» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Francja » wycieczka do Paryża

wycieczka do Paryża

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Byłam w zeszłym roku w Paryżu. Nie da się zwiedzić tyle w tak krótkim czasie!!! Ja, co prawda byłam 4 dni, jednak i tak wszystko oglądaliśmy biegiem, nie wchodząc nawet do muzeów. Jeżeli mogę coś doradzić, polecam na Montmarte wybrać się wieczorem. Wejść na wzgórze z Bazyliką Sacré-Cœur. Widok - nieziemski!!
IP: 46.113.113.148
pastorek23
Gość
Witam. Jutro rano lecę do Paryża i mam pytanie macie może jakieś info o zniżkach na najbliższy okres, może jakieś kupony do wydrukowania lub cokolwiek.
IP: 87.248.90.82
redSneakers
Gość
Chciałam zapytac czy ktoś słyszał bądź był w hostelu Absolute w Paryżu. Czy warto tam się zatrzymac i jakie są warunki. I czy wart jest tej ceny (100zł/os)?
IP: 31.63.137.65
Użytkownik
Posty: 18
Moze przyda sie moja relacja z Paryza

http://spiking.homeip.net/index.php/pary.html
IP: 195.68.66.130
ala
Gość
Rok temu byłam z dziećmi w Disneylandzie, korzystalam z usług firmy Lekier, było super, wszyscy wrócilismy bardzo zadowoleni
IP: 85.89.173.65
Ewa
Gość
Francja tak !!! Skontaktuj się z biurem podróży Lekier ( z panem Sławkiem - lekier@orange.fr)
IP: 77.237.21.116
Hala
Gość
Jest ok.Polecam.Pozdrawiam
IP: 79.191.194.235
Użytkownik
Posty: 15
Byłem raz w Paryżu i mile wspominam ten czas. Francja to specyficzny kraj, z niepowtarzalnym klimatem. Polecę Paryż każdemu, kto jeszcze nie był. A po powrocie z Francji zapraszam w Tatry :)
IP: 89.161.85.81
annajagoda
Gość
Hej :) poszukuje kogoś chętnego na wycieczkę do Paryża 11 sierpnia na 5 dni. Koszt to 670 zl plus 60 e wstepy plus 48 e Disneyland :)
IP: 79.185.91.157
gość
Gość
Ola napisał
Cześć,
Ja zajmuję się turystyką w Paryżu czyli rezerwacją hoteli i apartamentów w Paryżu i wycieczkami po mieście. W Paryżu łącznie byłam już co najmniej rok. Znam to miasto bardzo dobrze. Jak ktoś potrzebuje pomocy czy chce zaplanować sobie wyjazd piszcie do mnie : Olka na Skype : kijkowna albo na gg 7652793. Chętnie pomogę.
IP: 150.254.212.166
gość
Gość
Cześć!!
Na początku września wybieramy sie z mezem do Paryża. Spędzimy tam około 10 dni. Sama niewiem od czego zacząć
IP: 150.254.212.166
Bogna
Gość
Byłam na wycieczce w Paryżu w czerwcu, było bardzo fajnie , jestem zadowolona z biura Lekier , polecam.
IP: 83.5.80.219
Kamcia
Gość
Byłam w Paryżu i szczerze polecam te najważniejsze wyżej wymienione zabytki ale do tego ja byłam też zachwycona Wersalem. Za wejście na ogrody się płaci ale naprawde warto! Co do wchodzenia na wieże Eiffla to nie polecam po schodach chyba że ktoś ma świetną kondycję a w kolejce czeka się do 30 minut bo bardzo szybko kolejka maleje:) ktoś kto ma lęk wysokości nie powinien się martwić - nie jest źle a widok zapiera dech w piersiach. Z wózkiem nie ma problemów bo sama byłam świadkiem jak Paryżanie pomagają wsiąść do metra osobom niepełnosprawnym i kobietom z dziećmi.
PODPOWIEDŹ: Jeśli ktoś wchodzi na Łuk Triumfalny to nie trzeba schodami bo jest winda tylko uwaga - bardzo szybko jedzie i się uszy zatykają.
Co do pamiątek TARGUJCIE SIĘ! Najlepiej dla kieszeni kupować breloczki, wieżyczki, kartki itd od ludzi którzy stoją przed największymi zabytkami bo w sklepach jest nawet 100% przebitki.
Wycieczkę do Paryża jak najbardziej polecam bo ten kto mówi, że jest to jedno z najpiękniejszych miast na świecie nie kłamie!
IP: 83.2.244.179
Kaśka
Gość
Ja, jeśli chodzi o Francję i Paryż ciągle zastanawiam się nad wycieczką na długi weekend Z Almaturem, zobaczymy, co z tego wyjdzie:)
IP: 93.176.243.163
paryżewo
Gość
Witam serdecznie, mam pytanie, czy może jedzie ktoś na wycieczkę autokarem do Paryża na długi weekend tj. 08.11.2012 - 11.11.2012 ? - proszę o odpowiedź ;-) POZDRAWIAM
IP: 93.105.125.251
Użytkownik
Posty: 2
gość napisał
Cześć!!
Na początku września wybieramy sie z mezem do Paryża. Spędzimy tam około 10 dni. Sama niewiem od czego zacząć


Napewno od noclegu i samolotu wizzaire :)

ja bylam u pani magdaleny
super !!!!
pokoje sa dwuosobowe: koszt 20 euro od osoby :)
jezeli pokoj dla 3 osob to cena ulega zmianie czyli 17.50 euro za osobe :)
wiem ze dla wiekszej grupy jest tez mozliwosc wynajecia mieszkania samodzielnego : dwa pokoje lazienka i kuchnia z mikrofala, lodowka i czajnikiem

Za samodzielne dwupokojowe mieszkanie za dobe
koszt jest 20 euro od osoby minimalnie dla 4 osob maksymalnie dla 7 osob, powyzej 5 osob to cena jest 17.50 euro
ich strona
http://www.pokoje-w-paryzu.com
http://www.rooms-in-paris.com
IP: 82.226.224.28
malwina
Gość
Polecam bloga o miastach Europy. Wiele zdjęć i krótkich informacji o Paryżu. Może jakieś zainspirują. Paryż intensywnie można zwiedzić w trzy dni. Oczywiście bez zwiedzania Luwru bo tam stracisz sporo czasu.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:56, 29.11.2018. »
IP: 178.37.139.158
Paryz Pokoje
Gość
Pokoje do wynajecia na krotkie terminy dla osob ktore chca poczuc klimat tego pieknego miasta.Blisko centrum,bardzo dobre warunki,rosadne ceny i oczywiscie moja pomoc we wszyskim.Pomoc w kupieniu biletow do Disneylandu z 45% znizka .Wiecej informacji paryz0gazeta.pl Zapraszam:)
IP: 82.233.152.104
Użytkownik
Posty: 2
Witam, ja rok temu wybrałam sie z przyjaciółką do Paryża na własną rękę i w sumie obyło się bez większych problemów, jedynie trochę z dojazdem z lotniska Beauvais do centrum Paryża, w końcu skorzystałyśmy z usług http://dojazddoparyza.pl i polecamy :) Bezproblemowo i ceny już od 15 euro. Oferują oni przejazdy z lotniska w dowolne miejsce w Paryzu
IP: 91.218.209.236
Użytkownik
Posty: 21
Generalnie do Paryża i z Paryża do Polski najlepiej dostać się samolotem a bilety zamówić nieco wcześniej
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:43, 29.11.2018. »
IP: 195.117.84.152
Użytkownik
Posty: 61
CZY KTOŚ MOŻE JECHAŁ SAMODZIELNIE?

Trudno taka wycieczke zorganizować? Co warto jest zobaczyć?
IP: 176.221.123.138
Użytkownik
Posty: 15
Paryż to piękne i na pewno warte odwiedzenia miasto. Jedno z kluczowych miast na świecie, a na pewno w Europie.
IP: 5.173.184.124
Użytkownik
Posty: 6
Nie polecam noclegów w centrum - za najtańszy hostel płaci się majątek. Znacznie lepiej dojechać metrem, swoją drogą, dość sprawnym :)
IP: 37.47.70.119

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Francja » wycieczka do Paryża

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij