» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Strona: < 1 2 3 4 > »

Autor Treść
Rysio
Gość
Proszę o informacje dotyczącą kursu EURO w kantorar w Parali U nas drogo 4,20zł ,Ile w Parali placą w kantorach za $, bo jak kupic u nas $ po ok.2,90 a w Parali wymienic na EU
IP: 95.40.64.56
Mimi
Gość
W innym temacie na forum - Grecja, Olimpic Beach (końcowe wątki), jest troche napisane o kantorach w Paralii, ponoć tam za euro płaci się 4,68 zł wiec podejrzewam, że nie opłaca sie taka transakcja.
IP: 78.8.132.12
copico
Gość
wrocilam z la petite sirene 11.09.
Pogoda cudna.Blekit nieba a woda w morzu bardzo ciepla.Zadnych glonow nie bylo. Czasami meduzy alete białenie parzące :)
Willa super :) czysto nowoczesnie :) balkoniki przestronne :) lozka wygodne :) male anekcik bez czajnika i patelni :)
Euro w parali po 4,66.... karta nie oplaca sie bo kurs srednio 4,45.
owoce najtansze i przepyszne :)
zal bylo wracac :(
IP: 89.22.192.98
Mimi
Gość
Wróciliśmy z La petite z BP Tęcza i śmiało polecam wszystkim! :o Może komuś się przyda mój wpis :)
Byliśmy w drugiej połowie września i pogoda nas nie zawiodła, 30 stopni było niemal cały wyjazd.
Podróż wiadomo długa ale jakoś strasznie męcząca nie była (przynajmniej dla mnie).
Pokoje - świetne! Wszystko ładne, czyste i porządne! Aneks kuchenny miał sztućce, talerze, miski, filiżanki, kubki garnki 2 duże i jeden rondelek - wszystko z Ikei. Łazienka mała ale nowoczesna. Pokój z małym lcd (kanał tv polonia był :) ). Łóżka wygodne i duże.
Do morza ok 450m do centrum z 15 min spacerkiem do lidla też ok. 13-15 min spacerkiem.
Co do cen to śniadania jedliśmy w pokoju, obiady trochę gotowaliśmy sami (przywieźliśmy z Polski jakiś ryż, makaron sosy) parę razy byliśmy w knajpkach na owocach morza czy mussace poza tym różne piwka czy zakupy robiliśmy w lidlu czy greckim markecie i jakieś 220 euro/os starczyło na cały wyjazd.
Tak jak pamiętam to: kebab 2 - 2,5e, frappe 1,5-2e, lody kręcone 1,5-3e (zależności od wielkości), mussaka 4,5-6e, kalmary 4e, chleb 0,6 - 2e,

Uważamy, że jak na taką cenę za przejazd i zakwaterowanie warunki są naprawdę świetne!

Polecamy z czystym sumieniem i za rok planujemy tam wrócić !!
IP: 78.8.140.204
tola
Gość
A może ktoś w tym roku sie wybiera do tej willi,my z mężem mamy wykupione wczasy od 19 wrzesnia jak cos to piszcie toleczka@poczta.fm
IP: 213.77.56.8
tommy
Gość
hej. czy może ktoś powiedzieć czy bedąc w parali można chodzić pieszo w gory? czy to daleko/? czy wysokie szczyty są w pobliżu? jak sie samemu dostać na olimp? pozdro,,
IP: 87.204.122.77
Daria
Gość
Cześć. Ja z chłopakiem jedziemy 19.08. Jedzie ktoś wtedy?
IP: 89.73.21.4
Mimi
Gość
tommy w góry samemu nie ma szans - za daleko! Ale są organizowane wycieczki na Olimp. Możesz też pochodzić i popytać na miejscu w biurach podróży czy organizują jakieś wycieczki górskie :)
IP: 78.88.255.227
marusia
Gość
do daria, hej my tez jedziemy 18 sierpnia do olimpic beach i parali, a z jakiego biura jedziecie i do kiedy i skad wyjeżdzacie??? pozdrawiam
IP: 178.181.147.31
Marek Bytom
Gość
La Petite Sirene Wybieram się ze znajomymi i starszymi dziećmi ok 13-14 lat . Jadę już drugi raz w tamte rejony . To taki mały raj na ziemi. Pytanka praktyczne mg.marek@op.pl .
IP: 83.22.48.36
betti
Gość
witam serdecznie my również wybieramy sie do La Petite Sirene z początkiem sierpnia :)
jedziemy tam po raz pierwszy :)
IP: 194.150.170.1
Aneczka
Gość
No ja też jadę z dwójką dzieci 12 lat syn, a córka 13 lat,oczywiście z tym państwem Marek Bytom i betti-już się cieszę,jesteśmy zwariowani na maksa he,he
IP: 89.25.228.254
Artur
Gość
witam serdecznie jadę z żoną 10.07.12 będzie to już nasz piąty pobyt w Grecji (trzeci raz riviera), w Paralii byliśmy przy okazji pobytu w Olimpic Beach może jedzie ktoś w tym terminie?
IP: 195.117.93.1
Lidka
Gość
Ile pieniędzy na jedzenie mniej więcej trzeba przeznaczyć jadąc na taki 13dniowy wyjazd? Nie byłam jeszcze na takich wczasach bez wyżywienia i kompletnie się nie orientuję..Mam zamiar też sama od czasu coś ugotować. Myślicie że 100euro wystarczy?
IP: 178.37.68.205
Artur
Gość
do Lidka jeśli planujesz codziennie stołować się w knajpkach to 100euro raczej mało, w zeszłym roku byliśmy na Korfu i obiad dla dwóch osób to był wydatek ok 20euro, gyros w picie napewno niewielki wydatek, ale myśle że nie dasz rady jeść tego codziennie, my nigdy nie kupowaliśmy wyżywienia zawsze braliśmy coś ze sobą, najprostsza metoda z której korzystaliśmy to mięso usmażone tylko z solą pakowane próżniowo w workach, słoiki zajmują sporo miejsca i są ciężkie wiec odradzam, taką niewielką ilośc prowiantu mamy przy sobie w autokarze (klimatyzacja), nie w bagażniku nigdy nic nam się nie zepsuło pozdrawiam
IP: 195.117.93.1
aska
Gość
witam, wybieram sie ze znajomymi 20.06 do Paralii, slyszalam ze jest to dosc imprezowe miasteczko. jak wyglada sprawa z klubami, dyskotekami? wstep i alkohol jest drogi?
IP: 77.253.13.56
betti
Gość
Artur napisał
do Lidka jeśli planujesz codziennie stołować się w knajpkach to 100euro raczej mało, w zeszłym roku byliśmy na Korfu i obiad dla dwóch osób to był wydatek ok 20euro, gyros w picie napewno niewielki wydatek, ale myśle że nie dasz rady jeść tego codziennie, my nigdy nie kupowaliśmy wyżywienia zawsze braliśmy coś ze sobą, najprostsza metoda z której korzystaliśmy to mięso usmażone tylko z solą pakowane próżniowo w workach, słoiki zajmują sporo miejsca i są ciężkie wiec odradzam, taką niewielką ilośc prowiantu mamy przy sobie w autokarze (klimatyzacja), nie w bagażniku nigdy nic nam się nie zepsuło pozdrawiam

do ARTURA
witam cie serdecznie :D mozesz odezwac sie na mojego emaila swetty23@interia.pl chcialabym zasiegnać wiecej info dziekuje i pozdrawiam :lol:
IP: 89.25.228.254
Daria
Gość
Marusia, dopiero dziś przeczytałam twojego posta. My jedziemy od 19.08 do 30.08. Wyruszamy z Katowic z biura Tęcza
IP: 89.79.122.219
TheGrzecho
Gość
Witam.Powiedzcie jak wygląda płatność karta lub wyciąganie pieniędzy z bankomatu?...jeżeli konto mam w zl.
IP: 178.183.154.245
TheGrzecho
Gość
Wybieram się tam w wakacje.
IP: 178.183.154.245
ozark
Gość
nie ma problemu z kontem w zł.Przelicznik lepszy jakbyś miał wymieniac w kantorze.
IP: 83.29.246.194
Klaudia
Gość
Ja wybieram się 29 sierpnia martwie się o macedonie,dzwoniłam do ambasady,mówią,ze paszport nie jest wymagany,skończyła mi się ważność,próbuje wyrobić,ale szczerze wątpie ,że mi się uda,mieliście może takie problemy??
IP: 213.17.155.154
asia
Gość
Klaudia napisał
Ja wybieram się 29 sierpnia martwie się o macedonie,dzwoniłam do ambasady,mówią,ze paszport nie jest wymagany,skończyła mi się ważność,próbuje wyrobić,ale szczerze wątpie ,że mi się uda,mieliście może takie problemy??



wystarczy dowod, wrocilam 3 dni temu i wlasnie dwie osoby z mojego autokaru posiadalay dowod i zadnych problemow nie bylo :) a tak ogolnie, Paralia to wspaniale miasteczko a la petite sirene to wg mnie hotelik wrecz idealny dla osob ktore nie wymagaja luksusu. jest kuchnia, lazienka i jakze przemily balkonik. polecam wybrac sie do klubu omilos (jakies 10 min od kosciolka na prawo) i havana club dosc ekskluzywny i drogi klub jednak bardzo milo go wspominam. na naszej plazy najblizej hotelu jest cocus klub daje rade, jednak szef jest bardzo mily i lubi zdjecia :D
IP: 77.254.192.82
TheGrzecho
Gość
Jeszcze mam pytania...powiedzcie jak wyglada ta zaplata za klimatyzacje w pokoju i w ogole.W jakim jezyku posluguje sie ktos kto tam jest w tym hotelu tzn na recepcji itd.
IP: 31.61.129.243
ama
Gość
byłam kilka razy w Grecji i z doświadczenia wiem że klima ta zmarnowana kasa, lepiej wydac na cos innego na miejscu;p za klime placi sie 1 dnia tam na miejscu, zazwyczaj panie z recepcji pytaja sie o to przy meldowaniu
IP: 87.205.133.125

Strona: < 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij