» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Tunezja to jest TO!

Tunezja to jest TO!

Strona: 1

Autor Treść
julunia
Gość
Hej! Chciałam wam polecić świetny hotel w którym to miałam okazję odpoczywać wspaniałe 2 tygodnie. Kurort w Tunezji nazywa się Mahdia, hotel - Vincci Nour Palace. Skusiło mnie to, że ma 5 gwiazdek, szczerze powiedziawszy zakochałam się w nim kiedy po praz pierwszy zobaczyłam go w katalogu alfa staru i od razu wiedziałam, że nigdzie indziej nie polecę! Moja kobieca intuicja nie zawiodła. Okazało się, że miejsce jest piękne, wręcz idealne na wakacje. Przy samej plaży, z dużym basenem, stylowo urządzony, bardzo komfortowy. Restauracje serwują pyszne jedzonko, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Pokój wygodny, fajnie urządzony. Mieliśmy balkon z widokiem na morze. Nie ma nic piękniejszego niż budzić się i słyszeć szum fal! Chodziłam na fitness, graliśmy z innymi turystami w siatkówkę. Odpoczęłam naprawdę wyśmienicie! Gorąco polecam!
IP: 83.24.185.125
czuczi
Gość
A ceny jakie są? Bo za pobyt w LTI Rosa Beach & Spa w Tunezji itaka liczy sobie 1.209 złotych, a jak na czterogwiazdkowy hotel są to małe pieniądze według mnie.
IP: 188.147.110.118
bilbao
Gość
na holidaycheck ma tylko 68% rekomendacji z trendem spadającym To raczej słaby wynik.
IP: 178.36.215.254
Użytkownik
Posty: 23
Myślę, że każdy turysta pobyt odbiera na swój sposób. Mnie w moim hotelu się podobało, inny mógł uważać, że wywalił pieniądze w błoto. Najważniejsze jest to żeby sobie odpocząć, niczym się nie przejmować. Tu ważna jest rola biura - organizator powinien zadbać o spokój turysty, o to żeby wszystko było w porządku z hotelem czy żeby oferty wycieczek były ciekawe. Ja już nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu!
IP: 83.6.56.45
bilbao
Gość
aaaaaaaaaa to przepraszam myślałem że chodzi o opinię hotelu a nie reklamę BP. Czyżby Alfa już tak źle stała, że ucieka sie do do takiej formy reklamy?
IP: 178.36.208.6
Użytkownik
Posty: 23
przesada...
IP: 83.24.184.35
tamaryszek
Gość
jeszcze nie byłam w Tunezji. jak na razie odwiedziłam inne państwa w tym regionie , ale do Tunezji jeszcze nie dotarłam. jak tam jest? słyszałam różne opinie. tutaj ktoś narzeka na Alfę, a ja byłam z nimi parę razy i było ok. hotel był zawsze taki jak zamówiłam, nie przypominam sobie problemów z podróżą. to że czasem samolot był przesuniety 2 lub 3 godziny to sie zdarza w lotach czarterowych. ja jadę na wakacje odpoczywać a nie przejmować się drobiazgami jak inni. ma byc ładna pogoda, dobre jedzenie fajne fakultety i święty spokój.
IP: 195.150.165.2
julunia
Gość
Moim zdaniem sama Tunezja nie jest droga. Poszłam na jedno z targowisk i chciałam sobie kupić tam bardzo fajny plecak (ponoć ze skóry wielbłąda, ale tak naprawdę nie mam pojęcia z czego). Na początku sprzedawca powiedział mi na początku 120 dinarów, a w końcu sprzedał za 5. Jedzenie tak samo, są miejsca gdzie jest drogo, a są takie gdzie za niewielką kasę można sie porządnie najeść. Za sam hotel tez nie płaciłam jakoś dużo, a standard był naprawdę na najwyższym poziomie. Ogólnie bardzo opłaca się tam jeździć na wczasy tylko trzeba pamiętać, że walutę można wymieniać dopiero na miejscu, nie można wwieźć do Tunezji dinarów.
IP: 81.219.189.145
Użytkownik
Posty: 23
A jak się rezydenci spisywali? tego jestem ciekawa, bo na to najczęściej chyba narzekają turyści. A u mnie na wycieczce nie miałam do nich zastrzeżeń, bardzo byli mili i chyba nawet mogę użyć słowa troskliwi!
IP: 83.6.64.36
vXdNimxmuQDPy
Gość
Your acritle was excellent and erudite.
IP: 201.70.82.131
gosc
Gość
tunezja to jest to dla blokersów
IP: 83.26.36.185

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » Tunezja to jest TO!

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij