» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » hurghada, kto leci 8 lipca?

hurghada, kto leci 8 lipca?

Strona: 1

Autor Treść
brazowa891
Gość
witam lecimy z katowic 8lipca do hotelu bela vista czy ktos w tym dniu tez tam leci?
IP: 195.116.157.8
adam
Gość
my lecimy z warszawy do aqua vista w tym samym terminie
IP: 88.156.10.198
:) La
Gość
My z alfastarem do Taby w końcu lecimy. Tak postanowiłam, nie ma się co zbyt długo zastanawiać. Szukałam, szukałam i już od tego szukania dostawałam szału. Na szczęście znalazłam nie drogo, w ładnym hotelu, przy przyjemnej okolicy - kawiarnie, sklepy, blisko plaża. Wylot za kilka dni, ja właściwie już jestem gotowa. Lato w Polsce póki co jest bardzo nijakie, trzeba uciekać do ciepłych krajów.
IP: 95.160.122.226
Gniewko
Gość
Bardzo mi się podoba nowy katalog alfa staru, przejrzysty z ładnymi zdjęciami. Ceny bardzo korzystne dlatego nie mogłem do końca zdecydować się na konkretną wycieczkę. W końcu zdecydowałem się na Hurghadę i hotel Arabella Azur. Może ktoś z forumowiczów był i moze coś więcej powiedzieć na temat tego miejsca? Na zdjęciach wszystko prezentuje się znakomicie! Ciekaw jestem czy podobnie jest w rzeczywistości?
IP: 31.11.134.16

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » hurghada, kto leci 8 lipca?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij