» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Oboz steja travel Egipt

Oboz steja travel Egipt

            Egipt wczasy last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Autor Treść
Joker
Gość
Witam, ktoś się wybiera do Egiptu z Steji w terminie 09.07? :)
IP: 62.148.81.118
wiolka
Gość
Joker, ja się wybieram, ale 23 lipca jak chcesz to napisz do mnie na gg 8783498 ;D
IP: 77.255.135.212
Ala
Gość
Zgadzam się całkowicie z wypowiedzią ani. Byłam latem ze steja w Austrii i uważam ten obóz za bardzo udany. Za tak niską cenę było smaczne jedzenie i urozmaicone, wycieczki marzenie i praktycznie codziennie, zero czasu na nudę, a chyba o to chodzi, a że trzeba było kanapki sobie robić. Niektórzy od dziecka są tego nauczenie, a dla niektórych to problem takiej rangi, że trzeba o nim w internecie pisać. Wszystko zorganizowane ok. Piękne widoki, między innymi dzięki położeniu hotelu, 1500m n.p.m. Rano z okna widok: panorama Alp austriackich, włoskich i słoweńskich. Oprócz naszego autokaru wjeżdżały tam inne autokary z różnych stron Europy. Niska cena obozu, więc każdy rozsądny wie, że nie będzie hotelu o wysokim standardzie. Ale widać taka nasza mentalność, mało wydać mieszkać, w pałacu, a potem wystawić okropną opinię w internecie, żeby sobie humor poprawić.
IP: 79.184.90.182
PaulinA
Gość
Hej! wybieram się z koleżankami na obóz do Włoch. I mam pytanie co z napojami do posilków? Czy Steja gwarantuje je bezpłatnie? Jesli nie to ile kosytuja?
IP: 178.182.149.218
Souven
Gość
Hey. Mam zamiar wybrać się ze Steji do Egiptu, hotel Topaz Club. Termin 9.07. albo 23.07. Rocznik 96, jadę raczej sama, ktoś chętny?
IP: 217.113.145.11
Blondyna93
Gość
Hey. Jedzie ktoś ze steji do Hiszpania? (3w1)
Najlepiej na początku wakacji?








Ja 2 razy byłam ze steji (Włochy i Bułgaria) i bardzo polecam te biuro podróży.
IP: 83.22.14.150
Paulina
Gość
Hej, ja też wybieram się do Egiptu z biura steja. W terminie 9.07. Mam 16 lat. Jak coś to piszcie na gg: 1663035 :D
IP: 93.181.159.203
dziobak, sylwia
Gość
Hej, ja się wybieram w tym roku z kumpelą na kolonie w Hiszpanii .
( do Emilii i pozostałych ) w jakich terminach jedziecie ?
Możemy się zapoznać ;))
IP: 178.37.139.87
Emilia
Gość
;) Ja się z siostrą wyebieram w pierwszym terminie czyli od 27.06;)
IP: 93.105.225.237
LLittleBlack
Gość
witam wszystkich mam pytanie do osob ktore byly w latach poprzednich na obozie w lloret de mar razem z paryzem wenecja i monaco z biura steja!!! czy wycieczki te byly w pelni zrealizowane jak wgl to wygladalo czy byl czas wolny?! i jeszcze ogolnie wrazenia z obozow z tego biura!!! i czy byl ktos w hotel angelbell w lloret?!!! bylabym wdzieczna za odpowiedz;**
IP: 80.51.105.34
martu
Gość
ktoś kto był w riwierze makarskiej ze steja travel, jakieś opinie?
IP: 89.228.52.35
jussta
Gość
Wybiera się ktoś może do Austrii z Steji ?? :mrgreen:
IP: 109.196.54.34
Piotrek
Gość
Witam. Wybiera się ktoś do Bułgarii do Royala na turnus od 26.07 samolotem ?
IP: 178.42.170.15
ankasis
Gość
ja się wybieram na obóz Hiszpania+Paryż+Wenecja+Monako. moje GG to 6501884. Jeśli ktoś to przeczyta to piszcie;)
2.08-15.08 ;DDD. Jeśli już ktoś był to tez miło bd usłyszeć informacje na ten temat ;) :D
IP: 178.37.84.111
Paula .
Gość
cześć !
wybiera się ktoś : BUŁGARIA, SAMOLOT, HOTEL MAK, 24.06-05.07 ?
IP: 84.234.3.182
Emilia
Gość
Jeśli ktoś jedzie do Hiszpanii+Paryż+Monako+Wenecja w terminie od 27.06 to niech napisze na gg 13507239 ;)
IP: 93.105.225.237
Kasia
Gość
Hej, czy macie jakiś obóz do Egiptu?
Z tego co widzę to wszystkie odwołali...
IP: 83.5.238.108
Juliaa.
Gość
Souven napisał
Hey. Mam zamiar wybrać się ze Steji do Egiptu, hotel Topaz Club. Termin 9.07. albo 23.07. Rocznik 96, jadę raczej sama, ktoś chętny?

Świetnie się składa, bo tez planuję wybrać sie do Egiptu ze Stei 23.07, również mam 15lat i raczej lecę sama.
IP: 178.36.140.222
Kasia
Gość
Ze Steji odwołany jest Egipt. Przykro mi
IP: 83.5.239.4
martyna
Gość
jedzie ktoś do Włoszech do Rimini? od 2.07 do 13.07? ;> ja wybieram sie z koleżanką :)
IP: 83.22.1.217
Julia
Gość
Jedzie ktoś może na obóz do Hiszpanii (Paryż+Wenecja+Monaco+Monte Carlo) ze Steji w terminie 23.07?
IP: 178.37.242.71
sandii17
Gość
Hej;)jedzie ktos może ze steji autokarem do bulgarii hotel Mak od 14.07 ?
IP: 78.8.177.82
Gość
chciałabym wszystkich ostrzec przed korzystaniem z biura STEJA z Jastrzębia Zdroju. Biuro nie wywiązuje się z umowy, dzieci trafiły na obóz zagraniczny do innej miejscowości i do hotelu o niższym standardzie niż to było określone w umowie. Osoby zarządzające tym biurem są nieodpowiedzialne i niekompetentne.
IP: 195.94.209.35
Jugol
Gość
Właśnie na miejsce do Hiszpanii dojechała moja córka (Lloret de Mar)Okazało się,że nie ma miejsc w hotelu gdzie miała wykupiony program (150m od morza -Frigola)-to zresztą był jeden z warunków wykupienia imprezy.Zakwaterowali na chama młodzież w hotelu oddalonym ponad pół kilometra od morza w warunkach jak dla żuli.Modzież miała miło spędzić wakacje,cieszyć się z pobytu a teraz jest walka z podpitymi lokatorami i survival z dojściem na plażę.Będę domagał się od biura zwrotu kosztów za niewywiązanie się z realizacji imprezy zgodnie z opisem który oferowali.Jak to nie pomoże to sprawę skieruję do sądu.Dosyć traktowania ludzi jak idiotów a tym bardziej naszych dzieci.
IP: 83.29.176.64
W-wca Steji Bartek
Gość
Witam

Pisze tego posta bedac wychowawca na wyzej wymienionym obozie w Hiszpanii (Lloret de Mar). Dzieci faktycznie zostaly zakwaterowane w innym hotelu. INNYM - duzo lepszym. Dlaczego? Juz odpowiadam...
- Basen WIEKSZY i CZYNNY CALY CZAS, nie tak jak w poprzednim hotelu do ktorego mialy jechac dzieci. (basen 3x3 na dachu czynny dla calego hotelu w wybrane dni. Tlum.)
- Polscy animatorzy czasu wolnego (rozrywki typu joga, stretching, aquafitness - dostepny dla WSZYSTKICH) - czego ROWNIEZ nie ma w poprzednim hotelu.
- wieksze pokoje, wiekszy hotel, lepsza lokalizacja w centrum miasta.
- DARMOWY dostep do internetu (WIRELESS)
- CO NAJWAZNIEJSZE, zroznicowane jedzenie do syta (owoce, ciasta, woda, kilka rodzajow miesa, warzywa, sosy, zupy). Czego swiadkami bylem przy dzisiejszym obiedzie. A lubie dobrze pojesc...

Planujemy jutro spacer do drugiego hotelu, zeby porownac stan i poziom oferowanych uslug. Kilku wychowawcow ktorzy dzisiaj odjezdzaja, jak i jedna z wczasowiczek na naszym obozie znaja oba hotele. Zgodnie twierdza ze nie ma porownania... NA KORZYSC HOTELU W KTORYM ZAKWATEROWANE SA TERAZ DZIECI.

Przykro mi ze ocenia pan biuro, wychowawcow, organizacje i standard wypoczynku na podstawie jednego dnia organizacyjnego i kilku smsow nastolatka. Dzieci sa po 48godzinach (!!!) podrozy i zwiedzania. Ich ocena i osad moga byc wypaczone. To tez nalezy zrozumiec.... Nie stresujmy falszywie innych rodzicow. dzieci sa w pokojach, zakwaterowane jak chcialy, wypoczywaja przed kolacja, czekajac na pierwszy dzien plazowania. Nikt nie placze i nie ma potrzeby stresowac innych przegladajacych to forum, bo to jest po prostu NIE WPORZADKU.

Nie dziwie sie panu JESLI FAKTYCZNIE WARUNKI BYLYBY GORSZE - ale jestem tu na miejscu i ZARECZAM ZE SA LEPSZE za co nalezy docenic, a nie oceniac po pierwszym organizacyjnym dniu przyjazdu.... Wszystko przed dzieciakami - a my , kadra dopilnujemy zeby byly szczesliwe i wypoczete. Obiecuje.

JESLI jest pan rodzicem, lub opiekunem jednego z dzieci - zapewnie panu wszelkie dodatkowe informacje pod moim PRYWATNYM NUMEREM TELEFONU. 501161066.

Wychowawca obozu, Bartosz Sekowski.
IP: 83.44.127.81

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Forum turystyczne » Egipt » Oboz steja travel Egipt

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij