» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 112 113 114 115 116 117 >

Autor Treść
Kamil
Gość
Jade ze znajomym :) Generalnie jedziemy w celach rozrywkowych :) Ale nie zapminamy o walorach krajoznawczych naszego wyjazdu. Jak wyglada zycie nocne w Hughadzie ? Domyslam sie ze nie jest jak na Ibizie :) ale rozumiem ze cos sie tam dzieje. A Ty jedziesz jakas wieksza ekipa ?
IP: 77.237.16.137
alisss
Gość
z ibiza nie da sie to porownac ale imprezy tez sa :) lecimy w 2 osoby. jak to wszedzie bywa za granica zycie nocne to podstawa
IP: 89.72.97.38
sly72
Gość
Witam... Wybieramy sie do SDeP 29 czerwca na 2 tyg. ze Szczecina. Do Egiptu jedziemy pierwszy raz, jak zabezpieczyc 7 latka przed zemsta faraona (o ile to w ogole mozliwe) :-) Moze ktos jedzie w tym terminie???
IP: 188.147.197.80
joan
Gość
Heja, czy ktoś leci z warszawy 6lipca? albo bedzie tam w tym terminie?
IP: 164.127.152.246
joan
Gość
Heja, czy ktoś leci z warszawy 6lipca? albo bedzie tam w tym terminie?
IP: 164.127.152.246
Adamo
Gość
Ja lece 6 lipca, tyle że z Katowic
IP: 145.237.96.224
joan
Gość
jak milo nie bedziemy sami:D my lecimy w cztery osoby ale jak wiadomo im wiecej osob tym lepiej.
IP: 109.243.166.8
kanar1
Gość
Heh chyba z rok nie czytałam tego forum i tak sobie własnie przegladam i o zgrozo ten pajac A driano jeszcze tam pracuje?Swoja drogą jaką tzreba być kretynką albo mało dowartosciowana kobietą(dziewczyną) abu dać sie nabrać na takie bajeczki hehe.Byłam e tym hotelu 2 razy i szcerze mówiac niemam zamiaru tam wracać.Nie niechodzi o jedzenie czy to,ze hotel jest wielki ale o to ,ze jest tam bardzo dużo Polaków a traktują nas jak zło konieczne.Nie mam na myśli,zeby mi tyłki podcierali ale skoro wiadomo ,ze sa tam ludzie min z Polski to dlaczego wszystkie napisy i info są w każdym języku tylko nie w naszym? Dlaczego animacje dla dzieci w każdym języku tylko nie w naszym?Itd,itp.......................
IP: 62.21.38.155
Adamoo
Gość
witam,

wrócił ktoś ostatnio z El Palacio? Jak tam wygląda na chwilę obecną?
IP: 83.5.241.174
MastaTG
Gość
Witajcie

My lecimy 5 lipca z Katowic ( 3 osoby ) leci ktoś w podobnym terminie ( 2 tygodnie ), im więcej osób tym raźniej :)
IP: 83.5.69.251
Radek
Gość
witam,

wybieram się na początku lipca na 2 tyg do El Palacio i chciałbym zapytać o kilka kwestii jeśli pozwolicie, mianowicie:
1) Czy faktycznie najbardziej urokliwe pokoje znajdują się w lewej części hotelu w budynkach 5 i 6 i czy brać 1 bądź 2 piętro?
2) Czy w okolicach wspomnianych budynków 5-6 znajduje się jakiś bar z napojami, czy też trzeba fatygować się gdzieś dalej w kierunku plaży i recepcji?
3) W jakich godzinach najlepiej w sezonie fatygować się na posiłki aby jak najbardziej unikąć wspomnianych już przez wielu kolejek etc?
4) Czy można wodę butelkowaną otrzymać w recepcji bądź to barach i zabrać ją do pokoi?
5) Czy jest sens brać z sobą płetwy - tj. czy warta jest czegoś rafa znajdującą się przy hotelu na cypelku?

Za wszelkie pozostałe pomocne wskazówki będę wdzięczy!:)
IP: 145.237.96.224
maxim
Gość
Witam na przełomie sierpnia/września planuje pobyt w lascie w SDeP - niektore odpowiedzi czyta sie jak powiesc... dzieki za wasze informacje.
moj wybor padl na ten hotel ze wzledu na to iz posiada jakakolwiek rafe przy hotelu (wiem ze szczatkowa juz).
Pytanie wiec czy rzeczywiscie cos do ogladania jest przy hotelu ?
W Sharm wiem ze lepsza itd ale juz tam bylem i chce w tym roku odwiedzic HRG (luksor itp.).
Planuje nurkowanie i snurki z wycieczek ale w wolnych chwilach lubie popatrzec przy hotelu co sie dzieje pod wodą.
Kolejne pytanie do osob ktore korzystaly z dostawek - w roznych krajach roznie to rozwiązywano - jak tu wyglada ta sprawa>? Czy jest to taki sam pokoj jak dla 2 osob tylko z dostawionym łózkiem czy jednak ilość m2 jest nieco wieksza? Pozdrawiam
Ps. z doswiadczenia tambylców - 31 sierpnia-15 wrzesnia to nadal wysoki sezon czy może juz nieco ruch mniejszy?
IP: 91.235.192.83
Blanka
Gość
Radek, byłam w lewej czesci i pokoj byl ok z widokiem na morze :)na 2 piętro nie bedzie Ci się chciało wchodzić przy takich temperaturach :p ja byłam na 1 i było idealnie, wez parter jeśli nie przeszkadzają Ci turyści przechodzacy ciągle obok Twojego balkonu. Po lewej i prawej stronie zatoki i przy morzu tez jest bar.Kolejki są zawsze :) Jest to b.duży hotel a tak naprawdę tylko1 restauracja , więc tego nie da się raczej ominąć. Na wodę w butelkach nie ma limitu, przy kazdym podejsciu do baru 2szt na osobe bez problemu -chyba że dasz dolara to więcej :)
Jeśli chcesz snurkowac, to polecam popływać w okolicach wraku statku, mimo tego, że rafa jest trochę zniszona jest co ogladać, nawet przy brzegu.
IP: 89.72.122.32
Radek
Gość
Dzięki za odpowiedź. A wspominany wrak statku znajduje się po lewej stronie patrząc w stronę morza?
IP: 145.237.96.224
Blanka
Gość
"Wrak" jest w za lewą częścią hotelu, tam gdzie plaża. Idąc w wodzie w jego stronę jest "ścieżka" między rafami i można łatwiej dojść tamtędy do "głębokiej wody" :)
IP: 89.72.122.32
Radek
Gość
Dla upewnienia jeszcze: za lewym skrzydłem patrząc w stronę morza tj. w okolicach rafy?:) Mam właśnie zamiar prosić o pokój skierowany w tamtym kierunku. Dziękuje za odpowiedź.
IP: 145.237.79.96
Blanka
Gość
Radek, tak właśnie tam, zobacz sobie np tutaj
(((mapy.pomocnik.com/mapy-satelitarne/?mapa=5406)))
IP: 89.72.122.32
Dawid
Gość
Siema. ma ktos moze jakies namiary na jedna animatorke o imieniu Katya? taka niska rosjanka :)
pilnie potrzebne! :D
IP: 80.50.126.114
Justyna
Gość
My również wylatujemy 6 lipca z Katowic ! ;D
IP: 178.218.238.51
Adam1231
Gość
ja również:) Ile osób i w jakim wieku. My para, 2 os. 27lat. Z jakim biurem lecicie Justyna?
IP: 145.237.64.201
Kamil
Gość
Czy ktoś leci z Wrocławia 03.08 do SDelP, ja będe z rodzina 3 os.
IP: 178.235.51.98
Justyna
Gość
my z biura Wezyr, też 2 osoby, ja 22 mąż 28 lat :D
IP: 178.218.238.51
Kamil
Gość
my z biura Sun&Fun no i zaczynam mieć obawy czytając o numerze jaki zrobił Skyclub :(
IP: 178.235.51.98
asia
Gość
Czy ktoś leci jutro z warszawy z biurem aquamaris?
IP: 46.112.89.91
paula
Gość
cześć wybieram się z chłopakiem do tego hotelu 10 sierpnia na 2 tyg, ktoś może się orientuje czy shisha jest bezpłatna? a jak nie to jaki kosz?
IP: 78.88.209.134

Strona: « < ... 112 113 114 115 116 117 >

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij