» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hurghada czy Sharm el Sheikh i który hotel najlepszy.

Hurghada czy Sharm el Sheikh i który hotel najlepszy.

Strona: 1

Autor Treść
marcinzgrz
Gość
Witam. Wybieram się na początku lipca do Egiptu. Będzie to mój pierwszy pobyt w Egipcie, doradzcie mi jakiś ciekawy hotel ze znośnym jedzeniem, dyskoteką i prywatną plażą. I jak uniknąc zemsty faraona, słyszałem ze są dobre tabletki MULTILAC ale biorąc je nie można pic alkoholu, co raczej nie wchodzi w grę :)
IP: 91.189.0.198
bilbao
Gość
Aby odpowiedzieć na twoje pytanie musisz podać czego oczekujesz po wyjeździe. Co odpowiada mnie, wcale nie musi tobie :). Napisz, czy zamierasz zwiedzać i co? Czy snurkowanie jest twoim priorytetem? Czy wystarczy Ci plaża i morze. Czy będa dzieci? itp. Na wszystkie twoje pytania (z wyjątkiem nazwy hotelu) znajdziesz odpowiedź na:
http://naszewojaze.cba.pl
IP: 77.254.254.17
greg
Gość
polecam Sharm el sheik z opini znajomych też. najlepsza rafa,polecam kolorowy kanion,góra Mojżesza, klasztor św,katarzyny.Wyjazd do jerozolimy, morze martwe,betlejem.Wszystko to można zaliczyć. Co do hoteli to sobie musisz sam wybrać. Ja byłem w hotelu Tri Corners Palmyra bylo ok!
IP: 77.255.68.115
bilbao
Gość
Twierdzenie że w Sharm jest "najlepsza rafa" świadczy o nieznajomości Egiptu. Najładniejsza rafa jest w rejonie Marsa El Alam
IP: 62.244.139.102
bilbao
Gość
Dobrze że się nikt nie rozpisał. Autor wątku znikł :)
IP: 77.255.237.210
isabel
Gość
Własnie wróciłam z Hurgady i nie polecam tego miejsca do spędzenia odpoczynku. Mam małe porównanie, gdyż dwa lata temu byłam w Sharmie. Hurgada jest dobra tylko w wypadku jeśli chcesz zwiedzic Kair lub Luksor, oraz jeśli zależy Ci aby poczuć typowy foklor arabski, który jest dobry na jeden dzień, a pózniej po prostu męczy. Syf na ulicach, ludzie śpiący w nocy na plaży, natrętne zaczepki Arabów, łącznie z chamskim proponowaniem seksu mimo iż byłam w towarzystwie mojego męża (!) Takich atrakcji nie uroczysz w Sharmie który jest luksusowym i spokojnym kurortem, gdzie każdy turysta może spokojnie wyjść w nocy po za obszar hotelu. Do Hurgardy raczej więcej nie wrócę, bo zmęczyło mnie już trąbienie na mnie klaksonem kiedy ubrana w długą (!) spódnicę szłam przez ulicę. Po prostu szkoda nerwów, zwłaszcza iż hotele są cenowo
IP: 88.156.82.124
bilbao
Gość
Nie pisz tak. Jak wszyscy zmienią kierunek ceny strasznie podskoczą :)
IP: 212.106.19.188

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Hurghada czy Sharm el Sheikh i który hotel najlepszy.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij