» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja z biurem OIS

Chorwacja z biurem OIS

Strona: 1

Autor Treść
Ania
Gość
czy moze ktoscos jeszcze dodac o CHORWACJI??myslimy z chlopakiem nad wyjazdemw sierpniu ale jak czytam te opinie to szczeka mi opada,jednakwiecej jest negatywnych...wiec czy warto ryzykowac,wkurzyc sie i wrocic do domu w zlych nastrojach?nigdy nie kozystalam z uslug tego biura i bardzo chetnie cos sie dowiem wiecej...
« Ostatnio edytowane przez Neta, 12:31, 21.05.2009. »
IP: 212.244.90.2
paolka
Gość
hej Ania :) ja z chłopakiem zaryzykowalismy chociaz tez sie troche obawiamy po tych opiniach i jedziemy we wrzesniu ;)
IP: 83.1.136.1
yka
Gość
a my byliśmy w tamtym roku w biogradzie z biurem osi i nie moge powiedzieć na to biuro złego słowa. dojechaliśmy planowo ,mieszkalismy w willi jurewicz , warunki były przecudowne :))) świetna komunikacja z rezydentką karoliną, powrót też w porzadku;) ale ludzie którzy jechali bodajże z wroclawia mieli spore opóźnienie, zepsuty autokar no i oni narzekali, biuro jest dość tanie , także nie ma co wymagac a bardzo ;> no ale nasza paczka była bardzo zadowolona, zależy jak sie uda , ale ja polecam BIOGRAD!!!!!!!!
IP: 78.131.162.5
Użytkownik
Posty: 1
Ja równiez byłam w Chorwacj - Biograd z OIS - em i dla mnie było super, dojazd planowy, super miejsce na d samym morzem, ładny pensjonat z fajnymi właścicielami:) do tego bardzo fajni rezydenci i fajni młodzi ludzie z którymi można fajnie poimprezować. Polecambiuro OIS - zastanawiam się w tym roku nad Makarską - widziałam że mają tam fajne ośrodki.
IP: 62.233.203.158
d0r0tka63@o2.pl
Gość
NIE POLECAM!!Biuro nie jest godne zaufania!!Nie odpowiada na E-maile,nie jest kompetentne.Podrozuje od lat dzieki posrednikom,ale temu nie zaufam!!Napisalam 3 e-maile.Chcialam z nimi jechac do Chorwacji-JUZ ZREZYGNOWALAM!!!Nie dostalam konkretnej odp.Rynek dzisiaj jest konkurencyjny,wiec wiec radze poszukac czegos wiarygodnego.
IP: 79.162.160.74
Użytkownik
Posty: 19
tez słyszałam same złe opinie na temat tego biura... bałabym się zaryzykowac
IP: 79.190.133.148
uczestnik 2008, 2010
Gość
chciałbym powiedzieć tylko tyle że jechałem dwa razy do chorwacji z biura ois i za pierwszym razem bez problemów i fajni rezydenci a teraz w terminie 10.09 - 19.09. 2010 to rezydent był po prostu niedojebany, nie wiedział gdzie jest czynna dyskoteka, nie organizował czasu osobom samotnym, odwoływał wycieczki fakultatywne o godzinie 22.15 wieczorem przed wyjazdem, ma problem ze swoimi notatkami nie wie od kogo pobierał pieniądze za wycieczki i potem ma problem z ich oddawaniem (dopiero po postawieniu na ostrzu noża oddał) i ogólnie jakby nie to że juz wiedziałem gdzie co jest i jechałem z ekipą to bym tam umarł z nudów.Po drugie zero organizacji w stronę powrotną.Pilotka Kamila nie wiedziała chyba kto jedzie do Polski do jakich miast a do tego tak oszczędzali że przysłali za małe autobusy i ludzie z Wrocławia w Katowicach musieli się przesiąśc do pociągu na własny koszt i potem nie wiem odesłać im bilet że zwrócą koszty. Ja powiedziałem tylko tyle że wsiadałem w Katowicach i tam chce wysiąść i nie mam zamiaru jechać na schodach bo też była taka propozycja dla ludzi z Wrocławia. Mało tego uczestniczka z Wrocławia zadzwoniła z pretensjami do kierownika z OIS a on powiedział: ŻEBY MU NIE ZAWRACAŁA DUPY W NIEDZIELĘ:) no i z tego co wiem to chyba pani wniosła sprawę do sądu. ostrzegam przed tym i to pewnie był mój ostatni wyjazd z tego biura. to że jest tanio to jedno ale o klientów trzeba dbać.
IP: 82.160.25.2
nasi...
Gość
Jesteśmy w Biogradzie. "Ciepły"- Michał taką ksywkę ma nasz rezydent na razie nie stawił się na spotkanie o 23.30 mielismy pójśc na imprezę ale ....nie było go miał nas zaprowadzić. Przyszedł do nas z butelką likieru - postawił z okazji urodzin....i w planach mieliśmy wyjście na miasto... siedzielismy i troszkę imprezowalisśmy, idziemy na imorezę na miasto ....a on zabiera butelkę niedopitą do połowy - którą postawił ???. Wycieczki , które organizuje można kupić o 40-50 % taniej na mieście niż u niego - zatem nie warto. Reszta później...:)
IP: 78.3.34.120
gość
Gość
Nie polecam wyjazdu z tym biurem. Podróż autokarem...masakra! Bus miał być lux, a był pół lux. Toaleta przepełniona, na kazdy dołku smród podnosił sie w powietrzu. nie do wytrzymania! Na miejscu miał być pokój 3 os okazało sie za jest 2 i dostawka, mały materac. Właścicielka domu chodziła po pokojach i rozrzucała nasze rzeczy. Zrobiła nam awanture, ze nie zamkniete były okna(temp 40 stopni) nie bylo klimatyzacji tylko wiatrak. Ogólnie nigdy wiecej podróży z tym biurem.
IP: 178.56.182.79
Łukasz
Gość
To moja 3 i ostatnia podróż z biurem OIS- tak źle jeszcze nie było...
Brak informacji na umowie o ubezpieczeniu zdrowotnym- potrzebny jest
paszport do wizyty u lekarza- osoby nie mające paszportu wykonują
badania i pomoc lekarska na własny koszt, który może zostanie
zwrocony przez NFZ- brak wcześniej informacji ze strony biura OIS.
Brak pilota wycieczki w autobusie nie sprawdzanie ilości osób-
zostawienoe 1 osoby na stacji.
Bałagan podczas podróży i przesiadki, rozdzielanie ludzi, pomyłki z
bagazami.
Przyjazd do Chorwacji:
Kwaterunek w innym miejscu niż zakupione w biurze bez zgody oraz
pisemnego potwierdzenia. Gorszy standart pokoi (zakupione zostały 3
apartamenty z łazienkami, zamiana na 3 malutkie pokoje na poddaszu ze
wspólna łazienka.
Brak kontaktu z biurem OIS, informacja od rezydenta OIS ze nastąpi
kantakt z biurem- brak odzewu i potwierdzenia naszej zgody na zamianę
oferty ze strony biura podróży OIS
W zakupionej ofercie nie istniał wpis o braku podpisania umowy przez
biuro podróży OIS z willa która została przez nas zakupiona- po
wizycie u właściciela okazało sie ze cała willa zajęta jest do
września- brak wolnych miejsc, brak umowy z biurem podróży OIS.
Dojazd do biogradu o godzinie 5 rano zakwaterowanie o 12 po południu
bez możliwości skorzystania z łazienki i prysznica po 20 godzinach
jazdy.
Ciągły brak ciepłej wody w łazience- ciśnienie w kranach bardzo
słabe.
Wykwaterowanie o godz 9 rano, wyjazd przełożony o 45 minut na 21.45
bez możliwości skorzystania z łazienki, prysznica i ciepłej wody przez cały dzień.
22:00 wyjazd z Biogradu.
22.30 przesiadka za Biogradem są dwa autobusy, ktore jada do warszawy
jeden uległ uszkodzeniu w Makarskiej ma 3h opóźnienia.
22:30 podobno ruszył uszkodzony autobus z Makarskiej
22:45 Sprawny autobus który przyjechał ma listę na której jesteśmy-
ludzie nie chcą wysiasć bo ich autobus, który został uszkodzony nie przyjechał- stoimy.
Jedna pilotka opiekuje się czterema autokarami próbuje zamieniac
ludzi w autokarze Warszawa-bydgoszcz- Piotrków trybunalski w jednym
autokarze.
24:55 za mało miejsca w autokarach za dużo ludzi na listach. Prośby
o zamiany miejsc w autkarach- brak chętnych.
1:07- autobus przepelniony, przelozone bagaze- wyladowywanie całego
luku bagażowego autobusu w poszukiwaniu bogazy
1:25- sprawdzenie listy pasazerow z kierowcami autokaru, czytanie innej
listy z Krakowa- my jedziemy do Warszawy!!
1:31- wyjazd z Chorwacji!
Po 23h jazdy soby jadące do Warszawy, które miały mieć przesiadkę i podstawiony Bus do Bydgoszczy mają jechać PKP a kierowcy autobusu mają je odwieźć na dworzec centralny- autobusu nie ma!
IP: 87.205.151.116
Żaneta
Gość
To był nasz drugi wyjazd z ois do chorwacji. pierwszy do Biogradu byl ok, natomiast tego roczny to jakas masakra. Wybralismy sie do Makarskiej 19-08-11 do 30-08-11 mielismy miec zakwaterowanie maxymalnie 500-800 m od morza a w rzeczywistosci mielismy jakies 1500 m (sprawdzalismy na zumi) zamiast w Zelence to w dzielnicy zwanej Makar, gdzie trzeba bylo wchodzic cala droge pod góre ( porównac mozna do wchodzenia na Św. Krzyż ) masakra pół godziny pod stromą góre, ponadto rezydenci do niczego, nic nie wiedzieli, w dniu wyjazdu wykwaterowali nas o 9 rano i kazali czekac na smsa kiedy powrót dostalismy go o 18 ze wyjazd 0 21.30. w rzeczywistosci wyjechalismy o 23 bo trzeba bylo na kogos czekac. w chwili wyjazdu okazalo sie ze nie odwioza nas na miejsce z ktorego nas zabrali i musimy radzic sobie sami z powrotem, bo to juz nie ich problem, dopiero jak poprosilismy o oswiadczenie ze nie sa w stanie zapewnic nam bezpiecznego powrotu do domu ( podstawa do pozwania w sadzie o zwrot kosztów) , zaczeli kombinowac nam powrot i sam menager chcial nas odwozic. do domu dotarlismy na 1.15 w nocy zamiast o 22 jak to bylo planowane. Cale biuro jest do niczego szkoda na nich nerwow, nie polecam.
IP: 178.37.122.214
niezadowlona
Gość
Z OIS w tym roku we wrześniu odwiedziliśmy Chorwację. Podróż - zakaz korzystania z WC w jedną i w drugą stronę, wracając zaliczyliśmy czterogodzinne czekanie na stacji paliw na przesiadkę, w sumie były cztery przesiadki. Pobyt w Chorwacji niezapomniany, ale to zasługa rezydenta i uroku Chorwacji. Klasa pokoju, w którym byliśmy do zaakceptowania. Niestety nic pozytywnego nie mogę napisać jeśli chodzi o samo biuro OIS. Niekompetentna obsługa klienta, przy zakupie wycieczki miałam wrażenie, że osoby mnie obsługujące pracują w turystyce od wczoraj. Radzę uważnie czytać umowę, pierwsza wersja jaką dostałam miała zgodą z ofertą tylko cenę. Jeszcze przed wyjazdem napisałam prośbę o wystawienie faktury i o zwrot kosztów dojazdu w śmiesznej kwocie 88 zł (zgodnie z Ich regulaminem, jeśli zmieni się miejsce wyjazdu, które zostało przez nas wybrane, trzeba dojechać w inne, wskazane miejsce). Minął ponad miesiąc, odkąd wysłałam mail do wszystkich świętych w OIS, brak odpowiedzi, brak przelewu. Jak dla mnie to CZYSTE ZŁODZIEJSTWO I TYLE! NIGDY WIĘCEJ NIE WYJADĘ Z OIS I STANOWCZO ICH BĘDĘ ODRADZAŁA KAŻDEMU!
IP: 194.181.62.21
też niezadowolone
Gość
Przede wszystkim z obsługi biura. Wyjazd dzięki uczestnikom i trosce pilota był udany. Natomiast dokładnie taki sam problem wystąpił, w naszym przypadku, ze zwrotem kosztów podróży (które wcześniej pobrano od kilku znajomych). Uważamy , że kwota którą biuro powinno zwrócić nie jest adekwatna do strat jakie realnie ponosi ignorując w ten sposób swoich klientów. Każdemu odradzimy OIS!!!
IP: 79.186.242.14
OSTRZEGAM!!!
Gość
OSTRZEGAM PRZED WYKUPOWANIEM WYCIECZEK W TYM BIURZE!!! ZGODNIE Z UMOWĄ POWINNI DOKONAĆ ZWROTU KOSZTÓW DOJAZDU DO MIEJSCA ODJAZDU WYCIECZKI, OD PÓŁTORA MIESIĄCA GŁUCHY TELEFON, NIKT NIE ODBIERA POZA PANIĄ W SEKRETARIACIE, KTÓRA "NIC NIE WIE", NIKT NIE ODPOWIADA NA MAILE, A Z TEGO CO WIDAĆ, WYCIECZKĄ SĄ NADAL SPRZEDAWANE. ZŁODZIEJSTWO, INACZEJ NAZWAĆ TEGO NIE MOŻNA.
IP: 87.105.133.127
PILOT WYCIECZEK
Gość
To wszystko co tu ludzie opisują to prawda, pojechałam raz z tym biurem jako pilot i już więcej nie chcę z nimi pracować, biuro zapomina, że wysyła ludzi na wyjazd a nie zwierzęta!!!! Brak organizacji, olewanie ludzi, brak kontaktu z biurem, nie mówiąc o tym, że nie płacą pilotom i przewoźnikom.
IP: 83.23.214.99

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja z biurem OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij