» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » KOMPLEKS LAGUNA -PRIMORSKO

KOMPLEKS LAGUNA -PRIMORSKO

Strona: 1 2 3 > »

Autor Treść
robhal
Gość
Witam czy ktos z panstwa byl w tym hoteliku jakie wrazenia
IP: 78.88.197.182
Karka.
Gość
tak, muszę przyznać,że sam kompleks LAGUNA jest bardzo w porządku, natomiast jeśli wczasy są wykupione z jedzeniem, to hm.. w zeszłym roku było ono tragiczne, jakiego spodziewać się wtym ? tego nie wiem.
w jakim terminie wybierasz się do Primorska ? ;]
IP: 80.54.10.253
robhal
Gość
:x witaj co warto zabrac ze soba do laguny tzn. zelazko ,kubki widelec noz czy cos innego ,wybieram sie 6.08 autokarem z opcja wyzywienia troche mnie zmartwilas odnosnie wyzywienia
IP: 78.88.197.182
Karka
Gość
żelazka w zeszłym roku tam nie było , ale kubki talerze były, jednak radzę lepiej wziąć swoje. Ja wybieram się do Primorska 13.o8 więc kto wie, może się spotkamy :)
IP: 80.54.10.253
nusia
Gość
witam,

2 dni temu wróciłm z Primorska. wczasy w Lagunie z biura podóży AMIDA z B-B. No cóż jestem zawiedziona warunkami lokalowymi jakie tam zastałam. Łazienki razem z WC brudne, grzyb w łzienkach. Po prostu ochyda, chyba dlatego biuro nie pokazuje ich na zdjeciach w folderze i na swojej stronie. Jest natrysk, ale bez brodzika i bez kotary także cala lazienka zawsze zalana. Woda wlewala sie nawet do pokoju, brak pólek w łazienkach. My mielsimy z naczyn tylko 2 szklanki, radze zabrac swoje kubki, ew. jakis talerzyk i na pewno lyżeczkę. Zelazko i deska do prasowania sa, nie ma natomiast czajnika bezprzewodowego. Aha i wieszaki. My niestety natrafiliśmy na pokój z szafa bez półek i bez wieszków :(. Natomiast jedzenie bardzo dobre. Syn, ktory jest niejadkiem na co dzien tam sie zajadal, wszystko w formie bufetu. Kazdy znajdzie cos dla siebie. DLa smakoszy kawy: radze zabrac ze soba kawe i grzłke, tam podaja 'śniadaniówke". POlskie kelnerki bardzo mile dziewczyny, jest tez obsluga bulgrska. Wlascicicil czy kierownik LAguny dokladnie nie wiem, w kazdym badz razie Bulgar, bardzo niesympatycany. rezydentka, ktora tam urzeduje sympatyczna, ale poniewaz to jej pierwszy rok rezydentury to musi sie jescze wyrobic. Nie we wszytkim zorientowana. Na szczescie wszystkie minusy wynagradza piekna plaza, cieple morze i samo Primorsko. Zapomina sie wtedy o tych "brakach". Prosze pytac - odpowiem na inne pyt. dotyczace pobytu w Lagunie.
IP: 77.252.190.110
małek
Gość
niedlugo wybieram sie do laguny, czytałem coponiektóre informacje i mam mieszane uczucia... moze ktoś zweryfikować mniej więcej, szału się nie spodzeiwam, ale czy jest aż tak źle?
IP: 91.150.140.18
nusia
Gość
Żle nie jest. To wszystko zalezy od tego czego sie oczekuje. Jesli ktos jedzie tam plazowac, kapac sie i opalac to jest na prawde super. W pokoju przebywa sie tylko tyle co sie spi w nocy. Niestety ta lazienka to naprawde duzy MINUS. Na PLUS jest klima sterowana automatycznie, bardzo dobre jedzenie. Restauracja w Lagunie to tawerna gdzie w ogole mozna wieczorami posiedziec i dobrze sie zabawic. Codziennie od 20.30 do 23.00 muzyka na zywo, mozna potanczyc przy basenie. Dla dzieci sa animacje 2 X dziennie.W porownaniu z pensjonatami, ktore oferuje Amida takimi jak np. Ivan to Laguna jest luksusem.
IP: 77.252.190.110
gris
Gość
Byliśmy w primorsku z Amidy w Kati jak na te pieniądze to ok. znajomi byli w Lagunie nie byli zadowoleni.Ogólnie primorsko polecam choćby dlatego że jest piękna plaża,ciepłe morze,bezpiecznie i przyzwoite ceny.W tym roku tez wybieramy się do Kati imyśle że również będziemy zadowoleni:)
IP: 78.88.195.38
gris
Gość
A tak na marginesie powiem że troche swiata zwiedziłam ,byłam w lepszyczh i gorszych hotelach i z racji tej,że sytuacja jaka panuje teraz na świecie skłoniła mnie nie wybierać się tam gzdie jest niepewnie ,dlatego wybrałam drugi raz Primorsko choć wiem że standart hoteli to dwie gwiazdki ale to są właśnie"Bałkany".Kto troche zwiedza różne kraje to wie o czym mówie ale mnie to nieprzeszkadza,każdy kraj ma plusy i minusy no i zwróćcie uwage za ile jedziecie ajeśli macie wątpliwości to wejdżcie na biuro choćby Itaki to zobaczycie jakie są ceny.
IP: 78.88.195.38
Mała Czarna
Gość
Witam ;) wybieram się do Laguny 05.08.11 wraz z chlopakiem, ktoś jedzie w tym samym terminie?? ;-) pozdrowionka ;) ;) :)
IP: 85.89.173.136
Monika
Gość
Ja tez byłam w Lagunie . Nie rozumiem tych uwag dotyczących braku noży, talerzy i czajników elektrycznych , bo przecież jest wyżywienie i restauracja , gdzie kawa kosztuje stotinki. Nigdzie w hotelach nie ma dzbanków ani żadnych naczyń . Co do czystości to nie można mieć żadnych zarzutów. Łazienki jak wszędzie na południu , bez kabin , sam prysznic ale to standard nie tylko w Bułgarii , tak samo jest w Grecji .
Jedzenie świeże i do wyboru , naprawdę dobre. Nie jest to hotel 5* , ale oferta jest uczciwa. Dla mnie super miejsce, dobra restauracja i fajna atmosfera . Jadę już trzeci raz do Laguny , bo my i dzieci czujemy się tam dobrze , dzieci w basenie , my na piwku i prawdziwy wypoczynek .
My nie potrzebujemy luksusów .
IP: 87.204.40.13
gość Franio
Gość
ja byłem w Iwanie w zeszłym roku zakwaterowanie ok wyżywienie we własnym zakresie bo tam jest złe minus to to że przyjeżdżasz ok godz10 a pokój dostajesz o wiele później siedzisz z tymi walizami jak ... to samo jest przy wyjeździe pokój musisz opóścić o godz 10 a autokar jest podstawiony o godz 17 na wyposazeniu pokoju 1 czajnik na 4 pokoje czysto ręczniki zmieniają co tydzień morze cieple ale jak nie przyjdziesz wcześnie rano to nie ma miejsca chyba że wykupisz parasol i leżak
IP: 93.105.170.219
creananastive
Gość
jadę 12.08 do Primorska, nocować będę w Ivanie. ;)
pozdrawiam.
IP: 80.54.10.253
Nadesha
Gość
Witam! Niecały tydzień temu wróciłam z Primorska z narzeczonym. Byliśmy zakwaterowani również w Lagunie. Muszę napisać, że bardzo miło wspominamy pobyt i niewykluczone, że jeszcze wrócimy do Primorska. Co do samej Laguny. Jest to dosyć przyjemny pensjonat, do plaży południowej jest jakieś 300 metrów, do centrum ok. 500m. Pokoje są dosyć małe, ale za to zaopatrzone w lodówkę ( co w tych upałach naprawdę się przydaje :)), telewizor, klimatyzację :) Mieliśmy duży balkon i widok na morze :) Jeśli chodzi o naczynia to mieliśmy tylko 2 szklanki, ale wg mnie to w zupełności wystarczało, skoro są przecież wykupione posiłki. Acha! W pokoju i łazience nie ma żadnego grzyba! Co prawda nie ma kabiny ani brodzika, ale woda ani razu nie wylała się na pokój. Poza tym z tego co wiem, to takie łazienki są standardem w Bułgarii i tak samo w Grecji. Pokój sprzątano codziennie. Posiłki są w formie bufetu (można przyjść na nie w przeciągu 2 godzin, np. 8-10). Śniadania co prawda były bardzo monotonne, ponieważ codziennie było dokładnie to samo, natomiast obiadokolacje pyszne! Zawsze coś innego i dosyć duży wybór :) Tak w ogóle to Laguna, jak i większość hoteli i pensjonatów w Primorsku jest stosunkowo nowo wybudowanym obiektem. Wiem, bo 9 lat temu byłam również w Primorsku i w ogóle jej jeszcze nie było :) A co do plaży, jak się pójdzie kawałek dalej, gdzie kończą sięparasole, to jest sporo miejsca :) Generalnie to uważam, że za taką cenę jest to bardzo fajna i uczciwa oferta :) W dodatku jeszcze jako prezent każdy uczestnik otrzymał torbę podręczną z Amidy :) Także reasumując polecam biuro podróży Amida oraz samo Primorsko :) W razie jakiś pytań, chętnie odpowiem :) Pozdrawiam wszystkich :)
IP: 93.105.174.242
Nadesha
Gość
Wkradł się błąd - z Laguny 300 metrów jest do plaży północnej, nie do południowej :)
IP: 93.105.174.242
zadowolona
Gość
Ja rowniez wrocilam z Laguny kilka dni temu i musze powiedziec ze zgadzam sie w 100 % z powyzszym opisem za te pieniadze lepszej oferty sie nie znajdzie, a jedyn minus to śniadania bardzo obfite i duzy wybor tylko kto byl wie o czym pisze
:) wciaz to samo a na jajka i parowki dlugo nie spojrze:)Sam pobyt byl bardzo fajny i za rok jak tylko dam rade to tez tam pojade i jeszcze zabiore kogos ze znajomych .Pozdrawiam urlopowiczow :)
IP: 83.4.55.103
Kula
Gość
WItam, a ile jest do plaży południowej? Na jakiej ulicy jest wogóle ten kompleks Laguna?

Pozdrawiam.
IP: 84.10.38.227
gość
Gość
przy ulicy Laguna 11 :))
IP: 149.156.124.15
RENI
Gość
JA WYBIERAM SIE W LIPCU DO LAGUNY.JAKIE TAM SA CENY
IP: 77.252.190.253
Norbert
Gość
Witam, ja w tym roku w sierpniu wybieram się do laguny i moje pytanie o internet bo w opisie biura podróży pisze internet ale nie ma nic wzmianki czy to jest stanowiskio z komputerem czy wi-fi, przyznam że będzie mi raczej codziennie na pol do godziny potrzebny internet więc moje pytanie do osób które tam były czy wiedzą jak wygląda tam sprawa internetu i dostępu najlepiej wi-fi??
IP: 94.40.114.250
katarzyna6466
Gość
My jedziemy pierwszy raz tam pod koniec lipca. podobno jest wi-fi dostepne w holu.
IP: 83.26.51.61
Użytkownik
Posty: 8
Piękne miejsce, lecz kompleks już mniej. Brak podstawowych rzeczy w pokojach oraz nie zbyt ładnie. Cena do jakości ma się w miarę dobrze.

Udanych wakacji !

Pozdrawiam.
IP: 80.53.109.109
KATOWICE
Gość
jak myślicie czy 400 euro wystarczy na cztero osobową rodzine oczywiscie tylko na swoje przyjemnosci : jedziemy 3 sierpnia
IP: 31.175.200.133
Użytkownik
Posty: 5
A możecie coś więcej napisać o samym Primorsku???? Wyjżdżam za tydzień i bardzo prosiłabym o informacje, co można tam robić oprócz plażowania???
IP: 83.14.76.225
gość anioł
Gość
ja jadę z amidą do pensjonatu SURELOVI. czy ktoś może napisać coś na temat tego pensjonatu?
IP: 83.143.97.28

Strona: 1 2 3 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » KOMPLEKS LAGUNA -PRIMORSKO

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij