» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 34 35 36 37 38

Autor Treść
kate:)
Gość
Nie wiem o co chodzi z wycieczką... my nie byliśmy na żadnej organizowanej bo nie było w zasadzie na to czasu, jedynie dwa popołudnia i wieczory: raz pojechaliśmy na plażę Kleopatry w Alanii na zachód słońca (polecam) i druga wycieczka we własnym zakresie to dojazd na wzgórze Kale i wejście tam na ruiny zamku są tam dwa tarasy widokowe z których można zrobić świetne zdjęcia i widok na cała Alanię z góry niezapomniany, później schodziliśmy kawałek pieszo (dopóki nie nadjechał autobus) poniżej też znajduje się kilka punktów widokowych na wzgórzu i tyle było naszych wycieczek. Jeśli chodzi o kurtki i galanterię to mówiąc szczerze nie orientuję się w tym, powiem tylko tyle, że w Turcji w porównaniu do Tunezji mało chcą się targować:) więc nie wiem czy można tam kupić coś tanio. To pewnie za sprawą wielu turystów z Niemiec i krajów gdzie walutą jest euro (dla nich to grosze jak coś kosztuje 10 euro a my przeliczając na nasze złotówki to hmm...). Generalnie skórzane wyroby są obłędne i świetna jakość tak samo bluzy koszulki i inne ciuchy których jest mnóstwo jednak jeśli chodzi o ceny to trochę kosztuje i nie bardzo chcą sprzedać za mniej (tłumaczą dobrą jakością) ale oczywiście są wyjątki:) Jeśli chodzi o waluty to idąc na plaże raczej mieliśmy liry tureckie gdyż było najkorzystniej płacić w lirach za leżaki, jeśli chodzi o zakupy to oni są elastyczni podadzą ci cenę czy chcesz płacić w lirach, euro czy dolarach. Używają 3 walut, a w centrum można spotkać kantory w których wymieniają polskie złote :)

Łaźnia turecka nie korzystałam cena w hotelu wynosi dokładnie 20 e a dzieci 5-10 lat 13 e - osobiscie to wydaje mi się że korzystniej iść do Agaty naprzeciw hotelu polskie biuro podróży na pewno jest taniej.

Ręczniki zabierzcie tylko na plażę, bo reczników w hotelu jest wystarczająco na osobę dorosła duży recznik i mały zmieniane prawie codziennie.

Aha i dobrze zabrać wapno odczulające niestety dostałam uczulenia ze słońca, na swędzenie pomaga fenistil. Żeby zeszło to uczulenie trzeba wypić milion litrów wapna:( pierwszy raz spotkałam się z taka moją reakcją zazwyczaj się opalałam i nigdy nic takiego a tam;(

To chyba tyle jeśli mogę coś pomóc jeszcze to pytajcie :)
Zazdroszczę tym którzy są przed:)
IP: 178.42.154.101
mac
Gość
wapno podstawa tez mnie wysypało he he! kate pisze że nie chca sie targowac. chcą i to bardzo ! kupiłem synowi buty za ktore chcieli 70 euro, kupiłem za 20. łaźnie zaliczyłem ale u agaty na przeciwko, jest taniej i jest bajka , naprawde warto. na zamek warto wjechac autobusem a zejśc pieszo i to po południu bo w południe jest tam jak na patelni. co do kasy. miałem i euro i dolary . na początku płaciłem zielonymi bo podawali kwote w euro , po przeliczeniu oplaca się placic w zielonych,ale lepiej dowiedzie się cene w lirach i zaplacic w euro ,oczywiście samemu przeliczac bo ich kurs 2.22 a w kantorze 2,6. i tak robiłem zakupy. cene zbijac o 50% od razu . jeśli nie chce zejśc poczekac parę dni , zejdzie na pewno i to dużo. zaliczyłem jeszcze jeep safari i rafting. też warto.i jeszce zostawialem napiwki pokojówce,1$ wystarczy. każdemu kto się napatoczył,tylko bez przesady bo czasami wymuszają, tak miałem na hamanie, gośc chciał napiwek przed wszystkim, powiedziałem mu , że najpierw masaż a później zobaczymy, tak mnie wymasował,że dostał 10$ narmalnie bajka. to tyle jakieś pytania to walic, aha , na początku chodziłem na plaże 15 ,płatne leżaki, później na 13 albo 12 leżaki za darmo
IP: 77.89.88.144
@rek
Gość
Witam-właśnie przylecieliśmy .Było jak dla mnie extra.Hotel wporzo,na basenie byłem dwa razy bo faktycznie zero wiaterku więc chodziliśmy na plażę(plaża OK,woda ciepła-2 leżaki i parasol-4 liry)..Wycieczki kupowałem "alaniaonline" u Agaty na przeciwko hotelu były to ;K.A.S ,Pamukkale,Kapadocja,delfinarium(córka pływała z fokami-super).Wszystkie wycieczki extra i dobrze zorganizowane.Ceny hymmm no to inny rozdział ;ON-3,86lira,kawa 100g-3 liry,fajki malrboro-8lirów,autobus do centrum-1,25 lira,t-szert "adidas" ładny-5euro,bluza dresowa-około 20 euro.To na razie tyle ale ogólnie extra i już aaa byliśmy 2 tygodnie---jak coś to pytajcie. KATE -jaki miałaś nr pokoju? POZDRO
IP: 77.237.15.32
kate:)
Gość
z targowaniem rzeczywiście jest różnie kupowaliśmy torbę na początku cena była 55 lirów a na koniec spadła na 20 :) nasz pokój 105 mega obszerny z dwoma balkonami jednak na stronę basenu co nie jest plusem. Mega problemy z prądem w tym pokoju nie wiem jak w innych ale nam za 15 razem udawało się zapalić światło :) @rek a wy który pokój ?
IP: 178.42.154.101
@rek
Gość
My pokój 315 nad głównym wejściem czyli widok na ulicę ,w prawo góry a w lewo morze całkiem spoko.Z prądem nie było problemów.Ja byłem z żoną ,córką i dziadkami -na posiłkach siedzieliśmy w piątkę to może nas sobie przypomnisz.nara
IP: 77.237.15.32
Rudzia
Gość
Witam
Mam takie pytanie czy jakaś Pani była na całym pakiecie spa łaźnia turecka w tym hotelu? czy masażysta masował po częściach intymnych? dla mnie to było dziwne, ale bardzo przyjemne...pytam tylko czy tak powinno być?
IP: 83.23.2.190
Misia
Gość
Właśnie wróciłam z wakacji w tym hotelu i powiem po prostu tyle było zajebiście. Świetny hotel, najlepsza obsługa pod słońcem, swietni kelnerzy i barmani umieją dużo po polsku, są uprzejmi, trochę podrywacze, ale nic na siłę :) bardzo dbają o porządek i o to, aby nikt się nie nudził. pomimo codziennej wielogodzinnej pracy zawsze uśmiechnięci, zagadują, żartują o w w ogóle świetnie się bawią z gośćmi i z dziećmi. świetne wieczorne animacje, pyszna wódka, dobre i urozmaicone jedzonko. można pić alkoholu ile się chce a jak dobrze się zagada do Jukana to poleje więcej wódki :D basen fajny, pokoje dobrze wysprzątane, co dwa dni zmieniane ręczniki. polecam również łaźnie turecką w tym hotelu, po wyjściu czułam się jak nowo narodzona :) chcę tam!!
IP: 83.20.164.181
A.J.
Gość
Misia ja też dopiero wróciłam i też mam takie same odczucia! ZAJEBIŚCIE :) Hotel,obsługa JUKAN ;) kelnerzy, basen,okolica i oczywiście ekipa z Polski. Poznaliśmy mase polaków. Super,super. Będę tęsknić z pewnością!!
IP: 94.229.223.11
A.J.
Gość
Rudzia, gdyby to mnie Mustafa tak masował nie miałabym nic przeciwko! ;) sympatyczny przystojniak z niego!
IP: 94.229.223.11
Rudzia
Gość
no Mustafa to nie był, ale tam było wielu przystojniaków w tej łaźni, więc jako kobieta byłam w raju :D zajebisty hotel dla singielek :D w sensie dla kobiet, które jadą same i chcą zaznać przygody z turkami :D bo kelnerzy bardzo chętni :)
IP: 83.23.20.52
Tomek Jarocin
Gość
Witam serdecznie . Czy ktoś korzystał z programu "Alanya City & Shopping" ? O co w tym chodzi ? Czy ktoś wybiera sie do hotelu 15.08.2012 , lecimy z Poznania.
IP: 94.254.247.110
wczasowiczka
Gość
Alanya City & Shopping nie polecam. Zabierają na darmową wycieczkę na "zakupy". Najpierw do bardzo drogiego i ekskluzywnego butiku ze skórami i torebkami. Najtańsza torebka kopertówka 80 euro. Skórzane kurtki od 500 euro. Siedzi się tam godzinę i podziwia... Potem do sklepu gdzie jest wszystko. I na wstepie zawsze właściciel mówi, że ma urodziny i daje 30 procent, albo nawet 50. ale i tak wychodzi bardzo drogo. jest się tam prawie dwie godziny. Bardziej polecam targ, któy co poniedziałek znajduje sie ulice od hotelu. Potem jedzie się do sklepu z biżuterią. Piękne okazy, ale strasznie drogie... Jeśli chcesz wydać majątek to warto jechać, ale jeśli wolisz zaoszczędzić i kupić coś fajnego to polecam targ :)
IP: 83.21.106.164
Maciek
Gość
Jedziemy z żona i córką 12 lat 27.06, po opisach na forum juz nie mozemy się doczekać, jak jest z miejscem przy basenie? Czy trzeba zajmować miejsca wcześnie? Jak jest z All na plaży gdzies słyszałem ze jest tam bar ?
Jeśli ktos wybiera sie w podobnym terminie - piszcie
IP: 46.170.161.186
Marta
Gość
Witam, mam pytanie do osób które były w hotelu Sea Sigt. Orientujecie się może w tytułach piosenek, które puszczali animatorzy? Szukam jednej piosenki i nie mogę znaleźć. Do tej piosenki kazali tańczyć w stylu Shakiry ;p
IP: 83.23.253.41
Majster22
Gość
Dzisiaj wrocilem z tego hotelu....było zajebiscie.Marto mam dokladnie ten sam problem co Ty.:)Moze ktos poda jakies tytuły...:)
IP: 91.226.229.87
Marta
Gość
Niestety nie mogę tu wrzucić tytułów ze względu na SPAM. Ale wpisz sobie w google muzyka z tureckich animacji. Na chomiku znajdziesz piosenki, które były puszczane w tym hotelu
IP: 79.184.203.85
lesterek
Gość
Moim zdaniem jest to dość ciekawa opcja. Niemniej sama unikam zwiedzania z biurami podróży ponieważ jestem zdania,ze znacznie ciekawsze jest zwiedzanie na własną rękę - można spędzić w danym miejscu tyle czasu ile się chce i nikt nas nie pogania.
Zerknijcie sobie tutaj: wakacyjnaturcja.pl/warto-zobaczyc/ - na stronie znajduje się lista ciekawych miejsc, które warto jest zwiedzić. Jest ich sporo a do niektórych wycieczki fakultatywne wcale nie są realizowane.
IP: 176.221.121.7

Strona: « < ... 34 35 36 37 38

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij