» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 109 110 111 112 113 114 115 116 117 > »

Autor Treść
BartNH
Gość
z tego co się dowidziałem za opóźnienie powyżej 4h należy się odszkodowanie, jeżeli opóźnienie trwa więcej niż 2h możemy już domagać sie jedzenia i picia. Operator też w ramach rekompensaty może nam gratis dodać na miejscu wycieczkę fakultatywną.
IP: 89.78.210.226
Seba
Gość
Wiecie to też wszystko zależy od biura z jakiego lecicie. Najlepiej przeczytać umowę, ja w każdym razie nic w umowie na temat opóźnienia nie znalazłem, fakt vouchery na jedzenie dostaliśmy. Jeżeli chodzi o samolot to cóż latałem w swoim życiu już wieloma liniami i samolotami i muszę stwierdzić, że niektóre samoloty dużych linii lotniczych są gorsze.
IP: 178.42.174.251
KASIA
Gość
NIGDY WIECEJ! Hotel ładny, obsługa TRAGEDIA! chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo. 80% Polaków. Kto był w innym hotelu i było mu tam dobrze, niech nigdy nie jedzie do tego! Syf, brud, smród, zero dbania o gości. bary zamykane przed czasem, naczynia niedomyte, zero porządku na stołówce, kelnerzy złośliwi. Zmieniłam hotel po 5 dniach. reklamacja złożona, czekam na odpowiedz. ps: zmiana hotelu kosztowała mnie 300 usd! NIE POLECAM NIKOMU NORMALNEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 46.113.233.12
KILOF
Gość
My lecimy 16.09 z Poznania nie przejmuje sie tymi opiniami bo pisza je księżniczki którym skakał bym cały dzień po głowie, wielcy polacy, buraki już się napatrzyłem jak siedzą te wieśniaki 2 tygodnie przy basenach i tylko piją i jedza te frytki.
IP: 62.21.62.193
Seba
Gość
Kilof i masz całkowitą rację, nie ma się co przejmować, tak jak już pisałem wcześniej jest parę rzeczy na które można się skarżyć, ale jakbym miał się przejmować wszystkim to najlepiej wtedy nie wychodzić z domu i na wczasy jechać na własną działkę, jeżeli się taką posiada.
IP: 178.42.177.124
kasia
Gość
a tak przy okazji, to z dawaniem kasy do paszportu sie zastanowcie, bo ja dalam 20 dolcow i dostalam pokoj z widokiem zaje**istym: na dach drugiego hotelu. Masakra. po okupowaniu recepcji na drugi dzien laskawie nam zmienili. W zyciu wiecej nie pojade do tego syfu. Jak ktos w d*pie był u g**no widział, to mu się tam może podobać. I nie jestem ksiezniczka, tylko zaplacilam i oczekuje komfortu i dobrego traktowania, a nie chamstwa. Być moze niektorzy maja za male ambicje i wymagania, jesli twierdza, ze to taki wspanialy kurort. tak wspanialy, że aż muchy na stołówce bzyczą z wrazenia! powodzenia.
IP: 109.243.3.42
Kilof
Gość
Co Ty zapłaciłaś? 2500? Czego Ty wymagasz? Jak byś dała 4 koła za osobę to byś miała araba który by Cię wachlował a tak to jesteś w 3 gwioazdkowym europejskim hoteliku z widokiem na śmietnik. Jesteś księżniczka bo oczekujesz od biednych dosłownie biednych zmęczoncy życiem arabów żeby skakali obok Ciebie, jak patrzysz na kogoś z góry i uważasz się za lepszą a pana w recepcji za drugą kategorię to nawet jak byś dała 100$ to dał by CI prycze w piwnicy.
Czasami uśmiech i dobre nastawienie wystarczy
IP: 62.21.62.193
Seba
Gość
Widzisz Kasia ja dałem 10 papiera i miałem zajebis..ty pokój może dałaś za dużo i się wystraszyli, że może za dużo później będziesz od nich chciała, wybiłaś się niepotrzebnie. Ja bywałem już w swoim życiu w gorszych i lepszych miejscach od SDeP i jak na mój pobyt to nie miałem za dużo powodów do marudzenia, liczy się nastawienie
IP: 178.42.179.42
megi
Gość
w takim razie 3/4 forumowiczów jest nienormalnych bo jeździ do Sunny,a 1/4 to przygłupy bo zapodają tam regularnie.czytając twoje posty to nie dziwię się,że obsługa była chamska w stosunku do ciebie jeśli posługiwałaś się takim prostackim językiem jak tu na forum plus obrażona mina księżniczki rodem z Polski.następnym razem wybierz się do Dubaju.inne wrażenia gwarantowane.
IP: 83.5.221.67
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
uwielbiam to forum :D
Jesteście zajebiści ;)
IP: 93.157.113.172
Użytkownik
Posty: 39
Kochani,

nie uważam się za księżniczkę i nie spodziewam się cudów-wianków za 1800 zl za tydzień. Hotel jest OK, ale tak jak napisałam: jedna restauracja plus 2-3 stanowiska na zewnątrz przy pelnym obłozeniu hotelu to zdecydowanie za mało. Jedzenie mało urozmaicone, ale też zapewne z tego powodu, że jedna knajpa na tak wielki hotel. Smak potraw to co innego, bo mozna gotować z małym urozmaiceniem, ale smacznie... a tak nie do końca było, ale były potrawy bardzo fajne :)

Zacytuję siebie z poprzedniego postu : "Ogólnie podsumowując:
gdyby poprawili kuchnię to hotel jest OK - na tydzień leniuchowania lub dwa tygodnie wypoczynkowo-wycieczkowe. Co do animacji to nie muszę ich mieć nie wiadomo ile, bo gdy się jedzie większą grupą lub gdy - tak jak my - zapoznaje się szybko towarzycho to bez animacji da radę wytrzymać."

Ponieważ nie sądzę, żeby coś się szybko zmieniło, a poza tym nie uważam, że trzeba jeździć non-stop do tego samego hotelu to SDeP odpuszczam, a tym co tam jadą życzę po prostu dobrej zabawy :P

I nie ma co sobie wymyslac do ksiezniczek, przygłupow itp itd...
Ja nie jestem agresywna - agresywność jeden :P :P :P
IP: 83.28.179.120
Użytkownik
Posty: 39
Aaaaaa i jeszcze tylko:

Co do kasy za pokój to dałam 5 EUR i miałam 4 pietro z widokiem na morze, basen i lagunę :D I bardzo mi sie podobalo :P


Odpoczywajcie tak jak ja czyli aż do obrzydliwości :) Wróciłam nawet chyba zmęczona lenistwem, hahahahah
IP: 83.28.179.120
megi
Gość
dorota mój post był skierowany do Kasi.ja też widzę pewne niedociągnięcia w Sunny,ale co do chamówy to się nie zgodzę.
IP: 83.5.227.75
Użytkownik
Posty: 39
megi, luzior :)

każdy ma złe i dobre chwile ... więc jakiś rachunek sumienia i ja sobie strzeliłam :P
Staram się nie szukać dziury w całym. Jadę na urlop, żeby się nie stresować. No chyba, że rzeczywiście dzieje mi się krzywda ;) Chociaż przy tej nacji wrzaskiem nic nie wyegzekwujesz: jak Allah pozwoli to sie zrobi... A jak nie to nie ma bata :)

Mnie osobiście wkurzyli dwaj faceci: jeden barman z baru basenowego Mohamed i animator Momo. Z usług pierwszego nie skorzystałam już więcej - chodziliśmy do baru przy lagunie/morzu lub do Lobby, a z animacji "miszcza" Momo tym bardziej nie - dziewczyny Rosjanki były fajniejsze :P Co do reszty to nie mam zastrzeżeń. No może "naleśnikowiec" wyglądał jakby kto mu matkę zabił, ale jakoś się dogadywaliśmy i nawet zdarzało mu się pożartować :)

Mieliśmy też akcję z kantorowcem. Stoimy sobie w 30 osób i grzecznie czekamy. Kantor od 10.00, kasjer pojawiał się ok. 10.15. Zanim się rozpakował była 10.30. Ale nic, stoimy sobie. Przed nami jako pierwsza stoi Serbka, która usiłuje udowodnić kasjerowi, że ma obowiązek przyjąć walutę jej kraju. Kasjer, że nie, że tylko 4 wymienione (USD, CHF, EUR, GBP). Ona swoje, on swoje... i tak przez parę minut. I co robi kasjer??? Pakuje dobytek i wychodzi, bo on dziś już nie pracuje. :roll: Wszyscy w szoku. Zaczynamy wołać do niego, żeby wracał itp... Dopiero recepcjonista uratował sytuację :mrgreen:
IP: 83.24.92.44
KILOF
Gość
dorota_wawa Do Ciebie nic nie mam, chodziło o Kasie. Ile jest wpisów od polaków w necie na temat tego hotelu? kilka.. a ludzi odwiedzającyc? tysiące, kto pisze negatywy? prawie wszyscy! pozytywy? nikt!!!
pytanie
Jade 16.09 włoże im 10$, napisać na kartce w paszporcie że chce widok na na morze? cHYBA BĘDZIE PEWNIEJ CO?
IP: 62.21.62.193
masa
Gość
a my własnie wylatujemy:) od czytania glowa boli..juz sami nie wiemy gdzie lecimy;)
pojedziemy zobaczymy...:) byle odpoczac i szczesliwie wrocic:)
pozdrawiamy wszytskich goraco..
IP: 31.174.64.200
BartNH
Gość
Spędziłem cudowne wakacje od 2. IX do 9.IX !! Nie mam zastrzeżeń!! Obsługa w pocie stara się ile może a że momentami nie wyrabiają to niestety nie jest to mały hotel a nam cierpliwości nie zaszkodzi!! Ładny pokój na wstępie dostałem nie za kase w paszporcie ale za uśmiech na twarzy i miłą rozmowe od początku. Jeżeli jesteśmy uśmiechnięci i potrafimy porozmawiać to każdy pomoże nam w każdej sytuacji!! Złe opinie to zapewne te tragiczne dupy które w godzinach wieczornych ubierały szpilki i suknie i popierd... po piachu i się lansowały blachary :))) Ja bawiłem się super!! Adriano super gość :) Polecam również Roberto który proponuje Safari na którym byłem i było woowww super! Obaj Ci goście mówią po Polsku. Barmani owszem mało mili ale do tych którzy myślą że jak mają niebieską opaskę all to są panami!! Ludzie potrafią podchodzić pod bar z własnymi butelkami po mineralnej i rządać wódy!! Swoją drogą Bogu dzięki że kupiłem sobie na bezcłówce bo szczerze żeby pić te ich alkohole to trzeba być mega lumpem.. A tacy już o 9.59 czekali w kolejce na otwarcie baru. Jedzenie oki duży wybór, więc codzień jemy coś innego, a jeżeli ktoś nie ma umiaru to co się dziwić że pisze że to samo itp.. Nie dałem ani razu napiwku a co dzień spędzałem chwilę na rozmowie z kimś z obsługi ponieważ oni szanują ludzi uśmiechniętych, miłych i otwartych!! Niestety połowa nas jadąc tam myśli że jest królami a oni to parobki. POLECAM plażę dla tych którzy chcą wypocząć, dla tych którzy chcą poszaleć to basen i laguna.
IP: 89.78.210.226
KILOF
Gość
BartNH napisał
Złe opinie to zapewne te tragiczne dupy które w godzinach wieczornych ubierały szpilki i suknie i popierd... po piachu i się lansowały blachary :)))


OOOOooo ja czekam na te lachy:D Po co animacje jak te lachy z dyskotek robią większe szzzoooołłł:D
Wstyd mi za te wieśniary
IP: 62.21.62.193
kasia
Gość
podsumowując w dupie byliście i gówno widzieliście:) ps: zaplacialm duzo wiecej niz 2500:) to moj ostatni post, papa
IP: 31.175.83.185
Użytkownik
Posty: 39
Kilof,
ja miałam kartkę w paszporcie, ale ponieważ przy recepcji byłam tylko ja i mój mąż to zanim przeczytali karteczkę już im nawijałam co bym chciała :D dostałam wszystkie trzy widoki, heheh i morze i, lagunę i basen

User posted image
IP: 83.6.189.145
KILOF
Gość
KASIU to jak dałaś więcej niż 2500 to przepłaciłasza takie warunki Prima Donno. Zostałaś oszukana! Dziwne przecież tyle widziałaś, zwiedziłaś i dałas się nabrać na taki syf?
HAHAHAHAHAHHAAHAH Ostatni post? Powinnaś napisać UCIEKAM.

dorota_wwa No to fajnie:) Ja osobiście wole tylko samo morze:) Ta laguna mnie nie interesuje za bardzo bo to jak basen, zrobione przez człowieka, ale dobra nie marudze bo bede jak Księżniczka Kasia ojjjj zapomniałem się ukłonić. Będzie chłosta:/
IP: 62.21.62.193
Użytkownik
Posty: 39
megi,
padłam :D :P

Co to za spam z Brunei??? Admini, halllloooooo !!!
IP: 95.49.245.58
paula
Gość
witam wszystkich:)czy ktos z Was kochani ma namiary na polska animatorke Judyte??z tego co wiem czesciej pracuje w palma de mirette ale w sunny tez byla,bardzo prosze o wiadomosc-pozdrawiam
IP: 83.26.138.192
Użytkownik
Posty: 1
Ja zwariowałem na punkcie tej ślicznej mega zgrabnej Rosyjskiej animatorki od fitnessu !! Ale nawet imienia nie zapamiętałem, mimo że wyciągła mnie na scenę i musiałem grać policjanta h ah aha ah aha
IP: 89.78.210.226
paula
Gość
Rosjanki które ja kojarzę to Lena i Susza-czy jakoś tak:)jęśli ktoś ma jakiekolwiek namiary na Judytę chociaż facebook bardzo proszę o pomoc-pozdrawiam
IP: 83.4.135.87

Strona: « < ... 109 110 111 112 113 114 115 116 117 > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij