» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » skarga

skarga

Strona: 1

Autor Treść
piotr
Gość
ktoś opisal moje biuro na tym forum w 2008 roku byla to oszustka i palantka pomimo moich wezwań i prosby o ujawnienie się i prośby o pomoc z strony Travel Way zero efektu
od tej pory wpis ten funkcjonuje
moim wpisem "skarga na biuro podróży Travel Way" który to wpis jest całowicie fałszywy chciałem udowodnić iż forum prowadzone przez Travel Way jest nieobiektywne, kazdy może napisac co chce
stąd apel do Travel Way jezeli podejmujecie się administracji forum to powiniście miec mozliwosc identyfikacji wpisujacych i w przypadku podanie kłamliwych rzeczy poszkodowany z pomocą Travel Way może dochodzić przed sądem swoich racji
ku uwadze
Piotr
IP: 89.79.251.231
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Panie Piotrze, nie wiem z kim Pan rozmawiał na temat fałszywych opinii na naszym forum, ale na pewno z nikim z naszego biura, może Pan forum pomylił?

Proszę podać trochę faktów, wkleić linka do tego posta na naszym forum.
Jeśli rzeczywiście ktoś Państwa pomówił to przecież mogą Państwo bronić swych praw przed sądem, my w niczym nie przeszkadzamy, wszelkie potrzebne informacje do identyfikacji przez policję osoby, która Pana pomówiła są na forum ogólnodostępne (adres IP i czas dodania posta).
IP: 79.191.103.33
piotr polok
Gość
przesylam zamieszczone na panstwa forum negatywne opinie o moim biurze apelowalem o ujawnienie sie i prosilem panstwa o pomoc w zidentyfikowaniu zniesmaczonej bylem nawet niegrzeczny w odpowiedzi liczac na reakcje
podalem swoje nazwisko adres biura i nie balem sie ujawnic i uzyc ostrych słow a jednak zniesmaczona nie zareagowala
mam pewne podejrzenia co do tozsamosci (krotko po zakonczeniu sezonu 2008) 2 osoby probowaly wyludzic faktury za wypoczynek bardzo zawyzone w sensie kwoty odmówiłem a także musialem je wyprosic w sposob b. stanowczy z biura - byc moze chodzi o nie nie wiem
sugerujecie aby osoby te znależć po IP nie jestem informatykiem nie znam sie na IP i jak dochodzic przed sadem tożsamości piszącego
uwazam ze jezeli panstwo zamieszczacie opinie szczególnie te negatywne to warunkiem zamieszczenie ich na panstwa forum jest podanie przynajmniej emaila skarżacego zeby poszkodowany mogl sprawdzic i odpowiednio zareagowac a kazdy forumowicz winien u panstwa zdeponowac swoje dane tak jak to sie dzieje np. na allegro
tym sposobem znikna oszusci perfidne dzialania konkurencji itp
zniesmaczona
Cytuj
#4 14:51, 06.08.2008
Gość
nie polecam biura Bus Media - biuro to a właściwie jego właściciel - Pan PIOTR POLOK - oszukuje ludzi, zwodzi, kłamie, naciąga, podaje nieprawdziwe informacji i wogóle nie poczuwa się do obowiązku przeproszenia --- > jednym słowem mówiąc - ma w nosie ludzi, traktuje ich jak g................. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM BIURA BUS MEDIA!!!!
IP: 212.106.191.1
gość
Cytuj
#5 21:56, 18.09.2008
Gość
Potwierdzem BusMedia PIOTR POLOK - oszukuje ludzi
IP: 83.30.103.2
piotr polok
Cytuj
#6 20:41, 21.09.2009
Gość
dot. wypowiedzi " zniesmaczona"
odpowiedź biura Bus Media
dopiero dziś znalazłem te wypowiedź i odpowiadam
jezeli jest pani taka odważna i posluguje sie moim nazwiskiem to prosze miec odwagę sie przedstawić i napisac kiedy pani była z moim biurem i z czego była pani niezadowolona, powinna pani to zrobic po powrocie w postaci normalnej skargi tak jak to sie dzieje w cywilizowanym świecie, mogły sie zdarzyć niedociągnięcia ale wszystko jest do naprawienia
na koloniach było ok. 300 dzieci na wczasach ok. 100 nie miałem zadnej skargi
ukrywa się pani pod jakims pseudonimem, mam watpliwości co do pani intencji, prosze sie przedstawić mieć cywilną odwagę jeżeli uważa pani że racja jest po pani stronie, jeżeli pani tego nie zrobi to stwierdzam że jest pani palantką i oszustką ktorej płaci konkurencja nigdzie pani nie była z naszym biurem i internet dla takich oszustów powinien byc zablokowany
Piotr Polok
IP: 89.79.117.1
IP: 83.22.146.185
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Panie Piotrze,

Nikt nas na pewno nie prosił o jakąkolwiek interwencję w tej sprawie, bo zawsze staramy się jakoś interweniować. Zgodnie z aktualnym stanem prawnym pana dane personalne są chronione, dlatego zmieniliśmy je w postach które Pan przytoczył na Piotr P.

Nie mamy możliwości dokładnej identyfikacji osoby na podstawie adresu IP i daty dodania posta, takimi rzeczami zajmują się firmy telekomunikacyjne dające dostęp do internetu, a ponieważ dane personalne są wszędzie poufne, udzielają tylko informacji na wniosek policji. Dlatego powinien Pan złożyć doniesienie na policję w sprawie pomówienia.

Rejestracja na forum i podanie e-maila też tu nic nie zmienia, bo to nie są dane po których można kogoś zidentyfikować na innej zasadzie niż podana powyżej. Jedyną możliwą weryfikacją byłoby tak jak Pan mówi weryfikować dane tak jak np. na allegro (skany dowodu tożsamości). Takich rzeczy nie robi żadny serwis typu forum czy nawet społecznościowy, kto by się tam wtedy zapisał?
IP: 83.30.139.133
PIOTR
Gość
zgrabnie nie odpowiedziliscie na moje pytania m.in gdzie sie podzial moj wpis negatywnie oceniajacy panstwa biuro czy sami go usuneliscie ?
IP: 89.79.251.231
PIOTR
Gość
nie prosilem o ukrywanie mnie jako Piotr P. bo tylko palanty i szuje ukrywaja sie pod skrótami piszac negatywnie o innych ja nie mam nic do ukrycia nazwalem "zniesmaczona" palantka i oszustką i jakos sie nie obrazila nie odpisala i nie zajela stanowiska tzn. jest oszustką a panstwa forum sluzy takim oszustom zycze szczescia i "gratulacje i uznanie" za "super forum"
piotr polok
IP: 89.79.251.231
Dziwnówek 2010
Gość
To co zrobił pan teraz przechodzi ludzkie pojecie jak tam mozna ludzi potraktowa leci pan tylko na kase i na nic wiencej!!! Niech sie pan zastanowi nad tym co pan robi ok kazdy kto wypowiada sie o panu panie Polok ma racje a osoby co pisza pozytywnie o panu sa poprostu podstawione przez pana:)
IP: 77.253.241.196
Gosc
Gość
Panie Polok, czy uregulował pan juz wynagrodzenia za cały miesiąc pracy wychowawcow na koloniach w Ustroniu Morskim? ???? Mamy już 17 wrzesnia i całe mnostwo nieodebranych przez pana telefonow (bilingi) oraz obietnic bez pokrycia. Jeżeli jest pan bankrutem to należy się do tego uczciwie przyznać, rozpoczniemy wowczas inne działania prawne.
IP: 83.18.212.130
Gość
Gość
hahaha... i dlatego STANOWCZO ODRADZAM to pseudo biuro
IP: 213.238.86.249
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
kurczę widzę coś ważnego mnie ominęło ;) a szkoda, szkoda... Fajny temat się zapowiadał ;)
Pozdrawiam Panią Admin... Świetne forum, jak najbardziej potrzebne i pomocne ;)
a idiocie znajdą się wszędzie... Wszak internet pozwala pozostać anonimowym i nie powoduje konieczności spojrzenia komuś w twarz ;)
IP: 93.157.114.223
Zainteresowany
Gość
Przydatne, a jak!! Tylko sądząc po ilości NEGATYWNYCH wpisów, coś faktycznie musi być nie tak z tym biurem... Kto odważny niech sam się przekona i napisze później swoje wrażenia!!
IP: 77.253.169.153
Ilona
Gość
Byłam z biurem Bus Media w Grecji 3 razy w tym na imprezie Sylwestrowej i byłam zadowolona.
IP: 77.253.251.69
Użytkownik
Posty: 15
oho... zrobiła się trochę afera. Niestety ludzie są zawistni i ktoś bezpodstawnie potrafi czasami popsuć komuś opinię. Nie zawsze zarzuty są przecież prawdziwe,
IP: 188.33.20.243
gosc
Gość
nie zawsze... w tym przypadku to dość często...
IP: 87.205.182.21
Joanna Antonik
Gość
Panie Piotrze- chyba inną drogą nie można do Pana dotrzeć, niż publiczne ujawnianie Pana spraw: więc apeluję tutaj- prosze uregulować płatność za pracę wychowawcy za kolonie w Ustroniu Morskim w zeszłym roku. Mimo wielokrotnych upomnień telefonicznych i wysyłania maili za każdym razem Pan obiecywał, że się tym zajmie i nic z tego nie wynika- nie można tak zwodzić ludzi! szczególnie za tak ciężką pracę. Zdecydowanie nie polecam tego biura jako organizatora kolonii.
IP: 91.198.177.90
J.S.
Gość
Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Poloka za udany pobyt w hotelu Mena Palace w Bułgarii we wrześniu 2011r. Nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu z Pańskim biurem podróży. Bożena oraz Stanisław J.
IP: 46.148.81.58
Maciej
Gość
Uważajcie na strasznie tanie wyjazdy np do Pragi za 200,pln na 3 dni, czy Paryż za 700,pln na 6 dni jest tez Rzym i Budapeszt tam z powodu długów, biura bez nazwy, możecie być zatrzymani przez policję. W organizacjach tych szwindlarskich wyjazdów uczestniczą niektóre biura podróży z Katowic i Częstochowy. Wycieczki te pilotowane są przez nieopłacanych pilotów. Za przewozy tez sie nie płaci kierowcą. Nie wiedzieć czemu Urząd Marszałkowski jest bezradny. Pieniądze od ludzi zbierane są w autokarze bez potwierdzeń i pokwitowań, bez podatków. OSTRZEGAMY WAS PODRÓŻ Z TYMI BIURAMI GROZI POWAŻNYMI KONSEKWENCJAMI. TO JAKAŚ MAFIA BARDZO NIEBEZPIECZNA. Zgadnijcie kto jest w niej aktywny?
IP: 37.8.253.90
Piotr Polok
Gość
IP: 37.8.253.90 - maciej to twój IP po którym można dojść do użytkownika
spodziewaj sie wezwania z prokuratury za obelgi i nazwanie mnie mafią
pamiętaj ze od stycznia 2015 zgodnie z prawodawstwem pisanie w internecie przestało być bezkarne, mimo ze nie piszesz wprost o mnie ale umieściłeś skargę na wpisach dot. mnie.
do zobaczenia w sądzie - kwotę zasadzoną przeznaczę w całości na dom dziecka w katowicach

piotr polok
IP: 89.70.111.210
Zaskoczona
Gość
Pani Ilona czyżby była Pani jedną z pilotów tej wycieczki? :)
IP: 89.25.207.195
stanislaw toso
Gość
Przeczytalem te wpisy chociaz pozno. Zostalem oszukany przez to Biuro a raczej przez pana Piotra Poloka
Robilem rezerwacje hoteli w Itali a on nie raczyl zaplacic za ostatnie zamawiane grupy ktore skorzystaly z hoteli
tak ze wpisy uwazam za prawdziwe.Ja przeznacze pieniadze odejmujac platnosc za hotele na dom dziecka jak
Piotr Polok mnie wezwie do sadu. Czekam na jego odpowiedz bo na Emaile milczy.Szkoda bo moze psuje opinie wspolniczce
chyba ze wszystko przejela od niego. KIepska szkola.
IP: 92.76.190.231

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » skarga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij