» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

INDEX KATOWICE

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 > »

Autor Treść
P.W.
Gość
Święta racja, prawdziwa szkoła przetrwania. Chociaż nasza organizatorka też nie w porządku - zgarnąć 12 pierwszych miejsc dla siebie, rodziny oraz krewnych i znajomych królika. Nami siedzącymi z tyłu na tych "super" oponach, w gorącu i szumie nikt się nie przejmował. Pani Kasiu, fachowiec powinien sobie darować "pamiętnik", żale i łzy. Chyba, że było to zamierzone w celu zmiękczenia nas. Tak jak wspomina poprzednik ta wycieczka to była rzeczywista szkoła przetrwania (będziemy musieli dopłacić?) i cud, że nic nam się nie stało i żyjemy.
IP: 109.197.186.230
nigdy więcej
Gość
te biuro podróży to jest jakaś porażka!!! Boże nikomu nie życzę tego co my przeżyliśmy
inne warunki na umowie a oni i tak robią swoje
połączyli wycieczkę z dwiema wycieczkami szkolnymi
Masakra! dzieci się non stop gubiły w autokarze głośno
zostawiają ludzi na pastwę losu
OBIECUJĄ, ŻE ODWIOZĄ NA MIEJSCE WYJAZDU A POTEM TRZEBA WRACAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ
zostawili nas we Wrocławiu i musieliśmy kombinować jak tu wrócić bo pilot nas oszukał że jest pociąg bezpośredni do wawy a musieliśmy czekać na niego 5 godzin
dramat!
nikomu nie polecam i nigdy więcej nie skorzystam z usług tego biura
STANOWCZO ODRADZAM!!!
IP: 89.161.86.120
żbi
Gość
właśnie wróciłam z wycieczki do Rzymu, zoorganizownej przez biuro Index-Katowice. Podróż dzięki wspaniałym kierowcom-znośna i do wytrzymania/20godzinjazdy :oops: Pilotka -słabo znająca Rzym, jednak wspomnienia super.Hotel 80 km poza Rzymem, prowadzony przez włoską rodzinę z zewnątrz super, a w środku stare meble, ale na 3 dni może być.Obiadokolacje zjadliwe, ale bez polotu.Wino do kolacji a i owszem ,podano, ale wstając od stolika okazało się że trzeba za nie płacić-podobno to standard!
IP: 213.227.111.1
Aga
Gość
Z biurem INDEX byłam ostatnio na wycieczce do Wilna. Impreza bardzo dobrze zorganizowana, hotel rewelacja, ale najlepszy był Pan przewodnik, mający ogromną wiedzę i doskonale znający miejsca, które odwiedzaliśmy oraz sam kraj. Wszystkie proporcje były zachowane: zwiedzanie, czas wolny podczas zwiedzania oraz czas wolny po zwiedzaniu do własnego rozdysponowania. Co do poprzednich wypowiedzi to trzeba pamiętać, że jak się jedzie na wycieczkę ze zwiedzaniem to tak to zawsze wyglądało, cały dzień na nogach, zwiedzania i chodzenia, jeśli komuś coś takiego nie odpowiada to niech się zapisze na wczasy z wycieczkami fakultatywnymi!!! A nie narzeka na biuro, widziały gały co brały. Jeżdżę na wycieczki objazdowe od 20 lat z różnymi biurami i zawsze tak to wygląda, że się trzeba nałazić, to nic nienormalnego. Przecież o to chodzi, żeby jak najwięcej zobaczyć w możliwe krótkim czasie.
Z mojej wyprawy na Litwę jestem bardzo zadowolona, nie ma się do czego przyczepić, bo nawet pogoda była jak na zamówienie. Życzę biurze INDEX oby wszystkie organizowane przez nich imprezy były tak udane.
IP: 31.11.217.209
Edyta
Gość
Wraz z 44 uczniami i 2 koleżankami byłam na 3 dniowej wycieczce do Warszawy. I było... REWELACYJNIE!!! Nie było ani jednej osoby, która miałaby jakieś "ale". Wręcz przeciwnie: WSZYSCY BYLI ZACHWYCENIE! Hotel Groman genialny! Jedzenie super! Pan przewodnik Mieczysław z ogromną wiedzą, bardzo cierpliwy w stosunku do naszej gimnazjalnej młodzieży :) Nie raz zmieniał plan wycieczki na naszą prośbę. A pan Rafał, wspaniały kierowca! Będziemy jeszcze długo i POZYTYWNIE wspominać ten wyjazd :) Pozdrawiamy p. Mietka, p. Rafała i całe biuro INDEX :)
IP: 79.191.83.199
Maks
Gość
Index to biuro dla niewymagających, oferują niskie ceny, pilotów nie znajacych angielskiego i miejsc w które jadą, kiepskie autokary- wrecz strach w oczach, jedna wielka ściema jak sklep z chinską tandetą! Ale na swoje wychodzą kosztem turystów.
IP: 178.183.133.95
majawi
Gość
Ludzie co wy piszecie.

jeżdzę z Indexem od lat. Zawsze sprawnie działają jak pojawiaja sie usterki działaja a nie zawieszaja telefony. w tym roku wybrałam sie do Francji. Wszystko na 150 % - obsługa, hotel, przygotowanie kadry no i atmosfera.
Fantastyczna wycieczka. wiem że pojade kolejny raz z Indexem, bo zapłacę nie za wiele al świadczenia i podejście do klienta dostane na najwyższym poziomie.

Polecam Index
IP: 217.8.188.189
majawi
Gość
INDEX robi REWELACYJNE imprezy, za naprawdę niewygórowane koszty. I zatrudnia tylko licencjonowanych pilotów. jeżdzę z nimi od 9 lat co roku i będe dalej jeździć. Moi znajomi z roku na rok dołączają do grona turystów Indexu. Pozdrawiamy Was i czekajcie na nas już w wakacje. Pozdrawiam Wszystkich pracowników a szczególnie szefa Pana Wojtka
IP: 217.8.188.189
naiwny
Gość
Jeżeli szukacie survivalu na wycieczc to Biuro pana więcka to załatwi: zdyzelowany autobus, nieprzygotowany pilot, niezwiedzone a słono opłacone miejsca. NIGDY WIECEJ Z INDEKSEM !
IP: 87.101.69.213
naiwny
Gość
JAKI LICENCJONOWANY PILOT NIE POSIADA PRZY SOBIE MAP ZWIEDZANYCH MIAST? I JESZCZE MAŁA UWAGA, MAJĄC MAPĘ W RĘKU PYTA PRZECHODNIÓW, JAK DOJŚĆ DO DANEGO OBIEKTU? czy licencję wydało Biuro pana Więcka?
IP: 87.101.69.213
turysta
Gość
Kpiny właściciela z poszkodowanych podróżnych winny być największą przestrogą dla innych. Na naszej skórze wytestował autobus z wybuchającymi oponami ( w sumie 4 opony) i nic niewłasciwego nie widział na spotkaniu, które sam zwołał i spóźnił się 75 minut. WZIĄŁ NA PRZECZEKANIE.
IP: 87.101.69.213
INDEX
Gość
Witam turystów z wyjazdu do Petersburga na weekend majowy i pragnę podzielić się swoją opinią na temat tego wyjazdu.
Na wyjeździe mieliśmy problemy z autokarem (wystrzały opon kupionych przed wyjazdem!!!!)
Cały program, pomimo opóźnień (a nawet ponad program, zgodnie z opinią bardzo wielu klientów od których świetna nasza pilotka otrzymała podziekowania) został zrealizowany.
hotele i wyżywienie o bardzo dobrym *** poziomie - o tym już nikt nie wspomniał.
Powrót bardzo sprawnie zrealizowny - podstawiony w czasie 1 godz estoński autokar a nastepnie przesiadka na Litwie do Polskiego autokaru. WSZYSTKO NIE PATRZAC NA KOSZTY CHOĆ OPONY ZOSTAŁY WYMIENIONE TO WOLELIŚMY JUZ NIE RYZYKOWAĆ.
dodatkowo rekompensata w postaci finansowania przez nas biletów wstepu - kwota 24 euro na osobę.
Zebranie zwołane na Państwa życzenie a moje spóżnienie spowodowane niedogadaniem w jaki dzień miało ono być -- pomimo tego zjawiłem się na zebraniu w ciągu 40 minut - z Katowic do Rybnika.

Grupa niezadowolonych klientów liczyła 6 osób na 49.

I jeszcze kilka informacji o weekendzie majowym.

Wyjechało z nami prawie 2900 osób na wycieczki po całej Europie

Otrzymaliśmy 3 reklamacje a prosze pamietać że INDEX PRACUJE NA BARDZO NISKICH MARŻACH I GODZI WYSOKA JAKOŚĆ I NISKĄ CENE.

Proszę więc gdy piszą Państwo o jakiś minusach proszę pisać także o plusach bo jest to bardzo niesprawiedliwe dla mnie i mojej firmy.
Zapewniam że bardzo nam zależy na Państwa zadowoleniu a nasza praca jest dla nas nie tylko miejscem do zarabiania pieniędzy ale przede wszystkim pasją i powodem do dumy

Z poważaniem

Wojciech Więcek
IP: 83.22.247.84
naiwny
Gość
Proszę Pana , autbus w szczerym polu Estonii podstawiony po 2 godz, a nie 1. Ten z dwoma pękniętymi oponami nie ruszył, a jak ruszył, to nikt nie wsiadłby do niego. Hotel w Petersburgu ok , ale z powodu kilkunastogodzinnego spóźnienia spania było 3godz. to nawet nie było sie czym zachwycać. To tyle plusów. A co zobaczyliśmy ponad program, bo w Talinie nic, ze wzgledu na ogłaszane co pół godziny zbiórki.
IP: 87.101.69.213
No IndeX
Gość
Panie Więcek! Fałszuje pan dane, manipuluje pan faktami na swoją korzyść, myslę, że musi pan poszukać sobie nowego zajęcia, bo plajta już się zbliża.Tego biznesu też trzeba się nauczyć, ludzi trzeba szanować, z takim podejściem do sprawy nie ma pan szans na rynku, a konkurencja zaciera ręce. Kto przeczyta forum o panskiej firmie, nie pojedzie z Indexem- to oczywiste. Dlaczego pan wojuje ze swoimi klientami?????????? To szaleństwo! Może plantacja ogórków, albo cerowanie skarpet?Zawsze to coś.
IP: 178.183.145.150
turysta
Gość
Panie Więcek przykro mi że nie mogłem być na spotkaniu. Niestety ludzie pracują zarabiają i wydają pieniążki np. na wycieczki. Niestety ja zmarnowałem i pieniążki i czas i to poniekąd Pana zasługa. Z biurem INDEX Pana WIĘCKA nie chcę mieć nic do czynienia.Celowo zapisałem Pana nazwisko dużymi literami,bo znając takich psełdo cwaniaków,Pan zmieni nazwę biura i dalej będzie zarabiał na głupich turystach Proponuję zmienić i nazwisko i branże.
IP: 89.200.226.63
turysta
Gość
Witam

Jestem turystą, który wrócił z majowego wyjazdu do Petersburga. Widzę, że Panu Więckowi dopisuje humor i cały czas mija się z prawdą.
Fakty są następujące:
1. Opony być może były kupione przed wyjazdem – jednak ich data produkcji (rok 2006) świadczy, o tym że musiały być kilkukrotnie bieżnikowane i ktoś świadomie narażał uczestników podróży na zagrożenie (z 6 kół , które posiadał autokar tylko przednie prawe dojechało z powrotem do kraju pozostałe 5 było w trakcie wyjazdu wymienione lub wulkanizowane!!!)
2. Program imprezy był realizowany kosztem uczestników (zwiedzanie Rygi w dzień następny, przez co przyjazd do hotelu w Petersburgu o godz. 5.00, a wyjście na zwiedzanie o godz. 10.00 – czas wypoczynku – 3 godz.!!! po „atrakcyjnym” dojeździe – zabrakło paliwa o godz. 3.00 w nocy na estakadzie przed Petersburgiem, co z pewnością Pan Więcek zaliczył do atrakcji ponad programowych) Podczas zwiedzania Petersburga musieliśmy się wykłócać aby zrealizować program, gdyż rosyjska przewodniczka nie miała tego w programie. Również w programie nie miała tego dnia kolacji, więc ją na szybko trzeba było zorganizować
3. Świetna Pani Pilot była pierwszy raz w Rydze, Tallinie i Petersburgu – opowiadała bzdury o przekraczaniu granicy z Rosją i poruszaniu się po Petersburgu. Wieczornym wyjściem do centrum Rygi udowodniła swoją „świetną” orientację – gdyby nie część turystów to wrócilibyśmy do hotelu rano.
4. Powrót bardzo sprawnie zrealizowany ? Po wystrzale dwóch kolejnych opon w autokarze Pani Pilot wiła się przez 1,5 godziny wydzwaniając do estońskich kierowców, bo pracownicy centrali Indexu nie znają rosyjskiego. Potem przez 2,5 godziny negocjowała z estońskim kierowcą w Tallinie i organizowała euro, aby łaskawie zawiózł nas do granicy z Polską. To nie Index nie chciał ryzykować, tylko my uczestnicy wycieczki powiedzieliśmy, że do autokaru, którym przyjechaliśmy, już więcej nie wsiądziemy i najwyżej spędzimy noc w ambasadzie Polski w Tallinie. To nie biuro Index nie chciało ryzykować, tylko uczestnicy wycieczki !!!.
5. Rekompensata – w momencie zawarcia umowy z Indexem podana była kwota 80 euro za wstępy i przewodnika rosyjskiego. Po pierwszych „przygodach” z dojazdem Pani Pilot po negocjacjach z Panem Więckiem oznajmiła, że biuro pragnie nam zrekompensować nieprzyjemności i wpłacamy tylko 40 euro. Wszyscy byli przekonani, że Index oddał nam 40 euro – jednak teraz okazuje się, że oddano nam tylko 24 euro. Gdyby nie cała przygoda z autokarem to Biuro Index zabrało by nam 16 euro ponad koszty?
6. Grupa niezadowolonych klientów (tych którzy przybyli na spotkanie) liczyła 14 osób, a nie 6 jak podaje Pan Więcek. Dokładnie było 15 osób, w tym pani Organizatorka wyjazdu, która nie mogła być niezadowolona.

Panie Więcek interpretacja faktów na swoją korzyść niezgodnie z prawdą świadczy o lekceważeniu klientów.
Pana zapewnienia o zadowoleniu klientów jakoś nie znajdują pokrycia w Pana postępowaniu. W związku z takim postępowaniem Proszę się przygotować na następne reklamacje, które na pewno spłyną.

Z poważaniem
Uczestnik majowego wyjazdu do Petersburga.
IP: 195.72.148.221
kama
Gość
Biuro w ogóle się nie spisało. W styczniu została zamówiona wycieczka do Warszawy na 2 dni dla większej grupy. Wycieczka miała odbyć się w przyszłym tygodniu, z czego wczoraj nasza grupa dowiedziała się, iż nie ma dla nas miejsc w hotelu (przepraszam są ale za cenę 3 razy wyższą niż było w umowie). Zostało nam zaproponowane przeniesienie do innego miejsca gdzie warunki zupełnie odbiegają od tych jakie mieliśmy mieć zagwarantowane w 1 miejscu tzn. Hotelu ***. A na dodatek cena po przeniesieniu do drugiego miejsca nie miała ulec zmianie, co jest najwyższym skandalem. Jak tak można?
IP: 83.10.190.235
turysta z INDEXEM
Gość
UWAGA NA NIERZETELNE PODEJŚCIE DO TURYSTÓW przez Indeks pana Więcka, chyba że ktoś lubi kłopoty. :(
IP: 87.101.69.213
turysta
Gość
Na ile wiem w ciągu MAJÓWKI Indexowi zepsuło sie chyba kilka autokarów, dlatego że NAJTANIEJ. Kiedyś w liceum bylismy z Indexem we Lwowie, spaliśmy w remontowanym hotelu bez okien w październiku. Widzę ze zasady działan sie nie zmieniły.
ODRADZAM, NO CHYBA ZE KTOS CHCĘ NAJTANIEJ.
IP: 178.37.123.185
Alicja
Gość
Byłam z koleżanką na początku lipca w Petersburgu. Bardzo udana wycieczka .Pani pilot Kasia - po prostu swietna, kierowcy grzeczni, a hotele bardzo przyzwoite. Czytałam te opinie na temat poprzedniego wyjazdu i rozmawiałam na ten temat, i mysle ze opinie sa przesadzone - a awarie niekiedy sie zdarzają.
Nasz autokar był bardzo dobry.
IP: 89.25.242.250
ewax
Gość
Wysyłam w tym roku dziecko na obóz z indexem do Bułgarii, macie jakieś info co do obozów ?
IP: 78.9.147.214
turysta
Gość
ZASTANÓWCIE SIE 10 RAZY ZANIM ZDECYDUJECIE SIĘ JECHAĆ GDZIEKOLWIEK Z TYM BIUREM...JA NAWET NIE DOTARŁAM NA MIEJSCE I SPRAWA SKOŃCZY SIE W SĄDZIE...ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 178.235.4.201
Zadowolona turystka
Gość
Witam,
Chciałam napisać kilka słów o firmie INDEX. W dniu wczorajszym wróciłam z wycieczki z Pragi (wszystko organizowane przez to właśnie biuro podróży). Czytając wcześniejsze Wasze komentarze naprawdę byłam przerażona :( Myślałam że rzeczywiście wszystko będzie nie tak i w ogóle. Jednak chciałam powiedzieć że byłam bardzo mile zaskoczona! Fakt że komunikacja pomiędzy klientami a tym biurem zostawia dużo do życzenia to cała reszta była super!!!! Autokar był naprawdę elegancki! Czysty w dobrym stanie technicznym, klimatycja, toaleta, działające telewizory. Naprawdę ok. Super przewodnik który nam się trafił to też był fart :) Naprawdę człowiek zakochany w Pradze. Wszystko było super! Hotele rewelacja, jak za tą cenę byłam naprawdę mile zaskoczona standardem!
Nie wiem jak inne wycieczki ale ta do PRagi była rewelacyjna i z czystym sumieniem mogę polecić te Biuro Podróży!!!! I NA PEWNO JESZCZE NIE RAZ SKORZYSTAM Z ICH USŁUG. Mam nadzieję że się nie rozczaruję.
Pozdrawiam i polecam to biuro!!!!!!!
IP: 83.6.111.111
Wojtek z Mysłowic
Gość
Potwierdzam. Wycieczka do Pragi BARDZO DOBRZE zorganizowana. Autobus firmy Sołtysik Reisen wysokiej klasy z doświadczonymi kierowcami. Hotel SZMARAGD średniej klasy - czysto, ręczniki, mydło, TV obcojęzyczna. Śniadania w hotelu smaczne i obfite. Przewodnik/opiekun grupy Pan Krzysztof posiada sporą wiedzę historyczną, dobrze zna Pragę. W mieście jest co zwiedzać dlatego plan jest napięty i trzeba się nieco nachodzić co może być problemem dla małych dzieći lub osób w starszym wieku ( polecam wycieczki z Klubu Emerytów i Rencistów ). Oczywiście jest czas wolny, który mozna wykorzystać dowolnie: odpoczynek, piwko, posiłek.
Z czystym sumieniem polecam wyprawę do stolicy Czech. PRAGA JEST PIĘKNA.
Mam nadzieję, że inne wycieczki zorganizowane przez INDEX z Katowic będą na podobnym poziomie, bo mam zamiar jeszcze skorzystać z ich usług.
Pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki.
IP: 77.253.35.11
albatros26
Gość
Mieliśmy okazję parokrotnie pojechać na wczasy zagraniczne z Panią Pilot Katarzyną K. To była porażka!!!! Jak zwykle Pani Pilot była nieprzygotowana, gdyby nie wyśmienici kierowcy to do dnia dzisiejszego szukalibyśmy hotelu i nie tylko!!!!
Nigdy więcej z Panią Kasią to niewłaściwa osoba na miejscu pilota.
Nie zna dróg, miast i nie posiada żadnej wiedzy tylko potrafi świetnie czytać z książek a zapytana o cokolwiek nie potrafi udzielić odpowiedzi albo się miesza zapytana o Francję mówi o Grecji. W ogole jej sposób bycia i zachowanie pozostawia wiele do życzenia!!!NIGDY WIĘCEJ NA JAKIKOLWIEK WYJAZD Z PILOTEM KATARZYNĄ K.
IP: 188.33.97.1

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 > »

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij