» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja, Makarska

Chorwacja, Makarska

            Makarska wakacje Makarska opinie o hotelach

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
btm
Gość
a ja mam takie pytanie do ludzi jezdzacych na wlasna reke...szukajac noclegu na miejscu korzystacie z jakiegos punktu informacji turystycznej czy po porstu chodzicie od domu do domu ? :)
IP: 178.213.217.159
bodziol
Gość
przy wjeżdzie do każdej prawie miejscowości stoją osoby które oferują pokoje,więc nie
ma z tym najmniejszych problemów
IP: 87.101.40.8
Użytkownik
Posty: 5
btm napisał
a ja mam takie pytanie do ludzi jezdzacych na wlasna reke...szukajac noclegu na miejscu korzystacie z jakiegos punktu informacji turystycznej czy po porstu chodzicie od domu do domu ? :)


Ja tak szukałam noclegu w ubiegłym roku, dopiero po przyjeździe na miejsce, ale nie do końca było to tak 100% w ciemno. ;) Wcześniej wyszukałam sobie kontakty, adresy noclegów w okolicy, gdzie sie wybralismy i dopiero potem osobiście pytalismy na miejscu, w poszczególnych kwaterach co i jak, bez pośredników i z mozliwościa negocjacji, jak się dogadacie oczywiście :D
IP: 91.150.163.35
Skorek
Gość
Witam !!! Ja rowniez planuje wyjazd do makarskiej w sierpniu jezeki ktos moze polecic jakies noclegi to bardzo prosze i z gory dziekuje!!!!
moj mail zubrowka20@wp.pl
IP: 109.207.96.24
max
Gość
jade tam w lipcu mam pytanie do tych co byli czy na miejscu sa biura podrozy oferujące wycieczki fakultatywne ?
ostatnio jak bylem w grecji to wycieczki takie byly w biurach 3 razy tansze niz u rezydenta
IP: 188.33.75.219
macia
Gość
Wybieramy się ze znajomymi do Makarskiej może jakiś namiar na fajną kwaterę .Jedziemy z dziećmi i nie chcemy się motać na miejscu,dzięki z góry.
IP: 78.154.86.112
fot06rafia
Gość
Proszę Was o telefon lub inne dane do polecanej kwatery p. Małgosi prosiłabym o e-mail na fot06rafia@gmail.com
Dziękuję serdecznie
IP: 194.169.228.106
nena
Gość
fot06rafia napisał
Proszę Was o telefon lub inne dane do polecanej kwatery p. Małgosi prosiłabym o e-mail na fot06rafia@gmail.com
Dziękuję serdecznie


witam serdecznie , ja również jestem zainteresowana kontaktem z p. Małgosią i kosztem pobytu 14 dni 4 osoby ( 2+2 ) .pozdrawiam
IP: 89.72.214.154
Will-B
Gość
Witam wszystkich, byłem w Makarskiej ładnych parę lat temu z rodzicami, a w tym roku chce się wybrać z dziewczyną ( może i więcej ludzi zbiorę;)) chciałbym prosić Was o namiar na jakieś kwatery w rozsądnych cenach ( studenci mają ciężko ;) ) oraz o namiar na p.Małgosię na adres will.b.gest@gmail.com lub bartoszwilbik@gmail.com

z góry dzięki i pozdrowienia

PS udanych wakacji
IP: 77.254.178.57
mesiino
Gość
WITAM! Również pragnę wyjechać lipiec/sierpień do Makarskiej i ślicznie proszę o informację o pokojach, jadę razem z dziewczyną chce jej zrobić małą niespodziankę, jeżeli możecie napiszcie na maila mesiino@wp.pl informacje i kontakty do kwater, które polecacie.
z góry dziękuję i pozdrawiam
ps jeżeli korzystaliście z fajnych miejscowych atrakcji poproszę również o informacje.
IP: 79.186.231.53
Gosc
Gość
Jedzie ktos moze 23.07.2011 ze Szczecina do Makarskiej ?
Co proponujecie zabrac ze soba najlepiej ?
IP: 213.155.169.97
gość
Gość
Witam, jeżeli to możliwe to proszę o dane kontaktowe do p. Małgosi lub inne. Chciałabym się wybrać z rodziną do Tucepi
Dziękuję b.kulakowska1@wp.pl
IP: 62.152.153.228
Użytkownik
Posty: 5
W okolicach Makarskiej w przyzwoitej cenie to polecam nocleg tutaj: http://www.adria24.pl/apartament-gradac-dalmacja-749/
dom z klimatem, a nie bezduszny hotelowy pokój, w sam raz na urocze wakacje :)
IP: 91.150.163.35
Drwalpl@o2.pl
Gość
Witam lexxis!W sierpniu edziemy z rodzina do Makarskiej czy moglbym dostac kontakt do pani Malgosi,z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam serdecznie.Wojtek.
IP: 31.63.253.180
Doris
Gość
Witam, wybieram sie w sierpniu po raz pierwszy z 2,5 letnim dzieckiem do Tucepi.
Bardzo prosze o namiar na te kwatere do pani Malgosi lub inne sprawdzone lokum, bede bardzo wdzieczna. Moj mail dorota.dymek@op.pl
z gory dziekuje
IP: 178.235.183.122
justyna
Gość
Witam wszystkich. W polowie lipca wybieram sie z mężem do Makarsiej, niestety nie mamy żadnej kwatery:( jakby ktos z Was miał jakies sprawdzone pokoje proszę o informacje na adres justynawdowiak@op.pl
IP: 217.113.225.42
justyna
Gość
i namiary na Pania Malgosie.
Z gory dziekuje za pomoc
IP: 217.113.225.42
asia
Gość
Ludzie!Powiedzcie gdzie wymienić kasę.W Polsce,czy tam na miejscu,i czy lepiej euro czy kuny...?;/ :roll:
IP: 109.243.112.189
gośc
Gość
lepiej na miejscu, wychodzi taniej, informacja swieza własnie jestesmy na wakacjach w makarskiej
IP: 78.1.102.143
gośc
Gość
ps.korzystnie euro na kuny wychodzi 1kuna=0,55złotych, I WAŻNA INFORMACJA LEPIEJ TANKOWAC NA SŁOWENI BO W CHORWACJI WYCHODZ O WIELE DROZEJ
IP: 78.1.102.143
barell
Gość
Potrzebuje namiarów na kwatery w Makarskiej.Piszcie namiary i ceny kwater.Pozdr
IP: 213.146.58.62
Teresa
Gość
Witajcie!
Właśnie wróciłam z Makarskiej. Oczywiście opłaci się zabrać zł. i tam wymienić na kuny. Korzystnie jest też płacić, gdzie się da, kartą. Chorwacja jest droga. Noclegi są właściwie w takiej samej cenie prawie wszędzie a jest ich mnóstwo-praktycznie w każdym domu. Nie trudno znaleźć. np. www.apartments-djuzel-makarska.com bardzo ładny pokój z dużą kuchnią, sypialnia, przedpokój duża łazienka, TV, klima, internet, płyta ceramiczna w kuchni, ładny taras to na 4 osoby w sierpniu 65 Euro. zależy od miesiąca, to mi pokazali-szukałam dla znajomych na sierpień ale oni z wyjazdu zrezygnowali. to jest ul. Zagrebacka 78. Jest też miejsce na samochód i to zdaje się w cieniu.
Jeśli jeszcze jakieś pytania to na e-mail poteresa@op.pl
IP: 77.253.95.74
Teresa
Gość
Witajcie!
Jeszcze jedna informacja, Jeśli jedziecie samochodem to autostrada ok. 400 km. kosztuje podobno, jechali znajomi, 200 kun. to nie jest drogo stwierdzili a po co jechać bocznymi. Ja jechałam autokarem i stwierdzam, że mają fajne autostrady. Natomiast w Czechach za 14 Euro można po wszystkich autostradach jechać obojętnie ile kilometrów.
Pozdrawiam, życzę miłych wojaży.
IP: 77.253.95.74
bebe
Gość
a jak z jedzeniem czy jest drogie? czy lepiej targać ze sobą coś z Polski?
I jeszcze jedno czy ktoś był na wycieczce po tych jeziorach Plitwickich, czy warto tam jechać i co ciekawego mozna jeszcze w okolicach Makarskiej zwiedzić?
IP: 83.6.23.90
Teresa
Gość
Oczywiście targać jedzenie, jest drogo. Polecam skosztować w piekarni BURKA. Jest smaczny, na ciepło, lepszy z mięsem jak z serem, zresztą co kto lubi. To jest w cieście francuskim. Jest duży. Jak się poprosi to przekroją na pół i wtedy 2 osoby się najedzą. Najkorzystniej jest płacić kartą gdzie się da lub wymienić złotówki- przetestowane. Nieprawda, że Euro warto wymieniać.
IP: 77.254.61.184

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja, Makarska

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij