» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 31 32 33 34 35 36 >

Autor Treść
andrzej
Gość
Ktoś był ostatnio w hotelu Ruspina w Tunezji? Lecimy 21.06.11 z Katowic.
IP: 31.63.186.54
robert
Gość
To biuro jest beznadziejne. Wprowadzili do swojej oferty Emiraty, tylko że nikt się do tego nie przygotował. KOmpletny bałagan, resydentka bez fundamentalnych wiadomości - jedynie przeszkadzała. Firma niczym się nie przejmuje. Ogólna tragedia. Tylko dlatego, że zmany w język angielski zobaczyliśmy atrakcje Dubaju. Kierunek super- biuro beznadziejne.
IP: 77.115.183.193
jak
Gość
Bez przesady nie jest tak źle i nie można generalizować. Ja byłam z nimi już dwa razy w Tunezji i Egipcie i zawwsze wracałam zadowolona, a rezydenci bardzo kompetentni i sympatyczni.
pozdrawiam,
IP: 83.24.96.125
bilbao
Gość
Zdecydowana wiekszość ludzi jedzie na wczasy by mieć piękne wspomnienia. Wspomnienie " nie jest tak źle" Nie jest szczytem marzeń większości Turystów. Napisz jakie masz doświadczenia z innymi BP na tych kierunkach, wtedy twój post będzie bardziej wiarygodny. Jeżdżę kilka razy w roku z różnymi biurami. Jedne sprawują sie lepiej, drugie gorzej, ale jedno jest pewne S&F moich pieniążków juz nie zobaczy( podobnie jak Alfa)
pozdrawiam
http://naszewojaze.cba.pl
IP: 77.254.239.8
Szylusia
Gość
Witam
Zdecydowanie zaliczyć się muszę do osób,które są mega zadowolone ze swojego pobytu na wakacjach z biurem SUN & FUN.
Przyznaję po wykupieniu wycieczki martwiłam się co będzie,jak coraz więcej ludzi pisało negatywnie o tym biurze,ale.....
W naszym przypadku wybór SUN&FUN to strzał w 10.
Wylecieliśmy z Gdańska 3-ego maja o planowej godzinie,na lotnisku była Pani z biura,która przekazała nam bilety oraz vochery do hotelu.
Po przylocie do Sharm el Sheik wszystko było ok,czekał na nas rezydent,który był Egipcjaninem płynnie mówiącym w naszym języku.
Autobus czekał przed wyjściem z lotniska,gdy dotarlismy na miejsce okazało się,ze hotel,który wybraliśmy(SHORES GOLDEN) jest chwilowo nieczynny,jednak zostalismy zakwaterowani do hotelu SHORES ALOHA,czyli tej samej sieci,ale położony nad samym morzem i posiadającym przepiękną rafę koralową,co za tym idzie cena jego w normalnym zakupie jest wyższa.
Zaskoczenie było mega pozytywne,bo jak się okazało z SHORES GOLDEN byłoby kawałek drogi na plażę,myślę,że więcej niż 400 m.jak to piszą w katalogach.
Hotel przyjemny,pokoje przestronne,w większości położone przy basenie,w piętrowych domkach mieszczących chyba po 8 pokoi.Pełno kwiatów,oświetlonych alejek,jedzenie w ALL nie do przejedzenie,wbrew opiniom codziennie coś innego.
Rezydent biura dostępny pod telefonem,bez problemu zawiózł znajomą do szpitala,gdy dostała uczulenia na słońce.Trzy razy w tygodniu był również w hotelu ,dostępny dla osób,które miały jakies problemy,pytanie itp.
My nie korzystaliśmy z jego usług,bo nie mieliśmy takiej potrzeby.
Transfer z Hotelu na lotnisko o czasie,rezydent był z nami do samego końca,zainteresowany cały czas czy wszystko jest w porządku.
Nie wiem czy to nasze szczęście czy poprostu ludzie mają za duże wymagania co do pracy biur,albo obwiniają je za problemy z biurem nie związane,czyli za zimna woda w morzu,w kranie,zle przyprawione jedzenie,za ciepło,za zimno itp.
Ludzie nastawienie jest najważniejsze,jedziecie na wypoczynek,więc nastawcie się ,że będzie super............
Ja na pewno kolejny raz pojadę z SUN & FUN
Pozdrawiam

ps.
Zazdroszczę ludziskom,którzy dopiero szykuja się na wyjazd.....mi te 2 tyg minęły ekspresem:(
IP: 77.253.207.34
andi
Gość
ktoś był w tym roku w ruspinie w tunezji?
IP: 31.63.159.55
Użytkownik
Posty: 128
może ADMINISTRATOR zrobiłby pożądek tutaj i w końcu zablokował żartownisia :gemowm" !!!!!!!! i jego 3 numery IP ?
IP: 89.74.97.131
Użytkownik
Posty: 128
DZIĘKUJĘ BARDZO :)
IP: 89.74.97.131
eva74
Gość
Byliśmy z Sun&Fun w Egipcie 28.06.-12.07.2011r. Powiem szczerze, że po przeczytaniu wielu opinii byliśmy przerażeni co nas czeka. Jednak zostaliśmy mile zaskoczeni. Nie ukrywam, że zmienili nam hotel. Jednak nie jest to wina samego biura, tylko braku turystów. Mieliśmy być w Shores Golden (jest to hotel w 2 linii brzegowej)natomiast zostaliśmy zakwaterowani do hotelu Shores Aloha ( w pierwszej linii brzegowej) zyskaliśmy na tym. Nie ma się co dziwić, że właściciel kilku hoteli przy bardzo małej liczbie turystów kwateruje gości do jednego położonego bliżej morza. Rezydent Tamar- Egipcjanin mówiący po Polsku był w hotelu w wyznaczonych godzinach, wywarł jak najlepsze wrażenie. Hotel OK, jedzenie smaczne i dużo. Byliśmy ekipą 9 os. (6 od dorosłych i 3 nastolatków) nikt z nas nie miał żadnych problemów żołądkowych. Wylot do Egiptu, wyjazd z hotelu na lotnisko i wylot do Polski zgodny z podawaną godziną, bez żadnych opóźnień. Nie znajdujemy najmniejszego minusa dla biura Sun&fun. W hotelu obsługa bardzo miła i pomocna w każdej sytuacji. Reagują na zgłaszane usterki (np. słabo chłodzącą klimatyzację) Oczywiście cieszą się z bakszysza, ale nie są nachalni. W przypadku dodatkowych pytań odnoście hotelu czy biura służę pomocą. Już tęsknię by tam wrócić :)
IP: 83.23.114.151
MATIKA96
Gość
Byliśmy z Sun Fun w Egipcie. Wszystko na 5+. Gorąco polecamy :)
IP: 83.20.190.72
serafin
Gość
Hm, zastanawiałem się co tu napisać. Ograniczę się tylko do stwierdzenia, że to biuro podróży to jeden wielki burdel. Zmienili nam hotel z cztero na trzy gwiazdkowy. Nie było słowa przepraszam ani pocałuj mnie w d...pę. Różnicy w cenie ma się rozunieć też nie zwrócili. Nigdy więcej wakacji z nimi. NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.4.134.198
d@k
Gość
nigdy więcej sun@fun!!!!!! nie dajcie się nabrać !!!!
Do sun@fun- czy wy nie widzicie tych komentarzy!!!! jeszcze trochę to zejdziecie z polskiego rynku! oszuści i naciągacze!!!!!!!!
IP: 87.204.165.84
Grzegorz
Gość
Popieram. To biuro powinno zniknąć z naszego rynku turystycznego. Dziadostwo na całej linii.
Nam też obniżono standard hotelu bez zwrotu pieniędzy. Kiedy wysłałem zapytanie dlaczego to zrobili, odpowiedzieli że w szczycie sezony letniego takie praktyki są dozwolone.
Zastanawia mnie jedno: kiedy u nich kończy się sezon letni. My z rodziną byliśmy w Hurghadzie w grudniu zeszłego roku( ????)
Powiedziałem sobie, że już nigdy nie polecimy z tym pożal się Boże biurem i naprawdę odradzam wszystkim korzystania z ich usług. Te sporadyczne wypowiedzi chwalące to biuro są dobitnym przykładem na brak profesjonalizmu ze strony S&F. Znakomita większość opinii jest negatywna. Zadowolonym z tego biura można tylko pozazdrościć, że mieli szczęście. Jednak chyba nie o szczęście w takim przypadku powinno chodzić, a o profesjonalne załatwienie sprawy.
IP: 83.8.115.124
zawiedziona
Gość
Odradzam wycieczki fakultatywne z tego biura! Byliśmy w tym roku (2011) w Egipcie, kupilismy wycieczki u rezydenta-wiadomo dla bezpiezeństwa i profesjonalizmu. Rzeczywistosc okazała sie niestety inna...nikt o nas nie "dbał"...na wycieczce na wyspe giftun...nasz "opiekun"...... spał, nie dbał o dobr sprzetu do snurkowania...a przeciez wyskakuja ludzie na srodku morza praktycznie!!! Wole juz zapłacic mniejsza o połowe cene i miec taki sam wyjazd...nigdy u rezydenta!!!
I nie piszcie mi ze akurat nam sie to przytrafiło...tak nie moze byc powazna firma powinna juz dbac o swoich klientów...Nie rozumiem wytłumaczenia osób i pretensji na forach jak ludzie opisuja taka sytuacje i sa kwitowani słowami" akurat Wam sie przytrafiło" albo tego typu...Nie bedzcie tacy madrzy jak sie Wam udaje kiedys tez moze cos nie wypalic. A fora sa po to zeby dzielic sie SWOIMI odczuciami i doswiadczeniami!!!!!
IP: 153.19.161.6
polaja
Gość
odradzam sun&fun,niekompetentni,niedoinformowani co do zasad panujacych w hotelu i regionie do ktorego oferuja wyjazdy...wycieczki fakultatywne zmieniaja jak chca i na co chca...to juz moj drugi wyjazd z s&f i ostatni...nie polecam nikomu...
IP: 86.40.80.175
bratek68
Gość
lece do Tunezji z tym biurem 19.04 2012 i już sie boje na 14 dni zobaczymy jak będzie opisze wszystko jak było pozdrawiam
IP: 83.29.100.25
Aśka
Gość
My też czujemy się oszukani przez sun&fun,ponieważ wykupiliśmy wczasy na czerwiec już w styczniu,bo podobno mieli super ceny i jakież było nasze zdziwienie kiedy na początku marca odkryliśmy,że ta sama oferta jest w regularnej cenie tańsza o 300zł.To oszuści i nikomu nie polecam wakacji z tym biurem.
IP: 109.110.199.208
Kaśka
Gość
Oszuści!!!Oferta nie zgodna z rzeczywistością,brak kontaktu z rezydentem.Zostałam oszukana przez te biuro, na moje żądanie zmiany hotelu (przebywałam w Alanya hotel Palm Cam)rzekomo 3*, wrzesień,tydzień za 1700 zł.All Inclusive.Byliśmy głodni i zawiedzeni.Rezydentka po kilku dniach próśb odpowiedzi na reklamację, zaproponowała nam zmianę hotelu (pozostało 4 dni) za dopłatą 200Euro od osoby.Złożyłam reklamację ponownie po przyjeździe do Polski,mimo,że biuro nie wywiązało się z terminu odpowiedzi , minęło 30 dni, twierdzi, że się wywiązali i że moja reklamacja jest niezasadna.Chcą mnie zmęczyć pismami z nadzieją , że taki szaraczek się podda! Nie poddam się oddaję sprawę do Sądu, nie odpuszczę oszustom!!!
IP: 81.190.230.17
Gość
Gość
Czuję się oszukany przez SUN & FUN. Wykupiłem wycieczkę 8 dniową i na taką podpisałem umowę. W momencie podpisywania umowy nie były znane godziny wylotu i przylotu do Polski, dwa tygodnie przed wylotem otrzymałem informację, że wylot mamy ok. 19:00 pierwszego dnia wycieczki a na miejsce wypoczynku trafimy drugiego dnia wycieczki ok. 5:00 rano. W ten sposób tracimy prawie dwa dni z całej wycieczki . Powrót do Polski SUN & FUN zaplanowało nam 8 dnia już ok. 5:00, czyli tracimy kolejny dzień wakacji. Podsumowując SUN & FUN z wakacji 8 dniowych pozostaje nam tylko 5 dni wypoczynku. Rzeczywista oferta nie jest zgodna z zapewnieniami. Czuję się oszukany.
IP: 80.50.93.58
mar
Gość
1 raz bylismy z biurem sun&fun. Wszystko zgodnie z plannem bez zadnych zastrzezen. Jesli chodzio nasza rezydentke Vigrginie to smialo powiem ze pierwszy raz prafilismy na normalna kobiete ktora wiedziala co robi i ktora naprawde umiala zajac sie goscmi. Pilotka przywozaca nas z lotniska natomiast... straszne babsko... dobrze ze raz z nia kontakt mielismy. z Sun&fun bylismy w kairze i rownierz mile zaskoczenie. Pilot egipcjanin ( niestety nie pamietamy imienia ale byl starasznie chudziutki i byl koptem) znakomicie zoorganizowany doskonale mowil po polsku. bylismy zachwyceni ze czlowiek moze tak dobrze zorganizowac wszystko do okola. Jednym slowem Sun&fun dzieki za udane wakacje.
IP: 94.40.12.180
Krzysiek
Gość
Witam. Również wykupiłem wraz ze znajomymi proponowaną przez nich wycieczkę już w styczniu, gdy godziny wylotów były nieznane. Jakiś tydzień temu okazało się że wylot jest o godzinie 23:35 26 lipca (nasz pobyt zaczyna się 26 lipca), więc w hotelu jesteśmy drugiego dnia pobytu w okolicach śniadania. Chciałbym się zapytać czy coś takiego jest zgodne z prawem, ponieważ pierwszego dnia naszego pobytu nie miniemy granic Tunezji, wciąż pozostaniemy w Polsce, bądź krajach ościennych. Prosiłbym o jakąś sensowną odpowiedź.
IP: 87.101.73.144
Magda
Gość
na umowie, którą się zawsze podpisuje jest informacja, że dni wylotu wliczają się w długość pobytu. Więc mogą to być dowolne godziny i przez to tracimy dni naszego urlopu.
IP: 94.75.122.9
majka
Gość
wróciłam z Tunezji byliśmy z sun fun bardzo zadowoleni super rezydent zawsze pomocny. Ogólnie urlop bardzo udany!
IP: 83.29.47.225
kaama
Gość
a w jakim hotelu???????
IP: 83.3.15.42
EGIPT
Gość
WITAM - Harmony Makadi Bay-
WŁAŚNIE wróciliśmy z Egiptu 2 tyg. 2 600 /osoba 11-08-2012 to ten czas kiedy padło 9 biur i tanie linie lotnicze OLT EXPRES
no i cóż nie odczuliśmy tego ,pobyt udany bo musi być udany bo zawsze zależy od nas i jak ktoś pisze negatywy to jest prostak albo chce zaszkodzić innym biurom. Prawda jest jedna kupować bilety i jazda w słoneczne regiony bo niestety nasze kochane morze gdzie się jeżdziło przez 10 lat to już nie to mało ,że kupę kasy się wydaje na bzdety puby i bary oczywiście po wyjściu ze stołówki ośrodkowej w naszym kurorcie polskim to i pogody nie ma i tego luxusu jaki mamy w kurortach.I nie słuchać innych , że tragedia bo to nie prawda. :roll:
IP: 89.77.51.76

Strona: « < ... 31 32 33 34 35 36 >

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij