» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
marusia
Gość
witam,
czy był ktoś moze w grecji z wyśej wymienionym bp???
IP: 188.147.220.41
Grzesiek
Gość
Ja też chciałbym się czegoś dowiedzieć o tym Biurze, bo w necie nie ma w ogóle komentarzy. Bradzo prosimy o jakieś wpisy ludzi. którzy z nimi byli
IP: 91.195.57.2
marusia
Gość
witaj grzesiek, a dokad z nimi jedziecie i w jakim terminie???
IP: 178.181.36.15
grzesiek
Gość
Zastanawiam się nad zakupem grupera na przełomie sierpnia i wrzesnia do Grecji, ale bez jakiejś weryfikacji nie mam odwagi. Pozdrawiam
IP: 91.195.57.2
marusia
Gość
słyszalam same dobre opinie ale nigdy nie wiadomo... my jedziemy do olimpic beach 18-31 sierpnia z nimi z katowic
IP: 37.30.112.109
Grzesiek
Gość
Ja, niestety, nie znam nikogo, kto z nimi był. Komentarze są z 2009, a z tego co znalazłem, to na początku tego roku ta firma się podzieliła, więc jest w sumie nowa. Też kupowałaś grupera? Trochę mnie martwi, że sprzedaż idzie na całego i ciągle są miejsca. Czy mogłabyś napisać, ile wyszło Ci do zapłaty? Może diabeł tkwi w ukrytych kosztach? dzięki i pozdrawiam
IP: 91.195.57.2
marusia
Gość
około 1050 zł od osoby bez wyzywienia, za termin od18-31 sierpnia, tez obserwuje te oferty i kupiłam przez grupera, z tego co widzialam sprzedaja bardzo duzo voucherów na ta wycieczke
IP: 37.30.55.180
marusia
Gość
???
IP: 188.146.73.105
stolar-mix@tlen.pl
Gość
Tylko nie z Millenium Travel, Byłem od 06,07,2012 do 16,072012. Oszczędzają na wszystkim ,przez cały okres pobytu nie wymieniają pościeli ,nie sprzątają ,sami musieliśmy nawet kupować papier toaletowy .Było nas w apartamencie trzy osoby ,a pościel przygotowana była tylko na dwie, nie było kosza na śmieci ,mopa tak że nawet nie było czym posprzątać .Rezydent był przez nas informowany o tym fakcie kilkakrotnie ,za każdym razem twierdził że ktoś przyniesie brakujące rzeczy. Na dwa dni przed wyjazdem dostaliśmy tylko mopa.
Jeżeli chcecie spędzić wspaniały urlop to lepiej skorzystajcie z innego biura .Pozdrawiam.
IP: 188.47.227.114
marusia
Gość
a jak podroż? opieka rezydentki itp? na wycieczki jechaliście z millenium czy miejscpwego bp?
IP: 37.31.59.35
marusia
Gość
w jakiej miejscowości byliście i jakim hotelu??? czy był problem z paszportami?
IP: 37.31.59.35
Grzesiek
Gość
Ja się jednak nie zdecydowałem. Wykupiliśmy wczasy w Bułgarii. Mam nadzieję, że będzie OK, chociaz te biura padają w zastraszającym tempie :( Pozdrawiam
IP: 91.195.57.2
anula
Gość
czy ktos jeszcze wie cos o tym bp???
IP: 46.205.64.42
daruś
Gość
Ja też bym chciał się dołączyć do dyskusji... na razie tylko jedna niezbyt pochlebna opinia... ja wykupiłem na fast dealu pobyt we wrześniu... z niecałe 800 zł od osoby więc niedużo ale szkoda byłoby stracić i to...
Pytanie tylko w jakim apartamencie kolega był...
P.S. a mop na dwa dni przed wyjazdem to już na nic się zda, w końcu jest opłacone końcowe sprzątane, to tak trochę na łatwiznę idą ;) trzeba widać jak najmniej brudzić :)
IP: 178.36.168.10
slawekcbr
Gość
A ja jestem zadowolony:D...jak na 2 dzien pobytu:)
Ale do rzeczy. Jestem tutaj drugi dzien, opieka rezydenta, p. Agnieszki, super. Rezydent sam sie ze mna kontaktowal zanim zdazylem dojechac do Bulgarii:) Czulem sie komfortowo, a to z racji tego, ze zrobilem runde po europie i na sam koniec urlopu pomyslalem...kurcze ja jeszcze nigdy nie bylem w Bulgarii:) Wiec w trasie szybki rekonesans w necie i telefon do biura MT. Mila rozmowczynii prosi o chwile i oddzwania z oferta:) (pamietajcie ze jestem w trasie, zero planu) Tydzien w Slonecznym brzegu...bajka(teraz wiem bo jestem), koszt...nie napisze bo Ci co jezdza do Chorwacji zepsuja mi to miejsce;) Pani z MT podaje mi nr do rezydenta i prosi o tel na godzine przed przybyciem. Nie zdazam...rezydent dzwoni kilka godzin wczesniej(jeszcze nie wjechalem na teren bulgarii:). W kilku slowach potwierdzam rezerwacje(jak zwal tak zwal bo przeciez nie zaplacilem nawet za ta rezerwacje, ale z racji tego, ze mieszkam w Norwegii nie jestem zdziwiony, tam tez slowo mowione, nawet przez tel. jest wiazace) Na miejscu zero problemow, rezydent, formalnosci itp. przyslowiowe 5 min i moge spokojnie polozyc sie spac:) jakby nie bylo 30 godzin za kolkiem....ale...zeby nie bylo tak rozowo, przede mna jeszcze 6 dni pobytu(we wspanialym apartamencie z basenami, klima, a nawet pralka:) i po tym czasie bede mogl na spokojnie z dystansem napisac jakie sa moje wrazenia z pobytu:)
IP: 89.215.193.45
Użytkownik
Posty: 10
ja jadę 28.08-10.09 do Słonecznego Brzegu z MT i fakt ciezko znależć jakies opinie o tym biurze...jak narazie kontakt z nimi jest taki sobie mam nadzieje, że sie to poprawi i że wyjazd bedzie za....y 8) jak wroce to dam znac jak MT się spisało... ;)
IP: 79.170.120.163
ewa
Gość
Byłam z MT w 2011 r. w St. Vlas. Rewelacja. Tanio, czyściutko i jak za te pieniądze naprawdę rewelacyjnie. Jadę także w tym roku do Słonecznego Brzegu i już się doczekać nie mogę.
IP: 188.117.144.67
daruś
Gość
Fajnie, że są jakieś pozytywne i świeże informacje :)
IP: 178.36.168.10
Użytkownik
Posty: 15
Ja z tym biurem byłem. Co prawda sząłu nie było, ale też nie ma się do czego przyczepić. W zeszłym roku więc trochę czasu upłynęło ale w oparciu o tamte doświadczenia mogę spokojnie polecić!
IP: 89.70.118.59
St. Vlas 2011
Gość
Wraz z rodziną byliśmy z MT w 2011 roku w St. Vlas - wynajmowaliśmy apartament. Moim zdaniem nie ma się czego "doczepić" - w Polsce z biurem kontakt b. dobry. Podobnie na miejscu z rezydentami, którzy się zmienili w trakcie naszego tam pobytu. Apartament (bez wyżywienia) taki jak w opisie, a co najważniejsze - jak na zdjęciach. I dlatego w tym roku -17-go jedziemy tam ponownie. W tym roku podobnie jak w roku ubiegłym kontakt telefoniczny i mailowy z p. Justyną z tego biura rewelacyjny! Dzwoni i kontaktuje sie także w przypadku popełnionych przeze mnie błędów przy przelewach.
Nie wiem jaka jest kondycja finansowa tego biura - mając na uwadze, jak w tym roku biura turystyczne padają, ale od strony klienta mogę biuro śmiało polecać!
IP: 83.12.166.34
Jola
Gość
Witam. Byłam z biurem Millennium Travel w tym roku w Bułgarii. Pierwszy raz zamawiałam wczasy przez internet i przyznam, że miałam trochę pietra, widząc co się dzieje w tym roku z biurami podróży... Zaufałam jednak tej firmie i i mogę teraz powiedzieć, że dokonałam trafnego wyboru. Wróciłam dosłownie tydzień temu. Apartament był zgodny z opisem i taki jak na zdjęciach, w pełni wyposażony, sprzątany był 2 razy w ciągu mojego pobytu, wymieniane też ręczniki i pościel. Panie przez telefon bardzo miłe i uczynne.Poza tym, zaraz po przyjeździe do Słonecznego Brzegu w umówionym miejscu odebrała nas rezydentka tego biura i wskazała drogę do kompleksu. Rezydentka - bardzo miła, uprzejma i uczynna Pani,zawsze pod telefonem i jeśli się ją o coś poprosi, zawsze służy pomocą. Podsumowując - wakacje były bardzo udane , bez zastrzeżeń do czegokolwiek lub kogokolwiek i oczywiście- a może nawet przede wszystkim : bez zastrzeżeń do pogody :). Pozdrawiam i życzę miłych i udanych wakacji wszystkim. Zazdroszczę tylko, że to jeszcze przed wami a niestety już za mną -heh :).
IP: 46.149.222.40
Użytkownik
Posty: 10
Spoko że opinie pozytywne mam nadzieje, że ja tez wrócę z takim zdaniem na temat Millennium Travel...sporo osób było w Słonecznym Brzegu a może ktoś mieszkał w Royal Sun?
IP: 79.170.120.163
badi01
Gość
Ja byłem w tym roku w SB (14-27) w Royal Sun z MT.Faktycznie nie ma wymiany pościeli a papier toaletowy trzeba sobie kupić jak się skończy ale to wszystko pisze tylko trzeba uważnie czytać. Ale jestem przekonany że chyba każdy będzie zadowolony z pobytu w tym aparthotelu bo to nie taki zwykły hotel tylko apartamenty, od środka wygląda to jak mieszkanie w bloku jest klatka schodowa otwierana na chipa i mieszkania o różnej powierzchni. Apartament czyściutki świeży w pełni wyposażony, dwa baseny duże leżaki i parasole darmowe bez potrzeby rezerwacji woda kryształ codziennie sprzątane zresztą zobaczycie sami na miejscu do morza 10min spacerku,Co do Millenium to ja nie mam żadnych zarzutów kontakt w Polsce jak i na miejscu doskonały opieka bardzo sympatycznej pani Kamili w Royal Sun znakomita, opieka pilota w drodze znakomita ja z moją rodzinką jesteśmy bardzo zadowoleni z wczasów. Zazdroszczę tylko tym co dopiero wyjeżdżają ale wy też wrócicie :) Dla mnie osobiście to przejazd autokarem był koszmarem ze względu na długość drogi . Polecam biuro Millenium oraz Royal Sun w SB. Jeśli mogę komuś w czymś pomóc to proszę o pytania na mail rob.op@op.pl
IP: 77.254.143.227
przestraszona
Gość
Ja właśnie w sprawie autokaru mam pytanie jakie są warunki czy jest to rzeczywiście klasa LUX???Wykupiłam wycieczkę do Grecji (18-31.08) jest to sporo kilometrów i zdaję sobie sprawę, że to nie będzie przyjemność, ale chociaż żeby było komfortowo;) Jak do tej pory kontakt z biurem jest dobry, już nawet nas uspakajali, że nie mamy się martwić, wszystko powinno być dobrze...
IP: 95.48.76.74
marusia
Gość
do PRZESTRASZONA my tez jedziemy z nimi w tym terminie wsiadamy w katowicach, tez nie wiemy jak wygladaja autokary itp, no ale coraz wiecej osób zgłasza sie jadacych z tym bp do tej miejscowosci i nawet w tym terminie wiec powinno byc dobrze
IP: 37.31.81.139

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij