» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Gdzie na Wyspy Kanaryjskie?

Gdzie na Wyspy Kanaryjskie?

Wyspy Kanaryjskie wczasy Opinie o hotelach na wyspach kanaryjskich

Strona: 1

Autor Treść
Gdynianka
Gość
Witam! Chciałabym polecieć w jakieś fajne i spokojne miejsce na Wyspy Kanaryjskie. W czerwcu biorę ślub i zaczynam się powoli rozglądać za jakąś podróżą, chociaż na tydzień ( a najlepiej na dwa). Hotel myslałam jakiś 4 gwiazdki. BP jakieś lepsze, znane, tak żebym nie została oszukana. Nie wiem ile kosztuja takie wycieczki, ale ponoć wcale nie są jakieś bardzo drogie także może się zamkniemy w 3.5 - 4 tys za osobę?
IP: 83.6.64.246
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Najkorzystniej cenowo Teneryfa i Fuertaventura, ze względu na loty bezpośrednie na te wyspy.

Tutaj znajdziesz oferty na czerwiec/lipiec minimum 4* posortowana od najtańszej:
http://www.travelway.pl/wakacje/Wyspy-Kanaryjskie,1-180,10-4,11-5,3-15,4-06,18-30,19-07,5-7,23-1,1.html
IP: 83.30.144.242
Arleta
Gość
Spokojnie znajdziesz wycieczkę w takim zakresie cenowym. Ja osobiście byłam z Alfą Star na Teneryfie i właśnie jakoś tak płaciłam. Biuro fajne, organizacja była super a Wyspa rajska. W sam raz na podróż poślubną :)
IP: 195.150.165.2
Malina
Gość
Na Teneryfie mogę polecić piękny hotel w którym byłam, Paradise Park. 6 basenów, mnóstwo atrakcji, ładne pokoje, stylowo urządzone miejsce. W tym roku lecimy drugi raz, zakochałam się w tym miejscu!
IP: 178.235.211.74
Malina
Gość
namówiłam już jedną koleżankę na wyjazd, fajnie bo wyspy kanaryjskie są tak cudowne, że jest to nie do opisania! Fantastycznie można tam spędzić czas!
IP: 178.235.211.74
ola
Gość
Kochani, powiedzcie, czy jak mam gora 2-2,5 tys.na osobę, to na Teneryfę jest sens jechac, czy to za mało na fajne wczasy i bedzie nieciekawie? boje sie wyladowac w jakims beznadziejnym hotelu i miec koszmar zamiast wczasow. Zalezy mi na bliskosci morza, fajnej plazy i czystym, klimatyzowanym hotelu. Bez cudow, ale z koniecznym minimum. A reszta to będą wycieczki :) co jest szczególnie warte zobaczenia?
IP: 83.9.142.6
babs
Gość
tylko Fuerteventura i Lanzarote, poleca 100%
IP: 195.210.60.5
ola
Gość
ok.wydałam 3.5 na osobę, Adeje, przy plaża fanabe, czy tam jest ładnie? chodzi mi zarówno o deptaki, spacery po centrum, jak i o plażę...Cos godnego polecenia?
IP: 83.7.198.148

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Gdzie na Wyspy Kanaryjskie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij