» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » wycieczka Almaturu "Odkrywamy Turcje"

wycieczka Almaturu "Odkrywamy Turcje"

Strona: 1

Autor Treść
majkapolo
Gość
Potwierdzam skandaliczna dzialalnosc Almaturu, wlasnie pisze skarge i reklamacje. Wycieczka "Odkrywamy Turcje", totalny skandal, w hotelu brakowalo tylko karaluchow do kompletu. Pilotkka skandaliczna obwozila nas po swoich znajomych dajac im zarobic, zwiedzanie Stambulu o 13.15 w najwiekszy upal, zeby jej kolezanka Turczynka mogla zarobic. Skandal na skandalu!!! Ceny wycieczek w katalogu okazaly sie na miejscu inne, wyzsze o 10 Euro!! Hotel w Didim brudny i zaplesnialy, racje obiadowe wydzielane, kelnera musielismy budzis zeby nam przygotowal sniadanie. A pilotka skargi i uwagi kwitowala slowami " nie mam sily przebicia, nie sluchaja kobiety", ale pieniadze umiala z nas wyciagac. Po prostu jeden wielki skandal. Do tego palace sie hamulce w autokarze i kierowca, ktory prowadzac autokar pelen ludzi wysylal sobie sms'sy znad kierownicy.
Na miejscu dowiedzielismy sie, ze alma znaczy "nie bierz tego" po turecku, i nie bierzcie.
IP: 78.8.230.21
Klaudynka
Gość
Ja mam zupełnie inne doświadczenia z tym biurem. No ale różne są przypadki i... różni są ludzie. Mnie trochę śmieszy to, że ludzie oczekują luksusów, za niewielką cenę. W moim przypadku często jakość była wyższa, a przynajmniej odpowiednia do ceny.
IP: 93.176.243.163
bilbao
Gość
Trochę śmieszy?? Śmiałaś się przez ponad półtora roku zanim skomentowałaś. Gratuluję refleksu :)
IP: 77.255.225.4
kaasiaa
Gość
Czy ktos była jeszcze na tej wycieczce ostatnio,
jakie warunki i w jakich hoteleach sa noclegi w didim?
IP: 195.95.144.247

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » wycieczka Almaturu "Odkrywamy Turcje"

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij