» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » brak organizacji

brak organizacji

Strona: 1

Autor Treść
Adrian
Gość
Byłem w Chorwacji w Opatji z OK services. Hotek Opatija w którym przebywałem wraz z żoną był super. Jedzenie niezłe oraz kompetentni pracownicy.
Bardzo niezadowoleni byliśmy z organizacji transportu. Dojechalibyśmy znacznie szybciej, gdyby ktoś w biurze wpadł na pomysł, że w niedzielę przed południem praktycznie nie ma korków i szybciej można dojechać do Bielsko Białej. W rezultacie prawie 4 godziny straciliśmy czekając na uczestników podróży w poszczególnych miejscowościach lub na autokar którym mieliśmy dojechać do Opatiji. Zaliczyliśmy przy tym dwie przesiadki. Póki nie zjawiła się pilotka ok. 21.00 (wyjechaliśmy o 11.00) nikt nie był w stanie udzielić żadnych konkretnych informacji.
Daleki od ideału był także rezydent (Kamil D.). Nie znał Chorwackiego, co jest niebezpieczne jeżeli zaszłaby potrzeba wizyty w szpitalu. Ponadto wycieczki fakultatywne na miejscu zdrożały. Rezydent wyjaśnił nam, że należy czytać drobny druczek na stronie internetowej.
Zasadniczo wszystko co nie należało do ok services było super. Gdyby nie to, że gwarantowali transport (a naszym dezelkiem nie odważylibyśmy się na podróż do Chorwacji) to szybciej i wygodniej wyszłoby samemu zorganizować wyjazd.
IP: 93.159.56.194
Użytkownik
Posty: 17
Ja uwazam biuro ok services za bardzo dobre i w tej cenie nie spodziewam sie rarytasow ale wszytsko na poziomie odpowiednim do ceny. Pierwszy raz bylam w Grecji Neos Marmaras w hotelu CLIO byłam bardzo zadowolona wszystko SUPER(jedzenie, autokar, wycieczki, hotel) drugim razem bylam w Grecji na wsypie Thassos, hotel Natsha i również było fantastycznie, biuro spenilo wszytskie moje oczekiwania, za ta cene to naprawde bylo OK, a w tym roku wybieram sie do Chorwwacji do Opatiji hotel Opatija i mam nadzieje ze te wakacje beda tak samo udane jak reszta. A i bardzo prosze o jakies info o Opatiji jesli ktos był już w tym roku?:)
IP: 93.105.23.165

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » brak organizacji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij