» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 > »

Autor Treść
jarek
Gość
jedzie ktoś do paralii do hotelu oasis 19 czerwca z cieszyna
IP: 80.54.125.182
krzyś
Gość
Popieram negatywne opinie! Podróż na Chalkidiki-Toroni trwała 37 godzin. Autokar padł 2 razy. 10 godzin stania koło autokaru =krótsze wczasy. Oczywiście żadnej rekompensaty, rozsypujący się autokar firmowy ok service to nie przewidziane zdarzenie(choć w bielsku olej wyciekał strumieniem).
W sezonie 2011 czarują,że wiecznie psujący się autokar będzie jeździł tylko po Polsce? Jak będzie dowiemy się.
IP: 88.199.98.120
libka
Gość
odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie korzystajcie z tego biura bo to jakaś porażka... autokar zepsuł sie już w czechach później jeszcze raz, beszczelni kierowcy w szczególności nijaki JACEK ., który na pytanie o klucz do toalety powiedział , że czeba było sobie pampersy kupić .Przez całą drogę toaleta była nieczynna .Gdy poprosiłam , żeby ktoś sprawdził klikatyzacje bo nie działa usłyszałam , że jak nie działa to nie dzieła i tyle w temacie. W drodze powrotnej oprócz JACKA znalazło się jeszcze 2 beszczelnych kierowców nijaki Sylwek i niestety drugie imienia nie pamietam - brak szacunki do wszystkim pasażerów .Do jednej z dziewczyn uzył słow "wsiadaj do busa bo jak Ci zaraz w łepetyne przywale do będziesz widzała"....kolejna porażką są pilotki szczególnie IZA . Przez cały pobyt w Grecji widziałam ją tylko raz , zero zainterseowania osobami , które nie uczęszczały w wycieczkach . Najlepsze jest to , że trzeba było sie prosić o wycene wycieczek - dostalismy informacje w ostatnim dniu pobytu w Grecji .Naprawde odrzadzam !!!!!!!!!!!!!!!
IP: 95.160.157.157
wsciekły
Gość
Organizacja przejazdu uczestników do bani. Biuro nie powinno zajmować się czymś na czym się nie zna, bo jak tu nazwać sytuację, że do Bielska Białe jz Grecji przyjeżdża się ok 14.30 i najpierw trzeba czekać na busa. Jak bus przyjechał okazało się, że nie zmieści wszystkich pasażerów, ponadto nie ma przyczepki na bagaże. jak już znaleziono przyczepkę to była zepsuta. Czas oczekiwania na rozwiezienie do domów 7 godzin !!!!!!!!!!! Głos męski w telefonie alarmowym 723112997 stwierdził lakonicznie, że co z przyczepką jest jak jest i nic nie poradzi. Można by powiedzieć, że biuro ma szczęście, że w Grecji pewna jest pogoda ale na szczęście nie mają na to wpływu bo może i to by zepsuli. NIE POLECAM TEGO BIURA. Jak ktoś potrzebuje podniesienia adrenaliny to tak i to w 100 %.
IP: 83.4.74.231
Ritka
Gość
a może ktoś z nimi wyjeżdża 02 07 2011 do Bułgarii Słoneczny Brzeg ?
IP: 83.12.39.26
grece
Gość
Ja wybiram sie 02.07.11r. do Bulgarii dokladnie Słoneczny brzeg. Opinie mnie troche zaskoczyly o tym biurze podrozy juz sama nie wiem co myslec .... ;/
IP: 80.48.230.158
pawels
Gość
Będę tam 19.07.2011 i nic pozytywnego o ty biurze w sieci nie mogę znależć , pozytywnego w sensie przejazdu autokarem bo same hotele są raczej na wystarczającym poziomie infrastruktura , słońce ciepłe może tylko te cholerne autokary psują całość......
IP: 94.246.153.94
Alek
Gość
Dojazd i powrót to tragedia. Istny koszmar. Nigdy więcej z nimi.
IP: 88.156.99.154
SEBA
Gość
ludzie zastanówcie sie tragedia !!! miałem byc w Napoli a wylądowałem w Elwirze nie płacą przelewów prawie bylismy na lodzie OSZUSCI nigdy wiecej

pokoj miałbyć 3 osobowy dostalismy 2osb !!! inne rodziny to samo !!! A jazda autokarem to samo bez pilota !!!
OK SERWIS wielkie DNO !!!!
IP: 83.21.63.204
Użytkownik
Posty: 17
Witam, prosze nie sluchac tych beznadzijnych wypowiedzi, ja pisze naprawde SZCZERZE jade w tym roku po raz trzeci z biura ok services. Pierwszy raz bylam w Grecji Neos Marmaras w hotelu CLIO byłam bardzo zadowolona wszystko SUPER(jedzenie, autokar, wycieczki, hotel) drugim razem bylam w Grecji na wsypie Thassos, hotel Natsha i również było fantastycznie, biuro spenilo wszytskie moje oczekiwania, za ta cene to naprawde bylo OK, a w tym roku wybieram sie do Chorwwacji do Opatiji hotel Opatija i mam nadzieje ze te wakacje beda tak samo udane jak reszta. A i bardzo prosze o jakies info o Opatiji jesli ktos był już w tym roku:)
Pozdrawiam serdecznie i prosze sie nie zlamywac beznadzijnymi komentarzami ludzi:P, nie dac sie straszyc tylko sie przekonac a napewno nie pozalujecie panstwo:)
IP: 93.105.23.165
marek
Gość
Witam. Może ktoś był w Paralii? Jadę tam 14.08.
IP: 81.210.63.254
barbara
Gość
witam serdecznie
w tym roku byłam w Paralii w hotelu Yakinthos W CZERWCU , nie mogę narzekać ,było fajnie plaża czysta ,morze ciepłe firma OK SERVIS jest ok pilotki mile ,rezydentki również ,hotel Yakinthos niezły ale brakuje trochę rzeczy mi garnków ,i cajnika bezprzewodowego,nie można narzekać i nie rozumiem powyższych wypowiedzi ,dlaczego ciągle narzekamy ,nie spotkałam się z nikim aroganckim trochę zarobili na nas oferując wycieczki ,jak się pózniej okazało mozna było wycieczki wykupić za połowę ceny trochę to nie fair ale reszta była ok jak ok SERVIS pozdrawiam biuro na pewno się z WAMI WYBIORĘ , mam zamiar iśc na kurs pilota rezydenta bardzo mi się podoba ta praca pozdrawiam :mrgreen:
IP: 178.214.137.23
barto
Gość
ja na pisze jak wrócę czy jest wszystko ok 11 sierpnia mam wyjazd do skala potomias
IP: 188.33.192.136
Wiki
Gość
Witam w tym roku byłam na wakacjach w Paralii przez biuro Ok Service, jedyne co może ich odrobinę zrehabilitować to rezydentka, pani Magda, uwierzcie mi stawała na głowie żeby poprawić nam kiepskie nastroje spowodowane faktem, że potraktowano nas jak śmieci. 12 godzin przed odjazdem dowiedzielismy się że zmieniają nam hotel, bo w sysemie komputerowym wystąpił błąd i nie ma dla nas miejsc w hotelu, który wybraliśmy (pieniądze wpłacilismy w styczniu wyjeżdżaliśmy w lipcu, trochę długo im nie działał ten system). Na miejscu siedzieliśmy na walizach, bo standard hotelu był znacznie gorszy od tego który wybralismy, więc zaczęły sie negocjacje - wynikiem była wycieczka o Salonik). Mieszkaliśmy w tym hotelu dwa dni i na sniadaniu dowiedzielismy się od obsługi, że biuro nie wpłaciło za nas pieniędzy więc mamy sie wynosić, byłam w szoku. Nie wnikam kto zawinił, biuro twierdzi że łasi na pieniądze własciciele hotelu, właściciele wręcz odwrotnie - wskazują na krętactwa biura. Efektem tej sytuacji była kolejna przeprowadzka i wprawdzie kolejne wycieczki w "gratisie", ale mimo wszystko niesmak pozostał. Bylismy w Paralii 10 dni z tego dwa nam wypadły z powodu przenosin, stosunkowo dużo nam "wypadło". Tak jak pisałam lekceważące oblicze biura łagodziła rezydentka, która naprawdę się starała, tylko co z tegojeżeli sam organizator traktuje swoich klientów jak śmieci. Zanim rozpoczęłam tę podróż z "przebojami" usłyszłam bolesną ale chyba uzasadnioną w tym momencie prawdę, zaznaczam że od pracownika tegoż biura, może dokładnie nie zacytuję, ale brzmiało to mniej więcej tak - zna sie pani na marketingu? jak sie rozmawia z klientem i chce mu się cos sprzedać to wszystko mu sie wciska byle tylko kupił. To tyle w ramach podsumowania, chyba niczego już nie muszę dodawać, OK Service zdecydowanie NIE POLECAM
IP: 195.66.68.65
barto
Gość
wiec mam czego sie obawiac skoro sam jadę za tydzień na tassos ;(
IP: 188.33.252.20
barto
Gość
dzięki że napisałaś co nie co,szkoda tylko że nie są to za dobre wieści
IP: 188.33.252.20
ktosik
Gość
Co mogę powiedzieć o biurze OK Services że pierwszy i ostatni raz z tym biurem gdziekolwiek jechałam , podróż z Bielska do Paralii odbył się bez większych przeszkód i przyjechaliśmy na miejsce punktualnie . Hotel Porto del sol był nawet fajny pokoje nowoczesne niektóre miały widok na morze a niektóre na górę Olimp , klimatyzajcja działała sprawnie , ale za to sprzątaczka co 2-3 dzien przychodziła sprzątnąc pokój i zmienic ręczniki , ale za to kolacje były okropne , praktycznie dziennie podowana była sałatka z ogórków , 2 razy wyróżnili sie sałatką z jakieś sałaty bądz kapusty ale jedząc można było wyczuć że nie była płukana tylko podana od razu z zerwania do zjedzenia bo wyczuć można było piasek poza tym jedna pani jedząc sałatke natkneła sie na żywego ślimaka , dania sie powtarzały na deser dostawaliśmy to co nie schodziło w ciągu dnia czyli ochłapy. Poza tym 2 dni przed wyjazdem dowiedzieliśmy sie przypadkiem że umowa z tym hotelem została zerwana z niewiadomo jakich powodóm rezydentki twierdziły że hotel podniusł cene a włascicielka że biuro nie zapłaciło całej kwoty i kazano nam sie w trybie natychmiastowym spakowac , awantura z tego nie zła wyszła
IP: 83.26.203.131
pawels
Gość
Wróciłem z SB ,wczasy z biura OK Services i wszystko było w porządku. Autokary z najwyższej pułki ,kierowcy świetni po 3 na autokar , podróż w jedną stronę odliczając postój na granicy Serbskiej(4 h ) 22 godziny.Jako nieliczny chwalę to biuro i mógłbym wybrać się z nim powtórnie. Jedynie naciąganie na 20 euro za osobę na niby opłaty administracyjne pozostawia duży niesmak. Poprawcie się , to niegrzecznie i nieelegancko w taki sposób wyłudzać pieniądze a w hotelu można to łatwo było sprawdzić. Pozdrawiam biuro OK S... i czekam na wyciągnięcie wniosków .
IP: 94.246.153.94
kama
Gość
do ktosik
to co przeczytałam o Hotelu porto Del SOl strasznie mnie zaniepokoiło. Czy to są potwierdzone informację ze zerwaniem umowy? Jadę tam 3 września i mam coraz większe obawy..... :'(
IP: 79.189.50.114
kama
Gość
Ola0810 napisał
Ja i mój mąż jedziemy w czerwcu do hotelu Porto del sol w Paralii gdyby ktoś mógłby cokolwiek napisać o tym hotelu. Np. czy te pokoje bardzo odbiegają od tego co jest pokazane na stronie i jaka tam jest obsługa. Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam



my we wrześniu jesdziemy do Hotelu porto del sol. Czy moge prosić o pinie....
IP: 79.189.50.114
kama
Gość
ktosik napisał
Co mogę powiedzieć o biurze OK Services że pierwszy i ostatni raz z tym biurem gdziekolwiek jechałam , podróż z Bielska do Paralii odbył się bez większych przeszkód i przyjechaliśmy na miejsce punktualnie . Hotel Porto del sol był nawet fajny pokoje nowoczesne niektóre miały widok na morze a niektóre na górę Olimp , klimatyzajcja działała sprawnie , ale za to sprzątaczka co 2-3 dzien przychodziła sprzątnąc pokój i zmienic ręczniki , ale za to kolacje były okropne , praktycznie dziennie podowana była sałatka z ogórków , 2 razy wyróżnili sie sałatką z jakieś sałaty bądz kapusty ale jedząc można było wyczuć że nie była płukana tylko podana od razu z zerwania do zjedzenia bo wyczuć można było piasek poza tym jedna pani jedząc sałatke natkneła sie na żywego ślimaka , dania sie powtarzały na deser dostawaliśmy to co nie schodziło w ciągu dnia czyli ochłapy. Poza tym 2 dni przed wyjazdem dowiedzieliśmy sie przypadkiem że umowa z tym hotelem została zerwana z niewiadomo jakich powodóm rezydentki twierdziły że hotel podniusł cene a włascicielka że biuro nie zapłaciło całej kwoty i kazano nam sie w trybie natychmiastowym spakowac , awantura z tego nie zła wyszła



niestety powyzsza informacja jest prawdziwa. OK Service zrezygnowało z Hotelu porto del sol...
w zamian ma byc hotel Regina Mare... :roll:
IP: 79.189.50.114
barto
Gość
dam znac jak było jade jutro wiec nie dlugo bede mial mozliwosc skomentowania tego biura pozdrawiam wszystkich
IP: 31.174.67.54
dan
Gość
ja jadę jutro do paralii i wracam 26.08
też obiecuję zdać relację ! ;)
IP: 83.22.247.232
bleeees
Gość
wlasnie wrocilem z tassos bylo calkiem niezle wiec jesli chodzi o szczegoly prosze pytac
IP: 46.112.16.105
yar
Gość
wczoraj wrocilem z HOTELU PALMA w bulgarii (10 noclegow autokarem)

jedyne o co sie martwilem przed wyjazdem to organizacja wyjazdow autokarowych (ludzie na forum bardzo marudza)
druga sprawa, ze jesli o hotelach poczyta sie wczesniej to wiadomo gdzie jechac (palma, andromeda, amfibia), a gdzie nie (np. afrodyta), a wiec zacznijmy:

PODROZ TAM: wyjazd mial byc 5.30, wyjechalismy z gliwic okolo 6.30, miejsca bardzo ladnie podzielone przez pilota, autokar bdb nowiutki, podroz do bulgarii 25 godzin. Paru maruderow jak zwykle sie znalazlo, ze za ciasno, ze za dluga podroz (:O), ze postoje za krotkie, itp. Wniosek? to sa wakacje za 1000 zl, jak sie komus autokar nie podoba to wczasy samolotem tez istnnieja

HOTEL: dotarcie na miejsce ok 9.00, zakwaterowanie o 13.30 (meczace 4 godziny w recepcji ;p). Sam hotel super, restauracja b.tania z calkiem dobrymi obiadami. Basen baardzo duzy, nikt nie czepial sie skakania do basenu, alkoholu, niczego. Pokoje calkiem spoko, mielismy je z tylu hotelu, co poczatkowo mi przeszkadzalo, jednak okazalo sie ze jest tam cisza i mozna spotykac sie ze znajomymi z innych hoteli i nikt o nic nie ma pretensji :) Sniadania - szwedzki stol, codziennie mniej wiecej te same, jednak wybor jest spory, mozna sie najesc. Zero problemow z obsluga hotelu, ze sprzataniem. Spokojny, mily pobyt.

PODROZ Z POWROTEM: wyjazd o 14.30, inne autokary o 16.30 - podroz 28,5 godziny wygodnym dlugim autokarem, z bdb klimatyzacja. W tym 1,5 godziny przerwy na Slowacji (sluzba celna+policja+inspekcja transportu drogowego) i 2-3 godziny na granicach - zero problemow z miejscami i innymi rzeczami.

PODSUMOWANIE: zadowolony, bo pogoda caly wyjazd super :)

moje wnioski:
- wiekszosc problemow robia sami turysci, ktorzy momentami potrafia byc strasznie wk.wiajacy.. przyklad: wiadomo ze granica z serbia do najsympatyczniejszych nie nalezy, wiec jesli kierowca autokaru mowi, ze szybko nalezy wyciagnac paszport to przejedziemy od razu przez granice bez stania to WYCIAGAMY SZYBKO te cholerne paszporty. Niestety barany z tylu autobusu spia, wchodzi celnik idzie tam i musi ich budzic, wkurza sie i wychodzi i mamy 2 godziny stania w miejscu przez wspomnianych pasazerow z tylu. Potem robi sie z tego 28 godzin jazdy i na tym forum czytamy, ze dojazd DO DUPY

- malo miejsca w autokarze - jesli ktos chce miec tam lozko, albo komfort 25cio godzinnej jazdy mu nie odpowiada to ZAPRASZAM DO SAMOLOTU

- malo urozmaicone sniadania - zolty ser, 4 rodzaje szynki, jajecznica, pieczone mieso, dżemy, miody, warzywa, owoce, płatki + pare innych rzeczy - jesli to jest ciagle malo to chcialbym wiedziec co BURZUAZJA z forum żre na swoje sniadania?

- dluga podroz autokarem - nie od biura zalezy ile stoimy na granicy i jakie przygody czekaja nas po drodze. Kierowcy jezdza swoje 100 km/h caly czas autostrada, wiec robia swoje.

- rzadkie sprzatanie w pokojach - wymiana recznikow co 2/3ci dzien plus ogolne ogarniecie pokoju. Jesli zmiana poscieli 2 razy na caly pobyt to za malo TO CO ILE SAMI W DOMU WYMIENIACIE?

- maly pokoj + lokalizacja z tylu hotelu - jesli ktos ma pretensje o rzadkie sprzatanie, male pokoje, widok nie na morze to przypominam ze JA jechalem tam nad morze, plaze, odpoczac, czasem poimprezowac i pozwiedzac A NIE DELEKTOWAC SIE WIDOKIEM SCIAN POKOJOWYCH.

- z rezydentami unikac kontaktu bo to idioci, ktorzy chetni do rozmowy sa tylko gdy chcemy wykupic wszystkie wycieczki.

pozdrawiam i zycze udanego pobytu :)
jesli ktos zainteresowany, prosze o pytania
IP: 87.101.35.146

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij