» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » OIS OSZUSCI

OIS OSZUSCI

Strona: 1

Autor Treść
Aga
Gość
Bylismy ze znajomymi w tym roku w Chorwacji z Oisem...

Oszukano nas i nie tylko nas...
mielismy miec studio 6 osobowe, 3 pokoje, kuchnia, lazienka...
dostalismy pokoje w zupelnie innej willi....
ktorej nawet nie ma w ofercie na ich stronie....
jeden pokoj nie mial w ogole lazienki...
kuchnia byla jedna wspolna na cala wille

z rozmow ktore prowadzilismy z innimi uczestnikami wynikalo, ze nie tylko nas OIS oszukal....

miasteczko (biograd) ladne... jednak nie warto jechac z tym biurem....!!! oszusci... w momencie pokazania umowy, ze mieszkamy w innej willi rezydentka powiedziala, UMOWA NIE JEST ISTOTNA, ONA SIE NIE LICZY!!!! PO CZYM DODALA ZE W WYBRANEJ PRZEZ NAS WILLI NIE MA W OGOLE TAKIEGO APARTAMENTU JAKI WYBRALISMY!
IP: 83.31.254.195
Aga
Gość
CO DO WIEKU UZYTKOWNIKOW
JEDNI BYLI GRUBO PO 35
A DRUDZI GRUBO PRZED 18 ROKIEM ZYCIA....

dodam jeszcze, ze zbiorka byla planowala na 6.30
bylismy wszyscy o 6
o 7 podszedl do nas jakis facet i mowi, przepraszamy ale zbiorka przelozona na 8.30 moge wam kupic herbate za 1 zl...
klamali jeszcze, ze wyslali maile z inf.... jednak nikt z naszej 6 nie dostal maila...
z nami czekalo jeszcze ok 30 obych osob....
IP: 83.31.254.195
mmla
Gość
OIS to dno i wodorosty szkoda słów na te g..no już nigdy więcej nie dam sie zrobić w konia.
IP: 89.161.19.46
Cezar
Gość
hehe śmiać mi się chce z tego co czytam haha

Ja w tym roku byłam z OISem w Biogradzie i wróciłam bardzo zadowolona. Bardzo fajne wycieczki fakultatywne, pomocny rezydent na miejscu. Studencki klimat, wille bardzo ładne, nie przeszkadzało nam to,że mieszkaliśmy w kilku miejscach ( można było robić biforki codziennie gdzie indziej).

Nasz turnus też czekał na przesiadkę i nikt nikomu nie miał tego za złe.Takie opóźnienia mogą zdarzyć się każdemu i nie są spowodowane czasami przez organizatora wyjazdu. W tym roku wracając z hiszpani czekaliśmy 10 godzin we Francji i wszyscy wróciliśmy zadowoleni:D:D:D:D:D

Co do wieku uczestników, to chyba zapisując się na wyjazd jesteście świadomi w jakim wieku będą uczestnicy!! :) I ja osobiście nie widzę przeszkód,żeby integrować się z tymi 'grubo po 35 i 18' :)
IP: 79.185.34.207

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » OIS OSZUSCI

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij