» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Anglia » Wyjazd do anglii na dowód

Wyjazd do anglii na dowód

Strona: 1

Autor Treść
Kasia
Gość
:twisted: Witam wszystkich i proszę o pomoc!!!

Na 10 maja mam zaplanowany wyjazd do Anglii,wiem że nie potrzebny jest paszport ,że wystarczy sam dowód osobisty,otóż mam dowód ale adres zameldowania na nim mam nie aktualny bo zameldowana jestem gdzie indziej czy w związku z tym muszę wymienić dowód na nowy czy raczej nie będzie z tym problemu i czy zamiast wymieniać dowód mogła bym mieć przy sobie zaświadczenie z urzędu miasta o zameldowaniu w innym miejscu czy to nie bedzie konieczne? dodam że dowód mam plastikowy.Pomóżcie ;)
IP: 77.91.38.11
jarula29
Gość
ja jestem w takiej sytuacji od prawie dwóch lat i nikt jeszcze na odprawie nie miał zadnych zastrzezen. jesli ty płacisz za ten bilet to najwazniejsze jest zeby adres podany podczas bookowania biletu byl zgodny z adresem w dowodzie, ale szczerze mówiąc to nie zuwazyłem żeby to było sprawdzane na odprawie. liczy sie przede wszystkim imie i nazwisko oraz numer lotu.
pozdro
IP: 193.120.116.177
kasia
Gość
ale chodzi oto że bilet kupuje przez internet i płace online a konto mam założone na ten nowy adres który w dowodzie nie widnieje,albo co bedzie jak ktoś inny mi zapłaci za bilet ze swojego konta?
IP: 77.91.38.11
jarula29
Gość
najlepsza opcja to niech ktos inny kupi ci bilet
IP: 193.120.116.178
gogi
Gość
PYTANIE: Ciekawie w jaki sposób bank założył konto na twój nowy adres z pominięciem tego który jest w dowodzie? :)
IP: 84.10.221.16
jarula29
Gość
otóż wystarczy zaswiadczenie...
IP: 193.120.116.180
klaudia
Gość
oczywiscie ze nie bedzie problemow ja tez jechalam na dowod do angli w styczniu i oni nie patrza na takie sczzegoly zreszta w bilecie nie masz adresu tylko imie i nazwisko wiec nie ma zadnego problemu;]
IP: 89.76.132.200
michał
Gość
Bez problemu przejedziesz do angli na dowód. Byłem ostatnio i nie ma problemu. pozdrawiam
IP: 81.190.235.20
Lucien
Gość
Mam pytanie jak nie mam adresu na dowodzie a kupuje bilet online to normalnie wyjadę do anglii czy nie proszę o szybka odpowiedz ;]
IP: 195.69.80.7
Użytkownik
Posty: 5
Myślę, że nie będzie problemu, spokojnie więc bez nerwów :)
IP: 85.106.163.85

Strona: 1

Forum turystyczne » Anglia » Wyjazd do anglii na dowód

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij