciekawa też tego pola campingowego w którym są obozy dla młodzieży.My do hotelu a dzieci na obóz.Ale czy warto?dajcie znać proszę.
IP: 81.210.27.5
Gość
Gość
ja do jutra mam powtierdzic rezerwacje, na 19.08, mam nadzieje,ze ktos doda jakies opinie na temat tego biura i hotelu...w internecie mozna znalezc sprzeczne informacje...
IP: 109.196.50.37
roxanne_em
Gość
Byłam rok temu Olimpem, na Thassos, mieli inny hotel. Ale wiem, gdzie jest ten obecny. Wszędzie stamtąd blisko, wygląda bardzo ładnie. Wyspa jest piękna. Co do pola namiotowego, to młodzież była w tamtym roku zachwycona. Także gorąco polecam, a najlepszym na to dowodem jest fakt, ze w tym roku też jadę na thassos z olimpem, ale od 15-26wrz. Pozdarwiam i zyczę udanego wypoczynku! :D
IP: 79.175.245.53
gosc
Gość
Ja wybieram się z Olimpem od 19.08 , czy ktoś może coś powiedzieć na temat jedzonka w tawernie tamtejszej?Hotel podobno jest blisko plaży i jest bardzo fajny:) :mrgreen:ss
IP: 83.19.165.34
ede
Gość
Witam, wlasnie wrociliśmy z wakacji na Thassos z biurem podrozy Olimp, mieszkaliśmy w wille Herih , bylo super ,hotelik okolo 60 metrow od plazy, pokoje ladne, czysciutkie, pani sprząta codziennie, jest aneks kuchenny, lodowka, plyta elektryczna, czajnik bezprzewodowy, sztucce i naczynia , tak ze nie potrzeba brac niczego ze sobą.Bardzo ladne miejsce, kazdy kto chce odpocząc znajdzie cos dla siebie.Jezeli chodzi o wyzywienie to chodzilismy do restauracji obok naszego hotelu. Nikt nie narzekal na jedzenie. Na sniadania kawa, herbata, sok oraz sniadanie kontynentalne, chleb, ser zołty, dzem i wędlina.Natomiast obiadokolacje do wyboru z dwoch dań , tak ze nikt z grupy glodny nie chodzil, a smaczne.Do wyboru musaka, shuflaki, przewaznie do tego frytki , ryz i jakas zupka.W razie pytań sluże odpowiedzią moj mail duralel@op.pl
Poza tym piękna pogoda i, ladna nie xatloczona plaza i super morze, piaszczyste dno, naprawde extra.W razie pytań
IP: 89.234.202.200
Londynka
Gość
W sierpniu miałam okazję być na Elbie z biura "OLIMP" z Krakowa. Wyspa oczywiście niesamowita, natomiast jeżeli chodzi o "obsługę" biura, to generalnie opieka rezydenta pozostawiała WIELE do życzenia. Pan rezydent był niezorientowany, nie był w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania odnośnie Elby: rozkładu jazdy miejscowych autobusów, jedzenia itp. O dodatkowych informacjach, tudzież ciekawostkach można było zapomnieć. Pan tłumaczył, że na wyspie jest pierwszy raz, ale fakt faktem siedział tam od czerwca (dodam, że wysepka to nieduża sz.19 kmXdł.29 km!), więc do sierpnia miał trochę czasu żeby zjeździć ją tam i z powrotem. I tak np. okazało się na końcu pobytu, że chcąc podróżować samemu po wyspie, można było kupić bilety tygodniowe za 12 euro podczas gdy ja za każdy kurs płaciłam po 2 euro, co na dwie osoby dawało średnio 12 euro dziennie!!! Po tym incydencie przyrzekłam sobie, że napiszę o tym braku profesjonalizmu i kompletnej ignorancji pana rezydenta. Bardzo mi przykro, ponieważ mimo, że Elba jest przepiękną wyspą, niesmak pozostał...
IP: 85.28.130.180
Użytkownik
Posty: 18
Skąd: ;D
Wróciłam właśnie z Thassos :) Już mam odpowiedzi na wszystkie moje pytania :D Ona jest PRZECUDOWNA! Tam po prostu trzeba być. Śnieżnobiałe marmury, najpiękniejsza na wyspie plaża Saliara (Marmurowa), ich cudowny, pachnący piernikami miód, przepiękne, zielone lasy, woda - kryształ =). Plaże są cudowne, zwłaszcza kilka - nasza Golden Beach (zwłaszcza Chrisi Akti w Skala Potamii) , Saliara Beach (Marble beach), zatoka Livadi koło przecudownego klasztoru Archangelo, wreszcie plaża Tripiti (raj dla nurków, podwodne jaskinie :), plaża Pefkari, Makryammos, Thimonia, Papalimani, Psili Amos. Trzeba zobaczyć Panagię (śliczne miasteczko, produkcja miodu, Kościół ze słynącą cudami ikoną NMP (wielkie święto 15. sierpnia), napędzana wodą wytłaczarnia oliwy z 1915r.), Limenas (stolica wyspy, wykopaliska starożytne, świątynie Hery i Zeusa, amfiteatr, kościółek Agia Triada, muzeum archeologiczne, fajne tawerny i ludzie ;D), Aliki (świetne plaże, zwłaszcza ta w zatoce ze statkami, koło otwartego morza wykopaliska->starożytna świątynia i druga plaża, dobry gyros xD), Klasztor/Monastyr Arcangelo z relikwią z Krzyża Chrystusa, Theologos (miasteczko nazwane od św. Jana Teologa), Kastro - miasteczko 1 mieszkańca, przeurocze...

Ogólnie wyspa cudowna, nie do sfotografowania w każdym razie, bardzo ciężko oddać jej uroki. Pogoda też przecudna, ludzie cudowni. Zachęcam do pieszych wycieczek, my przeszliśmy ze Skala Potamii na Saliara Beach, z powrotem, następnego dnia Ipsario (1208 m), wchodziliśmy od zachodu. Nie próbować chodzić wzdłuż drogi głównej - Grecy jeżdżą jak szaleni, przy tych serpentynach na Thassos nietrudno o wypadek! Bardziej opłaca się podróżować autobusami dookoła wyspy niż wykupować wycieczki - wychodzi taniej, można spokojniej pooglądać wszystko i zakosztować kąpieli na przepięknych plażach. Opłaca wtedy wyposażyć się w jakiś przewodnik. Przykładowo przejazd ze Skala Potamii do Limenas klimatyzowanym busem (raczej wyższej klasy autokarem :) kosztuje 1,5 euro, to około 15km. Rundka dookoła wyspy kosztuje ok 9 euro (nieco ponad 110 km). Przedostawanie się jest bardzo proste - machasz, autobus się zatrzymuje, pytasz: Aliki? Kierowca kiwa głową, wsiadasz, jedziesz, wysiadasz. Jest jedna droga dookoła wyspy, więc prędzej czy później dotrzesz do celu. Jak spóźnisz się na ostatni autobus - czeka Cię cudowna noc w hotelu z największą ilością gwiazdek - pod gołym niebem. Tutaj to niesamowite przeżycie... Rankiem gwóźdź programu - wschód słońca. Aparat i napstrykać się nie można! :D

Nocowaliśmy w hotelu "Natasa", który, jak się dowiedziałam, jest własnością wiceprezydenta wyspy. Fajny, czysty hotel z basenem, pool barem, leżakami, grecką muzyką :) i zielenią dookoła. Z widokiem na zatokę Potamia z jednej i na góry z drugiej strony. Jedzenie dobre, pomocni rezydenci, fajne towarzystwo. Każdy znajdzie na tej wyspie coś dla siebie :)

Jak mi się coś przypomni to dorzucę tu jeszcze jakiś wątek o Thassos. Ale to naprawdę jest wyspa, na której KAŻDY znajdzie coś dla siebie. Nawet największa maruda będzie zachwycona :)

w przypadku pytań wszelakich można pisać bez krępacji : kasia.m9@onet.eu ; do Waszej dyspozycji :**
IP: 178.37.46.131
Użytkownik
Posty: 18
Skąd: ;D
Więc osobiście mogę również polecić biuro OK Services, pomimo iż w sieci jest dużo sprzecznych informacji na jego temat, byłam z tego biura w końcu i było fajnie :mrgreen: . Biuro "Olimp" totalnie nas wyrolowało, byłam ze znajomymi, kiedy rodzice zadzwonili, że zarezerwowali hotel Herih, natomiast 2 dni później zadzwonili, że nasza rezerwacja została sprezentowana komuś innemu, kto już zapłacił pieniądze. Przykre, bo mieliśmy już umowę, mieliśmy przelać pieniądze... Przykre. Cóż, znajomości, pewność pieniądza. Zero uczciwości. :? :(
IP: 178.37.46.131
Użytkownik
Posty: 18
Skąd: ;D
Aha, i daję linka ze zdjęciami z Thassos, choć muszę zastrzec, że nie oddają tego, jak to w realu wygląda:)
Oto i on:

http://picasaweb.google.com/111901655837825483307/Thassos2010#

Zapraszam do oglądania, Grace to moje pseudo xD, żeby nie było
IP: 178.37.46.131
mary
Gość
Więc osobiście do KATT ......Byłam w HERIHU z Olimpem , ale moją rezerwację zapłaciłam w terminie stąd nie anulowano mi mojego wyjazdu- Słow oszust może drogo kosztować
A naprawdę było warto !!!! SUPER impreza - jaka ta wyspa jest piekna !!!! a pan PAWEŁ - REZYDENT BAJKA . Cała nasza grupa pozdrawia Cię Paweł i bardzo dziekuje
Pozdrawiam tych mniej rzetelnych , którzy myslą ,ze rezerwacja bez wpłaty jest wieczna
IP: 80.52.191.210
Użytkownik
Posty: 18
Skąd: ;D
Pragnąc się odnieść do użytkownika mary: rezerwację anulowano w drugi dzień po jej "założeniu". Nie czekaliśmy długo, chcieliśmy to załatwić szybko. Nie mam pojęcia jak to się stało, ale zakładanie z góry, że wina jest po naszej stronie jest rzeczą wynikającą z braku przemyślenia kilku ewentualności i Twojego przekonania, że firma jest zupełnie uczciwa, chociaż pewnie nie masz z nią na co dzień do czynienia ;p. Pozdrawiam więc tych mniej obiektywnych, życząc im zawsze udanych wyborów wakacji i szalonych wspomnień. Zapraszam do dalszego opiniowania :) ...
IP: 178.37.8.227
Użytkownik
Posty: 18
Skąd: ;D
Chciałabym przy okazji przeprosić, ale zmieniłam adres galerii z Thassos. Nowy poniżej, ogólnodostępny:

http://picasaweb.google.com/Grace.kolorova/Thassos2010Niechronologicznie#

Te zdjęcia na pewno przekonają, że na Thassos... TRZEBA POJECHAĆ ;)...
IP: 178.37.53.185
złotousta
Gość
mary -> o co Ci chodzi, że tak sie od razu rzucasz skoro nie wiesz jak bylo? ;/ niektórzy tak mają
IP: 178.37.26.134
BETI
Gość
JEST Z.........
IP: 89.78.236.255
Agatek
Gość
Pani Kasiu pani opinia jest bardzo podbudowywujaca..........ciesze sie ze jest ktos kto pisze tak urokliwie o tym miejscu ,poniewaz Wakacje 2011 spedze wlasnie tak,,,,pani opinia bardzo mi pomogla i rozwiala jakiekolwiek watpliwosci pozdrawiam z Nadreni..... :lol:
IP: 62.226.89.201
lover_31
Gość
byłam na wczasach z biura Olimp z Krakowa w czerwcu tego roku:)) jeżeli chodzi o wyżywienie to bylismy bardzo rozczarowani!Porcje BARDZO MAŁE! CODZIENNIE PRZEZ 10 DNI JEDLIŚMY JEDNO JAJKO NA TWARDO i na zmiane - plaster sera przekrojony na pół albo szynki na pół!!!!!KOSZMAR!!!!!ZERO WARZYW,OWOCÓW.Obiady obrzydliwe,cały czas frytki zwęglone w maksymalnej ilości tłuszczu,niczym nie przypominały tych,które Grecy serwowali w pobliskich restauracjach!KOTLET SCHABOWY cały w tłuszczu,MAŁY KAWAŁEK RYBY....obrzydliwe.Byłam w wielu miejscach ale w tej tawernie Green Sea(która w rzeczywistości jest tawerną Green Sea 2!!!!!!! natomiast tawerna Green Sea jest przepiękna z widokiem na morze i nie ma nic wspólnego z tym,gdzie jedliśmy)
Wyspa przepiękna..... absolutnie traci urok kiedy człowiek jest na diecie białkowej przez cały wyjazd! a deser????? mały plaster galaretki przez 7 dni.Na początku był plaster panna cotty.odradzam wszystkim, OPŁACA SIE JECHAĆ BEZ JEDZENIA NIŻ Z CZYMŚ TAKIM. Natomiast ceny na wyspie dosyć wysokie...lepiej pomyśleć o tym wcześniej,kryzys odczuwalny.
IP: 178.235.233.25
asiol
Gość
a czy to okropne jedzenie to w tej willi Herih?
IP: 90.156.17.96
asiol
Gość
i jeszcze jedno pytanie, czy ceny na wyspie sa bardoz wysokie? myslimy o pojechaniu tam w ciemno, tzn chcemy znalezc nocleg na miejscu (namiot albo pokoje) i jedzenie we wlasnym zakresie
IP: 90.156.17.96
gwiaztka
Gość
Cześć wszystkim! byłam na Thassos od 20.07 do 31.07.2011 z biura Olimp,w hotelu Herih.

Według mnie było bardzo fajnie z tym ,że nie oczekiwałam cudów za 1290 zł, pokoje czyste,ładne z łazienką, toaletą, aneksem kuchennym i balkonem.
Jeśli chodzi o jedzenie serwowane w restauracji Green Sea 2 to na śniadania są rzeczywiście podawane różne postacie jajek tzn.:na twardo,omlety,jajecznica ale oczywiście jest to do wytrzymania a na obiadokolacje jest zupka pomidorowa lub cebulowa z chlebem, trzeba ja doprawić solą i pieprzem ale jest całkiem dobra, na drugie jest np.:udko z kurczaka+ziemniaki+surówka lub lazania z mięsem mielonym lub ryba+frytki+ryż+surówka lub mięsko wieprzowe+frytki+ryż+surówka+sos tzatziki czosnkowy itd. Wg mnie jedzenie nie było złe, oczywiście gdyby było bardziej urozmaicone to tylko byłby większy plus ale głodna po śniadaniu ani po kolacji nie chodziłam ani mój chłopak, który lubi sobie zjeść. Do obiadu jest jeszcze deser a były to kawałki arbuza lub galaretka.
W porze obiadowej tj. ok 14-16 robiliśmy sobie w pokoju spagetti lub sałatkę grecką lub szliśmy gdzieś coś zjeść.
Ceny jak dla nas były dość wysokie w sklepach i restauracjach, nie da się ukryć że jest jednak drożej niż u nas w Polsce dlatego dla tych którzy mają mniej pieniążków (tak jak my mieliśmy nie za dużo funduszy) polecam zrobić zakupy prowiantu w Polsce, my kupiliśmy pakowane kabanosy,salami,ser żółty, sosy do spagetti i konserwy.
Widoki na wyspie przepiękne, morze czyściutkie lazurowe, pogoda super, w cieniu od 30-35 stopni, plaża piaszczysta,można powiedzieć aksamitna,piasek mieniący się na złoto - dlatego też plaża nazywa się Golden Beach.
Warto wypożyczyć samochód najlepiej w 4-5 osób ( bo taniej wtedy) i objechać całą wyspę dookoła to koszt (łącznie dla wszystkich nie dla jednej os) 60euro z paliwem.
A jeśli wolicie jeszcze trochę taniej to można objechać całą wyspę dookoła autobusem którego przystanek jest przed hotelem Herih. Bilet kosztuje 10,70 euro od osoby i można sobie zrobić dwa przystanki w wybranym mieście na ok. 2 godzinki.
Co warto ze sobą zabrać a czego np. ja nie miałam: zestaw do nurkowania (gogle,rurka,płetwy) bo jest co oglądać pod woda ;), na pewno d-panthenol i jakiś żel chłodzący, buty do wody ( bo przy skałach i na kamieniach są jeżowce).
Warto robić zakupy praktycznie w każdym innym markecie oprócz Marketu Herih gdyż są tam dużo wyższe ceny, a opłaca się iść do dużego marketu w stronę Skala Panagia ( koło Campingu po przeciwnej stronie).
Ja nie żałuję, że pojechałam na Thassos z tym właśnie biurem, może gdybym zapłaciła 1700 zł jak niektóre osoby ( ja jechałam w last minute dlatego 1290) to może mogłabym mieć jakieś zastrzeżenia.
Jeśli chcecie w tej ofercie z tym wyżywieniem najeść się typowo greckich specjałów to lepiej jedźcie z innym biurem lub bez wyżywienia.
Jeśli ktoś ma pytania to piszcie a odpowiem - gwiaztka@poczta.fm
IP: 195.246.224.209
gość
Gość
Byłam na Thassos o 29.07-09.08
Ekipa cudowna! A rezydent - Pan Paweł! Zaczarował wszystkich, bawiliśmy się świetnie. Dawno nie przeżyłam takich cudnych wakacji! Nie mam zastrzeżeń. Z Olimpem moja rodzina jeździ od kilku lat na wakacje, nie mogę narzekać. Nie zawsze wszystko jest super, ale przecież tak już jest... świat nie jest idealny. Do BP Olimp mam już sentyment, coraz większy gdyż po takich cudnych wakacjach jak tegoroczne nie mogę nic złego powiedzieć. Fakt, faktem ... różne postaci jajka codziennie na śniadanie, ale nie ma co narzekać... z tego też może być świetna anegdota na przyszłość, poza tym... po co narzekać i psuć sobie wakacje?Jak nie pasuje to nie trzeba jeść. Plaża - bajka! Wystarczy pojechać z dobrym nastawieniem i trafić na odpowiednich ludzi, plus pan Paweł na miejscu = przygoda życia :) Poza tym Hotel Herih! Mili ludzie, zawsze czysto. :)
Turnus 5 pozdrawia! Szczególnie naszego fantastycznego rezydenta- Pawła!! :)
Zdecydowanie polecam!
IP: 95.49.40.18
Ania
Gość
Pierwszy raz pojechałam na tzw: zorganizowany wyjazd. Wybrałam b.p. OLIMP. Nie zawiodłam się. Kierunek Thassos - Skala Potamia. I tu pragnę podziękować za wspaniałe wakacje. Na początku pilotowi - Kubie, a w szczególności rezydentowi Pawłowi. Doskonała opieka, rozrywki, informacje na bieżąco, fantastyczne wycieczki. Pozdrawiamy Cie Paweł i myślę, że jeszcze się kiedyś spotkamy. Malkontenci zawsze się znajdą.
IP: 178.37.74.53

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij