» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Teneryfa, polecam !

Teneryfa, polecam !

    Teneryfa wycieczki i wczasy Opinie o hotelach na Teneryfie

Strona: < 1 2

Autor Treść
Matylda
Gość
Dokładnie tak jak mówi Sajke.
IP: 87.207.168.72
Do Sajke
Gość
A na czym polega ich weryfikacja?
Tzn co mam pokazać mam ile zarabiam?
czy może ile wydaję.
Dziwna opcja z tym weryfikowaniem ale może faktycznie słuszna.
po co się produkować osobie która z góry wie że tego nie kupi bo jej nie stać.
dziękuję Pozdrawiam
IP: 109.169.60.26
hexim
Gość
Nie .
Ich weryfikacja polega na tym że przepytują cię z twoich upodobań wakacyjnych, ile przeciętnie wydajesz na wakacje.
Z kim te wakacje spędzasz.
Myślę że to są raczej neutralne pytania - żadne jakieś osobiste.
IP: 68.168.113.67
JAnekII
Gość
Z tego co pamiętam to włąśnie są pytanie głównie dotyczące tego ile wydajesz na wakacje. Nie będą Ci zagląda do portfela
IP: 46.113.137.255
Jurekk
Gość
Oczywiście, że nikt CI nie zagląda do portfela. Kilka takich oreintacyjnych pytań i koniec.
IP: 69.195.136.106
Matylda
Gość
A jak z zaproszeniami? Ja miałam to szczęscie, że akurat organizowali spotkanie w dobrym terminie. Wiecie może jak często to się odbywa? Dużo osób bierze udział w spotkaniach? W sensie nie jednorazowo ale np. miesięcznie?
IP: 83.16.78.18
Mawless
Gość
NA spotkania jest zapraszane w zależności od okoliczności jakieś 10- 15 osób.
Spotkanie się odbywają w Parach (tan. Para małżeńska + osoba odpowiedzialna za nich na spotkaniu - pracownikk HTC)
Spotkanie trwa ok 2-3 godzin.
IP: 94.124.84.13
Gitek55
Gość
Nie wiem czy jesteście już przkonani czy się wahacie ale samo spotkanie bardzo polecam bo można się sporo dowiedzieć i zrozumieć jak to działa a umowy przecież nikt nie musi tak podpisywać.
IP: 87.207.168.72
spotkanie HTC
Gość
Racja.
Spotkanie jest kompletnie nie wiążące.
Oczywiście długie rozmowy z pracownikami firmy są na tyle sprzedażowe że człowiek po rozmowie zastanawia się nad kupne m ich oferty,.

Nie mówię nie .
Ponieważ oferta ich jest naprawdę atracyjna.

Niestety nie stać mnie było na wykupienie oferty.
Natomiast skorzystałem z oferty promocyjnej i nabyłem tygodniową rezerwację w hotelu na teneryfie za 300zł.

to naprawdę atrakcyjna oferta, wystarczy że zapłacę za przelot.
IP: 94.124.84.13
Promocja
Gość
Właśnie ta promocja jest fajna. Coś o tym słyszałem, że w sumie dla samej tej opcji warto się przejść na spotkanie.
IP: 83.16.78.18
Spotkanie
Gość
Moim zdaniem na spotkanie warto się przejść nie tylko dla promocji ale także żeby samemu sie zorientować dobrze na czym to wszystko polega. Na forach internetowych jest dużo informacji ale jest też sporo głupot, które mylą człowieka. Na spotkaniu dokładnie każdemu wytłumaczą na czym to polega i wtedy można podjąć decyzję czy cos takiego nam odpowiada.
IP: 69.195.136.106
Wejmel
Gość
Zadzwoń!.
Ja akurat przejazdem byłem w Warszawie i mnie zaprosili na spotkanie do swojej firmy.

Bardzo mili i sympatyczni ludzie.

pozdrawiam.
IP: 87.106.61.84
Herman
Gość
Moim zdaniem warto pójść na spotkanie, żeby wyrobić sobie swoje własne zdanie. Tam można o wszystko zapytać i dowiedzieć się dokładnie wszystkiego.
IP: 83.16.78.18
Krystyna
Gość
A możecie mi powiedzieć gdzie się odbywają te spotkania i ile one trwają?
IP: 69.195.136.106
Jadwoga
Gość
Spotkania odbywają się w różnych miejscach. Trwają około 2 godzin z tego co się orinetuje ;) Sama jeszcze nie byłam ale chce się wybrać
IP: 69.195.136.106
JJJ
Gość
Są na prawdę ciekawe te spotkania. Warto zobaczyć jak to działa z samej ciekawości.
IP: 69.195.136.106
polecam !!!!
Gość
Witam ,
byłem z firmą HTC na takim pobycie reklamowym !!! super sprawa polecam naprawdę WARTO !!!!
IP: 89.72.172.161
Ciekawski
Gość
To prawda, że na takim spotkaniu można dostać darmową wycieczkę? Na jakiej zasadzie to działa?
IP: 174.140.169.143
Adam
Gość
Skontaktuj się z Holiday Travel Center, wyjaśnią w jaki sposób działa timesharing i w jaki sposób możesz pojechać na wycieczkę :D .

Podaję kilka odnośników na temat timesharingu ze strony HTC:
htc.pl/index.php?pid=149
htc.pl/index.php?pid=150
htc.pl/index.php?pid=271
IP: 87.207.149.200
Jarosław
Gość
Oczywiście, że można. Ja właśnie wróciłem z cudownego tygodnia na Teneryfie. Był to wyjazd integracyjny zorganizowany przez moją firmę. Słyszałem, że to jest dla firmy opłacalna opcja bo kupując timeshare można sobie to wrzucić w koszt uzyskiwania przychodu.
IP: 89.76.14.88
Makij
Gość
Byłem właśnie przez tydzień na Teneryfie dzięki mojemu szefowi. Jako premię zafundował mi wyjazd i z tego co wiem to był to właśnie apartament kupiony w systemie timeshare. Muszę powiedzieć, że warunki były rewelacyjne
IP: 89.76.14.88

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Teneryfa, polecam !

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij