» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Aktywne Wakacje na Mazurach

Aktywne Wakacje na Mazurach

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 23
Aktywne Wakacje na Mazurach * Doskonała oferta dla rodzin z dziećmi. Dziecko do 8 lat – bezpłatnie ! Już dziś pomyśl o letnim aktywnym wypoczynku wspólnie z rodziną na pięknych Mazurach. Mazury mają w sobie magię. Kto raz odwiedził te strony, tęskni za nimi i chętnie powraca w następnych latach. Największym bogactwem Mazur są jeziora, lasy i przede wszystkim klimat. Idealnym pomysłem spędzenia tych chwil będą starannie skomponowane Aktywne Wczasy Rodzinne. Kilka noclegów w komfortowych pokojach z wyżywieniem w eleganckiej restauracji oraz zabiegami relaksacyjnymi i dużą porcją ruchu sprawią że Wczasy w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach staną się stałym punktem Państwa kalendarza. Oferujemy: Wakacje 4 dni Wakacje 5 dni Wakacje 6 dni Wakacje 7 dni.

http://www.milomlynzdroj.pl/pl/wakacje-na-mazurach
IP: 83.18.192.113
Użytkownik
Posty: 2
Bardzo fajny ośrodek wypoczynkowy znajduje się w miejscowości Rentyny nad jeziorem Giłwa.
Jest niedrogo, jak na taki standard, sporo atrakcji, możliwość aktywnego wypoczynku. Domki położone są nad samym jeziorem, co jest dużym plusem.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:36, 04.03.2021. »
IP: 83.18.73.68
ferrq
Gość
Potwierdzam to co jest wyżej napisane. Byłam w Rentynach i tamtejszy ośrodek wypoczynkowy Letnisko Zalesie jest na najwyższym poziomie mimo że ceny wcale nie są wysokie.
IP: 77.242.232.149
Użytkownik
Posty: 8
Ooo wszędzie to letnisko Zalesie w Rentynach. Ale nie dziwię się, że są same pozytywne opinie bo ja również zawsze zadowolona stamtąd wracam! bardzo podobają mi się też oferty, dzięki którym można zabrać dziecko do 8 lat bezpłatnie:)
IP: 78.9.116.146
Użytkownik
Posty: 1
Ja również już nie raz tam byłam z rodzinką i zawsze wracamy zadowoleni i wypoczęci. Mimo że położone nad jeziorem w okolicach lasów jest co robić i każdy bez wątpienia znajdzie coś odpowiedniego dla siebie . Nie mam co do tego wątpliwości bo jest tam mnóstwo atrakcji. Jeśli tylko trafi się pogoda to będzie super :)
IP: 89.67.57.208
jogin
Gość
Zalesie w Rentynach to będzie najciekawsze miejsce jakie mogę odwiedzić w tym roku. Po opiniach na innych portalach myślę że będzie warto
IP: 77.65.1.7
Użytkownik
Posty: 8
Warto z pewnością :) wiele osób tak twierdzi i mają rację. Niesamowite atrakcje i piękna okolice to tylko dwie z wielu zalet. Gorąco polecam bo sama się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie- chętnie tam wracam z rodzinką!
IP: 78.9.116.146
monikad1
Gość
Zamierzam się wybrać na mazury w tym roku. Mikołajki i możliwe, że i do zalesia pojedziemy. Dobrze byłoby odpocząć w jakimś cichszym miejscu i ulokować się na pare dni w jednym miejscu. Chcę troche odpoczać.
IP: 91.224.193.19
Użytkownik
Posty: 5
naprawdę tak fajnie na Mazurach? aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nie byłam, jakoś zawsze nad morze mnie ciągnie a na Mazury mam dużo bliżej. Muszę nadrobić zaległości :) jak nie w tym roku to w przyszłym :)
IP: 178.36.152.70
Vyciu
Gość
Na mazury zawsze i wszędzie :), zazwyczaj raz do roku jeździmy tam ze znajomymi pod namioty czy właśnie do domków. Grill, czyste powietrze no i wspaniała woda nic więcej człowiekowi do szczęścia nie potrzeba :)
IP: 83.25.23.245
fosa5
Gość
Zalesie to przepiękne miejsce.Można tam odciąć się od problemów i zasięgnąć świeżego powietrza.Takich miejsc jest niewiele w Polsce,dlatego korzystajcie z uroków:)
IP: 217.113.135.98
Użytkownik
Posty: 2
Widzę, że ośrodek wypoczynkowy w Rentynach jest dobrze znany :)
My od kilku lat jeździmy tam w każde wakacje, bo to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Oprócz wylegiwania się nad jeziorkiem, można też bardzo aktywnie spędzić czas na wiele różnych sposobów. Dla miłośników wędkowania są liczne łowiska obfite w przeróżne gatunki ryb. W okolicy są piękne szlaki piesze i rowerowe a także spływy kajakowe.
Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie.
IP: 83.18.73.68
monikad1
Gość
Chyba też się skusze na rentyny. Oby miejsca jeszcze jakieś były, ale ja nie będe na weekendzie więc może nie będzie tyle ludzi nad wodą.
Może jeszcze żeby tylko pogoda dopisała to będzie cud malina. :)
IP: 91.224.192.21
Arina
Gość
Gdyby ktoś chciał ciekawie spędzić 3 dni na mazurach to polecam Księżycowy Dworek nad jeziorem Siercze. ( www.ksiezycowydworek.pl ) Miejsce jest naprawdę piękne, w okolicy znajduje się wiele atrakcji np. Wilczy Szaniec. Można skorzystać z wypożyczalni kajaków, łódek (z osprzętem wędkarskim), do dyspozycji plaża. Wiele atrakcji dla dzieci np. Kręgle, kino,bilard, strzelnica, place zabaw, dla dorosłych również wiele ciekawych propozycji m.in. strefa relaksu SPA, strefa fitness i inne. Hotel akceptuje zwierzęta domowe.
Organizowane są również imprezy dla singli w wieku 25-45 lat lub dla tych 45+ cały pobyt jest profesjonalnie zaplanowany. Na stronie internetowej www.laczymywpary.pl można znaleźć szczegóły oferty.
IP: 37.30.68.105
Użytkownik
Posty: 12
Ciekawa propozycja. Jak będę na Mazurach to zapewne skorzystam z tej propozycji :)
IP: 91.150.183.35
Użytkownik
Posty: 20
W tym roku chciałabym się wybrać na Mazury, ale jeszcze nie wiem w jakie dokładnie rejony. Może Wy mi coś polecicie?
IP: 89.70.41.107
Użytkownik
Posty: 1
Ja na pewno pojadę nad morze, a konkretnie do Krynicy Morskiej. Ostatni raz byłam tam z rodzicami wieki temu i jestem ciekawa, jak zmieniło się miasteczko i czy będę pamiętać cokolwiek z wakacji sprzed 15 lat:).
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:37, 28.07.2015. »
IP: 185.46.170.129
Użytkownik
Posty: 2
Często jeździłam na rejsy po mazurskich jeziorach. Choć trochę mi się to znudziło i wybieram raczej europejskie rejsy ;)
IP: 62.233.195.17
Użytkownik
Posty: 9
Hej Mazury! Lato minęło, a uczucie ciągle płonie ... :-) a my polecamy atrakcje Mazur
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:35, 04.03.2021. »
IP: 5.173.9.167
Użytkownik
Posty: 4
Ja tam lubię poleżeć przy jeziorku, ewentualnie wybrac sie na żagle. Mazury to idealne miejsce.
IP: 5.173.9.164
Użytkownik
Posty: 5
No właśnie my do tej pory jakoś nie mieliśmy okazji być na Mazurach dlatego też w tym roku mamy zamiar te braki nadrobić. Szukamy jakiś ciekawych atrakcji. I tak też znaleźliśmy taką ofertę, która bardzo nas zainteresowała. W sumie takie podziwianie piękna przyrody z takiego czarteru to bardzo fajna sprawa. A Wy co na ten temat uważacie?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:35, 04.03.2021. »
IP: 95.41.61.217
Użytkownik
Posty: 43
Tym razem ja też wybrałam się z rodziną na Mazury, było całkiem nieźle, sporo nawet tam jest do zobaczenia, podobała mi się też Mazurolandia, dzieci były nią zachwycone ale miłośnicy militariów też znajdą tam coś dla siebie
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:35, 04.03.2021. »
IP: 37.30.37.162
Użytkownik
Posty: 17
Ja już zwiedziłam prawie całą Polskę, a na Mazurach byłam tylko raz (?!) chyba pora to zmienić... :)
IP: 80.49.217.218
Użytkownik
Posty: 2
Na Mazurach mogę polecić Wilczy Szaniec i Mamerki.

Jest to olbrzymi teren do zwiedzania i dobry pomysł na spacer na świeżym powietrzu.
Taka umiarkowana aktywność, ale z pewnością warte odwiedzenia.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 22:46, 25.11.2021. »
IP: 78.10.207.199
Użytkownik
Posty: 43
tak, to są ciekawe miejsca ale niełatwo tam dotrzeć
IP: 89.65.58.247

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Aktywne Wakacje na Mazurach

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij