» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Teneryfa

Teneryfa

Teneryfa wakacje Teneryfa Pogoda

Strona: 1

Autor Treść
ola
Gość
Witam, czy ktoś może polecić dobre biuro i dobry hotel do wyjazdu na Teneryfę?
Biorąc pod uwagę, że to Hiszpania a nie Egipt, czy również należy nie schodzic poniżej 4,5 gwiazdek, czy można zaryzykować?
Bardzo proszę o info. Słyszałam, że niezłe jest wybżeże Adeje, czy ktoś byl? czy to prawda? czym sie kierowac przy wyborze fajnej plazy?
IP: 83.9.142.6
gość
Gość
Ja pierwszy raz w tym roku lecę na Teneryfę do Costa Adeje a hotel nazywa się Iberostar Las Dalias. Myślę, że standard jest europejski ale i cena niestety w porównaniu z Egiptem też znacznie wyższa. Płacimy za 2 tygodnie HB 3700 a hotel ma 4*. Za Egipt wyszłoby pewnie 1000 - 1500 zł mniej... Lecimy z Alfa Starem więc i tak taniej niż np. z Tui.
IP: 217.153.242.131
ola
Gość
witaj 'gościu' :) a kiedy jedziesz? prosilabym Cię o wpis tutaj po powrocie, wiesz..wrażenia, rzeczy godne polecenia..takie tam. Też jadę pierwszy raz, w lipcu i chciałabym wiedzieć coś więcej.
IP: 83.7.198.148
Sylwia
Gość
Ja w tym roku bardzo chcę lecieć na Teneryfę. Zawsze marzyłam o wakacjach na Kanarach :) Szukałam już jakiś ofert ale na nic konkretnego nie mogę się zdecydować. Jeśli ktoś tam był, to proszę pisać jak było i z jakim biurem ;)
IP: 195.150.165.6
Użytkownik
Posty: 2
Wszystkich wybierających się do południowej części Teneryfy zachęcam do skorzystania z wycieczek rowerowych.
Piękna,szeroka promenada ciągnie się wzdłuż południowego wybrzeża przez ok.9km począwszy od Los Cristianos aż do La Calety.
Zapraszam do POLSKIEJ WYPOŻYCZALNI ROWERÓW .Rowery dostarczamy bezpośrednio do hotelu,po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub mailowej.
Koszt wynajęcia roweru na 1 dzień to 9 euro-osoba dorosła i 6 euro-dzieci
TEL. +34636396873
email:biketeneryfa@wp.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia na Teneryfie
IP: 83.52.73.123

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Teneryfa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij