» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Re: Smak Orientu z Rainbow Tours

Re: Smak Orientu z Rainbow Tours

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
wybieram się z mężem do Turcji na objazdówkę smak orientu pobyt mamt w hotelu kleopatra sawk proszę o opinie na temat hotelu
IP: 193.24.220.109
ANNA
Gość
Tez wybieramy sie z mezem na Smak Orientu ale niestety nie "załapaliśmy sie " na maj , jak chcielismy i mamy od 4 czerwca do 18 .Tez hotel Kleopatra .Czytałam tu gdzies na forum ,ze jest tam dosc głosno [ hałas z ulicy] ale za to piekna plaza i okolica rozrywkowa. Preferowany głównie przez ludzi młodych.
IP: 83.8.60.131
dergar
Gość
Preferowany przez ludzi młodyh bo tani, byłem ogólnie hotel kiepski brud etc, ale okolica fajna, jeśli chodzi o turcje to polecam przynajmniej hotele 4****
IP: 62.89.75.163
xyz
Gość
Ja byłam w ubiegłym roku i jestem bardzo zadowolona z wycieczki :) Super pilotka - podawała wiele informacji. Program napięty ale naprawdę warto!!! A co do hotelu Savk to nie zgodzę się że brudno - ale nie wiem, może mam małe wymagania ;) Gdybym drugi raz miała wybierać to tylko tę wycieczkę i z tym biurem podróży.
IP: 91.145.136.136
agga
Gość
Odradzam to biuro z całą stanowczością. Takiego braku profesjonalizmu jak na wycieczce do Skandynawii w zeszłym roku to ze świecą szukać!
IP: 83.238.239.229
aga
Gość
Wyjeżdżamy 6 sierpnia. Hotel Lonicera resort. Jeżeli ktoś ył w sierpniu na smak orientu, to niech napisze jak było i czy nie będzie za gorąco.
Czy ktoś może powiedzieć coś o hotelu ?
IP: 77.253.165.15
monika
Gość
ja wyjezdzam w lipcu do hotelu lonicera resort ;)
IP: 83.31.246.104
bylam.w.sierpniu
Gość
bylam.w.sierpniu
ewm3@wp.pl
IP: 83.24.196.65
zielonookameg
Gość
ja wybieram sie w lipcu - tez hotel kleopatra
IP: 84.10.82.120
AGA
Gość
Ja jade 6 sierpnia na wycieczkę smak orientu a następnie hotel Le Merydien
IP: 89.76.108.91
Ania
Gość
A my wybieramy sie na smak orientu od 23 lipca-potem hotel Meryenn-ktos cos wie o tym hotelu?A moze sie ktos wybiera w tym terminie?
IP: 89.79.203.187
agaci
Gość
ja wróciłam18-go z objazdówka plus lonicera - bardzo zadowolona, było super. Hotel bardzo dobry, tyle że duży, dużo dzieci.
IP: 136.8.150.6
darek
Gość
Hotel savk to bardzo fajny i dobrze urządzony hotel leżący na plaży naprawdę polecam -ja tam w te wakacje byłem
IP: 83.9.162.50
Sławek
Gość
Proszę o opinięnt tej wycieczki - mam zamiar wyjechać z zona we wrześniu. Proszę równiez o opinie nt hoteli w Turcji, proponowanych przez Rainbow (interesują nas "ciche"). Serdecznie
IP: 62.233.249.59
Bea
Gość
Byłam na tej objazdówce na przełomie maj/czerwiec. Dość intensywna, długie przejazdy, mało czasu wolnego. Z powodzeniem mogłaby trwać 10 dni.
IP: 88.220.70.186
matti
Gość
smak orientu sierpień/wrzesień - hotel sayonara - proszę o opinie o hotelu
IP: 87.96.44.246
Marcolino
Gość
tez siew ybieram z katowic przelom sieprnia/wrzesnia
IP: 83.230.7.53
barbul
Gość
Zalety: Wspaniałe, świetnie zorganizowanie przewodniczki : P. Katarzyna Rotter , Selda Baybo . Dzięki nim zrealizowaliśmy w 100% program i dużo dużo więcej. Amazing ! po prostu niesamowity 8-dniowy pobyt w Republice Turcji – Türkiye Cumhuriyeti :D;D
wady: mała usterka klimatyzacji w autokarze szybko naprawiona ...
opinia: - Turcja - '' Smak Orientu '' 23-30 09 2009 :D;D xD :)) polecam serdecznie objazdówkę - to świetny sposób na poznanie różnego oblicza i piękna tureckiego kraju. Jest to męczące - z pewnością - jak na każdej - ale za to oglądasz wiele niezapomnianych miejsc. Warto ! Pozdrawiam : Andrew z USA - Phoenix /Arizona :) P.Iwona [ Mouse ] , Andrzeja / Pawła , lokalną turecką przewodniczkę - Selda Baybo , Ryszarda , Bogusława z którymi miałem przyjemność zwiedzać np : Stambuł Yerebatan Sarnici czyli Zatopiona - Cysterna :D;D z Turcja na objazdówce wróciłem bardzo zadowolony i zapewne nie raz i nie dwa skorzystam z ofert tego biura. Pamukale - rewelacja,Kapadocja rzuciła mnie na kolana,a wieczór turecki - bomba ;)) Swój udział w miłym wrażeniu z całości miała przewodniczka - P.Katarzyna Rotter - pełen profesjonalizm , pilotka rewelacyjna, posiada bardzo dużo wiadomości na temat Turcji i cudownie umie je przekazać, serdecznie pozdrawiam ;D Dzięki i do miłego zobaczenia na szlaku z '' Tęczowym Biurem Podróży '' . Ogólne wrażenia z pobytu rewelacyjne ! xD :) Wycieczka miała tez swój ponad programowy chwilowy przestój , w autokarze strzeliła opona - tzw. kapeć ;D ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . Jednym słowem pobyt w Turcji to super niezapomniane przeżycia !!! :D;D
IP: 217.98.20.195
evita
Gość
Ja wybieram się na objazdówkę 8.06--21.06-2011. hotel May garden-był ktoś proszę o opinie.
IP: 89.229.52.207
super
Gość
Fantastycznie. pilotka magdalena nafalska po prostu chodząca encyklopedia hotele też fajne (w jednym nawet basen) jedzenie skromne ale dobre . Turcja jest piękna
IP: 89.107.158.227
Mila
Gość
Wybieram się na objazdówkę i wypoczynek Turcja -smak orientu od 14 września , na wypoczynku mamy hotel Creen Peace k/Alanyi czy to jest dobry hotel i czy na objazdówce będzie ciepło czy trzeba brać ciepłe rzeczy. Pozdrawiam
IP: 83.21.212.216

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Re: Smak Orientu z Rainbow Tours

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij