» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Carribean World Borj cedria Oasis Fun CLUB wrzesień

Carribean World Borj cedria Oasis Fun CLUB wrzesień

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Witam,mam na imię Kaśka,wraz z mężem i dzieciakami-2 i 6 lat- 06/09/2012 lecimy z Wrocławia do Tunezji do hotelu wymienionego wyżej. Jezeli ktos leci w tamte kierunki to dajcie znać!
pozdrawiam
IP: 109.207.61.137
Aneta
Gość
:) Ja lece ale 31 maja , troszke sie boje po przeczytaniu tych opini na temat tego hotelu!!!
IP: 83.218.115.42
Użytkownik
Posty: 2
w tamtym roku byliśmy w Turcji.Opinie na temat tamtego hotelu także były różne,więc nie ma co się przejmować.Najważniejsze aby była pogoda!!! I dobre towarzystwo!!
IP: 109.207.61.137
Użytkownik
Posty: 3
witam ja już byłam w Borj Cedri rok temu w maj/czerwiec i musze powiedzieć , ze jestem bardzo zadowolona animatorzy super , jedzenie też ok . blisko do plaży więc nie ma co sie martwić jedyny minus to , że nie jest w centrum miasta !
IP: 46.205.126.200
wromario
Gość
My lecimy 14.06 z Wrocławia z 2 dzieci 2 lata i 9 lat.
Leci ktoś w tym terminie?
IP: 95.41.1.231
aneta
Gość
Jaka jest pogoda w przełomie maja - czerwca?
IP: 83.218.115.42

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » Carribean World Borj cedria Oasis Fun CLUB wrzesień

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij