» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 >

Autor Treść
gosc
Gość
oczywiscie i smieje sie wszystkim wierzycielom w nos, a prawo chroni podobno ją a nie ich..
IP: 83.19.117.114
aaa
Gość
wciąż państwo nie otrzymali zwrotu pieniędzy??
IP: 62.148.90.130
bodekj@o2.pl
Gość
Proszę Państwa ! Poinformować wszystkich zainteresowanych chciałem o tym ,że Sąd Okregowy dla Warszawy Praga V Wydział Karny , Al. Solidarności 127 , 00-898 Warszawa na posiedzeniu ,które odbedzie się dnia 24 listopada 2011 o godzinie 10.00 w sali 177 rozpatrzy nasze wnioski w przedmiocie zażalenia na postanowienie Prokuratora z dnia 31.05.2011 o umorzeniu śledztwa w sprawie wyłudzenia pieniedzy przez Happy Travel!Sygnatura akt: VKp. 564/11
Wszyscy poszkodowani proszeni są o kontakt w tej sprawie najlepiej pisząc do mnie na adres : bodekj@o2.pl Kilka osób juz o tym posiedzeniu wie i zamierza być w sądzie , by pokazać jaka skala jest tego oszustwa. Prosze o kontakt wszystkich tych , którzy chcą , by winni nie pozostali bezkarni. Bogdan Jagiełło
IP: 83.143.44.55
Gość
Gość
Juz wyslalem do Pan maila
IP: 83.11.70.15
Gość
Gość
Czy moglibyście Państwo napisać jakie stanowisko zajął Sąd, czy sprawa wraca do Prokuratury ?
IP: 83.18.95.58
msz
Gość
tak, sprawa wrocila do prokuratury
IP: 77.254.47.100
pamiętliwy
Gość
Proszę o informowanie na bieżąco w sprawie Malediwy lub Wenezuela.
Nie powinniśmy odpuszczać. To zwykli złodzieje i powinni ponieść karę.
IP: 62.121.80.149
Poszkodowana
Gość
Niestety nawet majac nakaz na wspólnika Tebsil- pana F. - nie mozna ściągnąć z niego pieniedzy. Nie ma co - tylko oszukiwac i krasc..
IP: 178.235.138.158
gosc
Gość
:'( sluchajcie mamy na to kilka lat nie ma co odpuszczac wszyscy powinni zlozyc pozwy on jest na swoim terenie i mysli ze jest gora
IP: 31.0.0.44
anna
Gość
gosc napisał
:'( sluchajcie mamy na to kilka lat nie ma co odpuszczac wszyscy powinni zlozyc pozwy on jest na swoim terenie i mysli ze jest gora


Czy ktoś może ma wyrok na wspólnika Pani Tebsil? (tzn wygrał z nim:)

Będę wdzięczna za informację
IP: 193.104.163.216
gość
Gość
Ja mam wygraną sprawę przeciw wspólnikowi w drugiej instancji. Czekam na klauzulę wykonalności i wtedy można rozpocząć postępowanie egzekucyjne. Sąd II instancji oddalił jego apelację.
IP: 89.73.194.107
1234
Gość
gość napisał
Ja mam wygraną sprawę przeciw wspólnikowi w drugiej instancji. Czekam na klauzulę wykonalności i wtedy można rozpocząć postępowanie egzekucyjne. Sąd II instancji oddalił jego apelację.


Czy są postępy w sprawie?
IP: 62.121.80.149
mądrala
Gość
Pan F. nikogo nie okradł, to ta cwana baba za wszystkim stoi!




Poszkodowana napisał
Niestety nawet majac nakaz na wspólnika Tebsil- pana F. - nie mozna ściągnąć z niego pieniedzy. Nie ma co - tylko oszukiwac i krasc..
IP: 82.24.252.174
Uczestnik z Poznania
Gość
Witam wszystkich poszkodowanych przez Biuro Podróży w/s wyjazdu na Malediwy .

Czy macie jakies nowe informacje ,kto ma sprawy cywilne ,komu Prokuratura przysłała zawiadomienia etc etc ...???
IP: 83.14.39.58
kon
Gość
Witam, czy ktoś z państwa mógłby podac dane adresowe wspólnika Happy travel s.c. Tomasza Walulika? Nie mogę nigdzie ich znaleśc. Pozdrawiam.
IP: 79.187.86.86
gosc
Gość
W ostatnim roku działalności HT wspólnikiem był Jarosław F. Proszę podać adres mailowy, to wyślę dane, które podawałam w pozwie.
IP: 95.49.54.200
MMM
Gość
Witam dołączę się bo o ile sprawa dotyczy tego samego Jarosława F. to oszukał ostatnio kolejne 15 osób... chętnie nawiąże kontakt z zainteresowanymi... mail: magiszczecin@poczta.onet.pl
IP: 83.15.39.155
BODZIA
Gość
Witam wszystkich zainteresowanych ,mam pytanie,czy pojawiły się jakieś nowe przesłanki w sprawie Happy Travel,dzisiaj zawitała do nas policja ,aby nas przesłuchać w sprawie Malediwy 2010?????
IP: 79.191.29.175
fabia
Gość
W lipcu br. napisałam do Prokuratury wniosek o wznowienie umorzonego śledztwa. Otrzymałam wezwanie w celu przesłuchania w charakterze świadka, które odbędzie się w najbliższy czwartek. Obecnie sprawa jest prowadzona o czyn popełniony z art. 300 par.2 kodeksu karnego.
Proszę wszystkich poszkodowanych, abyście walczyli do końca! Piszcie do Prokuratora, interesujecie się sprawą. Nie można tego tak zostawić!
IP: 83.24.216.92
wolka
Gość
Policja w Poznaniu przesłuchuje "uczestników" wyjazdu na Malediwy w 2012 roku.
IP: 212.180.184.5
Bogda
Gość
Czy to oznacza,że były jeszcze wyjazdy organizowane przez Happy Travel w 2012roku????
IP: 83.24.118.121
Uczestnik z Poznania
Gość
W środę 18 września na posterunku Policji w Poznaniu przesłuchiwane były 4 osoby w tej sprawie na polecenie Policji w Wołominie która prowadzi postepowanie z art.300 k.c z wniosku wspólnika Pani Magdaleny W.-T. przeciwko niej.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 20:43, 22.09.2013. »
IP: 83.14.39.58
Bogda
Gość
Nie rozumiem dlaczego dopiero teraz jesteśmy przesłuchiwani.Nie wiem jak Państwo,ale jest to pierwsze nasze przesłuchanie.
IP: 83.6.245.175
gosc
Gość
Witam wszystkich;
Jesli ktos jest zainteresowany wiedziec gdzie MW przybywa to mam pelna wiedza. Pozdrawiam
IP: 37.108.217.33
oszukani
Gość
My również mamy wezwanie na przesłuchanie w Warszawie, jeśli ktoś posiada bieżące info. dot. złodziei to proszę o konkretny wpis, informacje przekażemy Policji.
IP: 77.79.237.84

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 >

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij